Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kumpel szuka jakiegos sensownego tv glownie fo ogladania wiec fajnie jakby mial netflixa itp, sporadycznie gra tez na ps3 i wiiU. Niestety budzet max 2tys i preferowany rozmiar powyzej 40cali.

Co obecnie w tej cenie sie dostanie?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No kabla 2.0 to w markecie nie kupisz pewnie, jedynie na zamówienie, jezeli pytasz o różnice w kablu za 20 zl, a za 200 to nie ma zadnych, do konsol dostales juz kable 2.0, z wlasnych testow tez wiem, ze nawet na High Speed 1.4 wszystko dziala jak nalezy (4K HDR 60 Hz).

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tutaj jest chyba początek historii Grzybiarza, wymienili mu obudowe ale czekał chyba z miesiąc. Co kilka stron pisał upadate, ze przyszły części ale nie pasowały do siebie, long story:

 

http://www.psxextreme.info/topic/108902-noob-kupuje-telewizor-bądź-monitor-pod-ps4xone/?p=3745604

Raczej tutaj: http://www.psxextreme.info/topic/108902-noob-kupuje-telewizor-bądź-monitor-pod-ps4xone/?p=3737598

No kabla 2.0 to w markecie nie kupisz pewnie, jedynie na zamówienie, jezeli pytasz o różnice w kablu za 20 zl, a za 200 to nie ma zadnych, do konsol dostales juz kable 2.0, z wlasnych testow tez wiem, ze nawet na High Speed 1.4 wszystko dziala jak nalezy (4K HDR 60 Hz).

Nie ma czegoś takiego jak kable 2.0

 

http://www.psxextreme.info/topic/113349-xbox-one-s/?p=3793488

Odnośnik do komentarza

No utrwalilo sie, ze do nowych telewizorów potrzeba kabli HDMI 2.0 - ba niektorzy nadal mi nie wierza, ze na High Speed 1.4 dziala 4k z HDR w 60 Hz, bo na jakiejs stronie producent napisal, ze wtedy obraz wyswietlany bedzie maks w 30Hz xDDDD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jakość wyświetlanego obrazu przez HDMi ma znaczenie tylko przy długości kabla, standardowe kable nie różnią się niczym.

 

Swoją drogą, posiada ktoś może Sony XD85?

Mocno sredni tv raczej. Input lag zalosny, mozliwy hdr , swietne kolory. Do ogladania tak , do grania na bank bym odpuscil.

Odnośnik do komentarza

 

Jakość wyświetlanego obrazu przez HDMi ma znaczenie tylko przy długości kabla, standardowe kable nie różnią się niczym.

 

Swoją drogą, posiada ktoś może Sony XD85?

Mocno sredni tv raczej. Input lag zalosny, mozliwy hdr , swietne kolory. Do ogladania tak , do grania na bank bym odpuscil.

Do tego jeszcze bardzo kiepskie podswietlenie matrycy.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem KS7000 przed chwilą. Gdzie wy widzicie tanie wykonanie. Metalowa rama, stojaki, coś pięknego. Dodatkowy pilot Smart. Obraz żyleta. Jestem pod dość dużym wrażeniem. Ogólnie zadowolony. Lecę po Forze Horizon bo opchnąłem kiedyś oraz zamówiłem Planet Earth 2 w ultra HD 4K :)

Edytowane przez Sqtr78
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...