Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że męczę bułę od dawna w tym temacie, dlatego proszę o jeszcze kapkę cierpliwości :rayos: w MM jest black friday i jest kilka TV u mnie w MM przecenionych, możecie mi powiedzieć, jak się one mają do tego panasonica co na początku mi poleciliście i którego nadal się trzymam?

 

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-panasonic-tx-50ds630e <- tego chciałem kupić

 

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-samsung-ue55k5600aw <- ten wydaje się średni

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-samsung-ue58j5200 <- ten też

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-panasonic-tx-55dsu501 <- ale ten mnie zaintrygował, nie jest lepszy od tego wcześneijszego panasa? chyba nie... 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

A propos czarnego piątku. KS9000 przeceniony o 1400zł. Albo cenowo, albo cena stała, a za tę kwotę dodają głośniki, bądź odtwarzacz. Niby całkiem, całkiem, ale jak spojrzeć na to co w innych miejscach boju się wyczynia - ceny są cięte o 1600 $, to olbrzymi niedosyt czuć, że przykładowo w WB LGE6 w 65" wychodzi sporo taniej, niż u nas wersja 55. <_< 

Odnośnik do komentarza

 

Jak coś to mam na sprzedaż swôj poprzedni TV (okazał się za duży dla teściów:) )

Wsio w bdb stanie. Idealny pod gierki 720/1080p oraz filmy.

 

https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-sony-kdl-46hx750-1

Napisz na prywatę za ile to chcesz sprzedać bo może kumpel by brał.

Wystawiłem nq fb i tablicę. Mam wstępnie kilku chętnych. Jak nie wypali to dam znać.

Odnośnik do komentarza

Co do Samsunga KS 7000 to obudowa się NIE ROZKLEJA tylko odstaje, mniej lub bardziej, gdyż nie jest skręcona śrubami, tylko zamocowana na zatrzaski i się odkształca. Co do sklejania to podobno w ten sposób Samsung "naprawia" tą odstającą obudowę - w serwisie skejają ją na taśmę dwustronną - spryciarze ;)

Nie bardzo też rozumiem jak niby mógł TV spaść ze ściany przez tą odstającą obudowę - przecież łapę na TV dokręcasz nie do obudowy tylko do wejść na śruby pod obudową.

Ogólnie powiem tak - rzeczywiście z bliska nie wygląda to zbyt estetycznie, ale u mnie wisi na ścianie i przy wchodzeniu do pokoju widać jego bok, jeżeli się nie przyjrzeć z odległości 20 cm to jest to zupełnie niewidoczne, ogólnie jakby o tym nie wiedzieć, że obudowa w niektórych miejscach odchodzi na milimetr - dwa, to pewnie nigdy by się na to nie zwróciło uwagi.

Ktoś poprostu wpadł na (pipi).owiutki pomysł z tymi zatrzaskami.

Co do jakości obrazu to się zgodzę, wczoraj pierwszy raz odpaliłem Uncharted 4 - ryje beret.

Odnośnik do komentarza

Zatrzaski, dwustronne tasmy - to jest ta jakosc, ktora poleca blantman przy okazji plujac na Sony xD

No nie powiem, przez te wszystkie historie z Samsungami ten telewizor mimo super osiagow na starcie jest u mnie skreslony...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Polecam jakość wyświetlanego obrazu a nigdy nie powiedziałem że jest zbudowany z najlepszych materiałów. sam na obudowę psioczyłem. Nie tylko ja polecam ten tv pod względem jakości obrazu a na czymś musieli oszczędzić. Codename, balon czy grzybiarz też mogą ci o tym tv coś napisać.  Oczywiście jak cię stać to kupuj droższy tv z tymi samymi parametrami obrazu ale produkowany przez inną firmę. Ciekawe ile zapłacisz :D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Spoko. Może w założeniach to miało działać lepiej no ale niestety dla posiadaczy i klientów wyszło jak wyszło. Ciekawe czy nowe modele też będą korzystały z tego rozwiązania?

No ale jak wyszło? Że tv za przystępną cene ma obraz prawie high endowy kosztem brzydkiego i tandetnego tyłu, który widzimy tak naprawdę jak z pudełka wyciągamy. Ehhh

No i założe się, że najwięcej problemów mają z nimi ci userzy, którzy ich nie mają, czyli w sumie normalka.

Odnośnik do komentarza

No jak? Przecież sami posiadacze piszą że wykonanie tyłu jest tandetne ale tak jak nie jest to normalne w tej klasy tv, tak jakość obrazu prawie jak z półki hiend też nie jest normalna w takim poziome cenowym. Ja np osobiście to kupuję bo już nawet zapomniałem jak ten tv wygląda z tyłu tym bardziej że ma box on switch na reszrę kabli, a obraz dzień w dzień mnie szarpie (film Mad Max 4k z hdr <3).

Odnośnik do komentarza

No ale poza niskim input lagiem to ten Samsung chyba niczym sie az tak nie wyroznia - chyba wiele tivikow do 6 kola ma podobny obraz, pare stron temu udowodnil to Mataman ze swoim tanszym nawet Soniakiem (a sa nowsze modele <6tys), Panasonic z serii 700 (ktory ma Soul - czy 780) tez niczym nie ustepuje, jakby czlowiek sie pewnie zainteresowal jeszcze innymi firmami to tez by sie cos znalazlo, wiec juz nie przesadzaj...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...