Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje zakup tv bo padła mi zasłużona plazma, oczywiście tv ma służyć również poza telewizja do gier, budżet miał się zamknąć do 5 max, i oglądałem już dobrej klasy ledy do 65 cali, ale śledząc różne fora do gry wskoczył oled 55 cali choć jeszcze nie ten pułap cenowy, pytanie czy warto dołożyć i zainwestować w ten tvik,  jestem trochę taki laik i chce być zadowolony z zakupu

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.05.2018 o 14:33, Ins napisał:

Podobno na mistrzostwa 55"B7 będzie  za 4999zł. Cena bajka, ale 65 cali niestety nadal będzie  za ok. 10 tysi, tutaj ceny nie zbiją.

 

Wstrzymaj się dwa tygodnie i będzie wiadomo czy za piątaka dostaniesz OLED'a.

Natomiast jeżeli przechodzisz z plazmy to nie pozostaje Ci nic innego jak OLED, wiem z doświadczenia :) 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale co masz na myśli, że słaby? Nie oślepia jak spawarka? Podaj jakieś info, gdzie słyszałeś, bo nie chyba, że jak większość informacji to ktoś słyszał, że tata kolegi powiedział, że ktoś w pociągu powiedział... Kurde człowieku ten tv jeszcze 7misiecy temu kosztował 2X tyle i w recenzjach zbierał same plusy, co się zmieniło w technologi podania obrazu od tego czasu?! Bierz i ciesz się z zakupu!

Odnośnik do komentarza

Przerabialiśmy to już wiele razy. Nie chce mi się powtarzać czemu HDR na XE jest taki sobie, mimo minimalnie wyższych cyferek.

 

EDIT:

Zresztą wystarczy popatrzeć na to:

 

UQoZlTp.jpg

 

https://www.rtings.com/tv/tools/compare/sony-x900e-vs-lg-b7a/418/541#usage*4854!threshold*0.1

 

Po lewej XE90, po prawej B7. 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wojtas angol napisał:

Szybkie pytanie dla właścicieli Oledów,  czy w podstawowej gwarancji jest uwzględnione wypalenie pixeli na matrycy czy muszę wykupić dodatkowe ubezpieczenie co mi się nie uśmiecha?

 

Bierz Oleda. Nad czym sie tu pultać. Jak sie ma coś zyebac to tak sie stanie. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wojtas angol napisał:

Szybkie pytanie dla właścicieli Oledów,  czy w podstawowej gwarancji jest uwzględnione wypalenie pixeli na matrycy czy muszę wykupić dodatkowe ubezpieczenie co mi się nie uśmiecha?

Jeśli kupisz w Polsce tak. W UK nie. 

Kup ten telewizor, serio. 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Jak masz mieć na codzień  z tyłu głowy że już 4h grasz w grę ze statycznym hudem i dygać czy coś się  wypali za 2/3 lata  to nie kupuj Oleda.

 

Też jestem tej opinii. Sam bym kupił go jeszcze raz bez zastanowienia, gdybym stał przed wyborem, ale jak ktoś ma nie spać po nocach bo mu się zrobią te mityczne wypalenia to szkoda nerwów chyba.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

A co dygasz o wypalenia? przecież to mit :D

Jak masz mieć na codzień  z tyłu głowy że już 4h grasz w grę ze statycznym hudem i dygać czy coś się  wypali za 2/3 lata  to nie kupuj Oleda.

 

 

 

Ja zrozumiałem, że chodziło mu nie o wypalenia tylko o bad i hot pixele, a to już chyba każda firma traktuje inaczej.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...