Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

IL 34 to spoko wynik. Ten wynik jest we wszystkich trybach, w tym w trybie gry?

 

W trybie gra. Info mam z tego tekstu: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/input-lag-w-telewizorach-z-rocznika-2016.html

 

Jest tam napisane ze testy byly w warunkach sklepowych na 1 wersji firmware'u wiec jest szansa ze po jakims updatcie wynik moze byc nizszy/wyzszy?

 

Gram glownie online w gearsy i bf4 to jest to dla mnie sprawa kluczowa.

 

Bede odzczuwal jakis dyskomfort z takim IL?

Odnośnik do komentarza

Mam do wydania około 4tyś i z tego co czytałem na różnych stronach i tutaj zdecydowałem się na KS7000 49cali(wziąłbym większy ale rozmiary pokoju meble itp uniemożliwiają to, budżet również).

W recenzji eurogamer`a http://www.eurogamer.pl/articles/2016-12-09-samsung-ks7000-test jest napisane - " po przełączeniu trybu wyświetlania na SDR użytkownik musi samodzielnie wyłączyć część opcji w trybie „Gra”, ponieważ telewizor nie zapamiętuje ustawień oddzielnie dla SDR i HDR - za to w trybie „Film” już jak najbardziej. Z tego, co się orientujemy, Samsung próbuje rozwiązać ten problem za pośrednictwem łatki"

Orientujecie się czy łata już wyszła? Taka zabawa średnio mi się podoba :) Chyba, że tam pisali bzdury i jestem w błędzie to mnie naprostujcie :)

Na ten moment posiadam również Samsunga UE46ES6100 już po gwarancji, ile mógłbym dostać za niego?(w sklepach już nie ma i na allegro zero aukcji tego modelu).

Odnośnik do komentarza

Mam X850D i jestem mega zadowolony, nie jest to topowy model wiem ale dla mnie daje rade. Planowalem model XD93 ale cena duzo wieksza niestety a XD93 juz duzo lepszy od X80/X85. ZD9 topowy model z tamtego roku ale tu juz cena zabija. Widze, ze X800D tez daje rade, tylko matryce ma 60hz, input Lag mniejszy, ale za to jak lubisz sport ogladac to lepiej sie sprawdzi X850D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...