Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwe, aby jedna ps5 fat była głośniejsza od drugiej? Mam roczną konsole, która jest cichsza np podczas gry w Spider Man, niż konsola ps5 fat kumpla, który kupił ją dziś. 
 

Wiatraczek w mojej konsoli chodzi mega cicho, a w jego konsoli słychać dość głośno. Czym to idzie? Przez to, że konsola jest nowa i musi sie rozgrzac:)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, MEVEK napisał:

Ponoc te w pionie chodza glosniej przez ciekly metal ktory spywa pod wpywem grawitacji. 

Tylko moja ma ponad rok i jest cicha, a druga jest nowa i mocno głośniejsza i zastanawiam się, czy tak właśnie może być. I czy z czasem ta nowa się jakos rozkręci i nie będzie aż tak piszczeć. Czy moze to raczej wada i trzeba konsole oddać?

Edytowane przez rodi84
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, rodi84 napisał:

Tylko moja ma ponad rok i jest cicha, a druga jest nowa i mocno głośniejsza i zastanawiam się, czy tak właśnie może być. I czy z czasem ta nowa się jakos rozkręci i nie będzie aż tak piszczeć. Czy moze to raczej wada i trzeba konsole oddać?

 

Nie wiem czy to będzie wystarczająca podstawa do wymiany sprzętu. Ewentualnie wezmą ją do siebie, trochę poleży na magazynie, a potem przywiozą "naprawioną" ;p Ale spróbować zawsze można, gorzej już chyba nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Zamiast wymyślać jakiś kolejny badziew skierowany tylko i wyłącznie żeby wykładać kasę to powinni dodać aktualizacje systemu gdzie by się pojawiła zwykle przeglądarka internetowa www sprzęt za ponad 2000zl nie posiadająca takiej prostej funkcji żenada pierwsze telefony komórkowe z kolorowym wyświetlaczem posiadały przeglądarki www a ps5 nie śmiech na sali dziękuję tyle w temacie miłego dnia życzę.

  • Haha 3
  • beka z typa 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.12.2023 o 23:36, MEVEK napisał:

Ale to przelaczanie miedzy kartami nie jest nawet intuicyjne. Nie chcialbym nawet z tej przegladarki korzystac. W jednym czasie przegladam znajdzki w telefonie i szukam ich w grze. Inaczej tego nie widze. 

A po co przeglądasz i małpujesz znajdźki z telefonu pod trofea jak małpa, stary pierdzielu?:gayos:

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

Cześć, jestem w posiadaniu konsoli PS5 i jest to moja pierwsza konsola, wcześniej tylko PC, ale do rzeczy...  chcę kupić płytę Blu- ray z grą przykładowo Battlefield 2042 bo przy obecnych promocjach taniej wychodzi niż zakup w PS Store.

Czy po zainstalowaniu gry z płyty można pobierać dodatki do gry z PS Store? będzie to, że tak się wyrażę, kompatybilne ?

Proszę o wyrozumiałość, jestem totalnym świeżakiem i dopiero odkrywam świat PS :)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, jaszyn9 napisał:

Czy po zainstalowaniu gry z płyty można pobierać dodatki do gry z PS Store? będzie to, że tak się wyrażę, kompatybilne ?

tak, jak najbardziej, czasami bywają jaja jak masz płytkę z dystrybucji innej niż PL, musi się zgadzać symbol cusa który masz z grzbietu okładki z tym na ps store, ale musiałbyś mieć wyjątkowego pecha żeby ci się to przytrafiło

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...