Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 8.04.2023 o 13:21, Paolo1986 napisał:

 

Warto w to zagrać jak zmęczyły mnie misje w tym alternatywnym świecie? Bardziej ciekawi mnie zawartość przepustki sezonowej (wiem, że więcej tego samego ale to AC), a jest jeszcze przez dzień, dwa w promocji. Jakiś czas temu były jakieś specjalne oferty w sklepie M$ "cena dla ciebie" to kompletne wydanie AC:V (podstawka, dodatki z przepustki, ragnarok i jeszcze jakieś skiny) sprzedawali za 100 zł z groszami. W takiej cenie mógłbym kupić taki pakiet ale nie miałem wtedy wolnych środków i liczyłem na to, że jeszcze będzie taka cena albo nawet taniej. Obecnie na promocjach edycja ta kosztuje ok 170 zł. Podstawkę już mam a interesuje mnie tylko przepustka sezonowa więc tak średnio chce mi się płacić jeszcze raz za to samo. To nie RDR ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, Wredny napisał:

Tak, ale przede mną wciąż Odyssey, w które od paru miesięcy znów nie gram, więc przewidywany czas napoczęcia Valhalli przesuwa się gdzieś na 2026, a wtedy może być spoko promocja na Season Pass :leo:

 

Tego dodatku akurat nie ma w przepustce sezonowej :( Ja kupiłem na zapas, bo chyba pozbywają się już pudełek z dystrybucji i zostanie tylko czekać na promocję na cyfrę.

Sam mam też kupę tych AC jeszcze przed sobą ale wziąłem kiedyś na dobrej promocji season passy ale nie do valhali. Ciągle śledzę jak zmieniają się promocje na przepustkę do AC:V i jak będę miał za dużo gotówki to zakupię aby skończyć z tym natręctwem.

 

Żałuję, że nie skorzystałem z zajebistej promocji na AC:V w definicji kompletnej, gdzie było wszystko: od podstawki (którą mam), przez jakieś mniejsze dodatki, season pass i Ragnarok za 100 zł z groszami na XSX. Normalnie na promocjach chodzi po 170 zł ale to była jakaś akcja z dedykowanymi promocjami dla poszczególnych graczy, nie każdy miał taką ofertę. Wtedy raz, że miałem inne wydatki, a dwa stwierdziłem że pewnie jeszcze będzie taka oferta więc kupię później i może jeszcze taniej. Teraz na promocji trzyma te 170 zł.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.07.2023 o 17:55, Wredny napisał:

Tak, ale przede mną wciąż Odyssey, w które od paru miesięcy znów nie gram, więc przewidywany czas napoczęcia Valhalli przesuwa się gdzieś na 2026, a wtedy może być spoko promocja na Season Pass :leo:

A będziesz zaczynał od nowa Odyssey po takiej przerwie?:leo:

Którą postacią tym razem?

Spoiler

Jakby co, to w Valhalli płeć można zmieniać w trakcie rozgrywki:leo:

 

Odnośnik do komentarza
On 7/6/2023 at 7:54 PM, Paolo1986 said:

https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocja-na-assassins-creed-valhalla-dawn-of-ragnarok-w-media-expert-za-rozszerzenie-zaplacicie-49-zl/

 

Świt Ragnaroku do wyrwania za 49 ziko w ME, jakby komuś było mało przygód w podstawce ;)

Odebrałem. Miłe zaskoczenie, bo oprócz kodu na DLC i pudełka są jeszcze alternatywne okładki (ładne), obwoluta zbiorcza i kieszonka, a w niej 4 arty (też ładne).

 

Za 49 zł nówka? Nic tylko brać do kolekcji :)

20230710_175555.jpg

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kilka tygodni temu zacząłem Valhallę i jest to chyba najgorzej wyreżyserowana gra z serii. W przerywnikach prezentuje się to jak tani film klasy C. Postacie drugoplanowe zachowują się zupełnie nieodpowiednio do tego, co się dzieje na ekranie. Dla przykładu mamy ucztę i każdy radośnie krzyczy i się śmieje. Nagle jesteśmy atakowani, odpieramy atak i przygotowujemy się na kolejny, a w tle dalej te same radosne okrzyki i śmiechy. Do tego mimika postaci, grymasy, jakie robią nawet w poważnych sekwencjach sprawiają, że zagryzam zęby w niesmaku. Odnoszę wrażenie, że ten element w poprzednich odsłonach prezentował się dużo lepiej. 

Edytowane przez LukeSpidey
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończyć skończę, ale może się to odbyć na raty. Tak gra jest po prostu za duża. Tu jest materiału na co najmniej 4 inne tytuły. 

 

Do tego jest też mega dziwna w swoich założeniach. Np. 

Spoiler

Czemu Odyn wygląda tak samo jak męski Eivor w grywalnych sekwencjach? Czyżby brak kasy na inny model postaci?

 

Edytowane przez LukeSpidey
Odnośnik do komentarza

Bardzo długa fabuła, kilkanaście regionów z własną linią fabularną. No i jeśli ktoś (tak jak ja) celuje w :platinum:, to jeszcze totalne czyszczenie mapy z tych wszystkich znajdziek i różnych (dziwnych, upchanych na siłę) aktywności.

Ja mam w tej chwili (dopiero :whatuh:) 95 godzin nabite

Spoiler

Wyczyściłem właśnie Jorvik i zacząłem zwiedzanie Eurvicscire

ale do 330 godzin to nie dobiję na pewno :dog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...