Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

Powinieneś być pod koniec przygody. Ja na liczniku miałem nieco ponad siedemdziesiąt godzin, gdy ukończyłem Valhallę. Gdy zostały mi trzy przymierza, rozbiło się to w okolicach 3-4 godzin. Niemniej pamiętam, jak gra zaczęła mnie autentycznie nużyć gdzieś tak w okolicy pięćdziesiątej godziny. Miałem raptem kilka sojuszy do zawiązania, więc zagryzłem zęby, zaliczyłem je i po ich wykonaniu .... pojawiło się na mapie kolejnych kilka. :shok:
Wówczas odpuściłem na jakiś czas przygody Eviora.

Dodam, że w tej grze jest całkiem sporo ciekawych misji, ale całość jest tak rozwleczona, że potrafi z lekkością wypuścić ze swych objęć grającego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Już pomijając te 3 płatne DLC, to darmowe wsparcie do tej gierki biorąc pod uwagę że to jest singiel to jakiś kosmos zwłaszcza że ciągle kontynuowane tyle po premierze. Co dodano:

 

Cytat

 

Season 1: Yule Season

Yule Festival

Releases
17 December 2020 – 7 January 2021, 16 December 2021 – 6 January 2022
  • Viking Yule Festival
  • New settlement building: Revellers' Hut
  • New player weapon, gear, and cosmetic items for the settlement

River Raids

Release
16 February 2021
  • New game mode: River Raids
  • New settlement buildings: River Raid Dock, Jomsviking Hall
  • The addition of the Ranks for Jomsviking
  • New player skills, abilities, weapons, gear, tattoos and cosmetic items for the longship

Season 2: Ostara Season

Ostara Festival

Release
18 March – 8 April 2021
  • Ostara Festival
  • New player haircuts, tattoos, raven skin and cosmetic items for the settlement

Mastery Challenge

Release
15 June 2021

Season 3: Sigrblot Season

Sigrblot Festival

Release
29 July – 19 August 2021
  • Sigrblot Festival
  • New weapon (one-handed sword), tattoos, raven skin and cosmetic items for the settlement

River Raids II

Release
7 September 2021
  • Added 3 new Rivers (Erriff, Berbha, Rhine)
  • New levels for settlement building: Jomsviking Hall (Level 4–5)
  • New upgradable levels for River Raid Longship: Cargo (Level 4–5)
  • New player abilities, 5 weapons, gear, community tattoos and cosmetic items for the longship

Season 4: Oskoreia Season

Tombs of the Fallen

Release
9 November 2021

Oskoreia Festival

Release
11 November – 2 December 2021
  • Oskoreia Festival
  • New spooky rewards

AC: Odyssey crossover

Release
14 December 2021

 

 

No powiedz pan kto tyle doł :nosacz3:

 

A to że sama podstawka ma już tyle treści że mało kto przez to przebrnął to już inna kwestia.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mi splatynowanie Valhalli zajęło 135h ale mnie ta część mocno siadła, podobnie jak Odyssey i Origins. Ogólnie jestem fanem tego uniwersum. Najlepsza oczywiście dla mnie trylogia Ezia a najsłabsze Black Flag, Syndicate i Rogue ale tak naprawdę przy każdej dobrze się bawiłem.

 

83a86def2ec6663a2bac42efbc8bce49.jpg

Edytowane przez Przemas10pl
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.01.2022 o 11:19, Przemas10pl napisał:

Mi splatynowanie Valhalli zajęło 135h ale mnie ta część mocno siadła, podobnie jak Odyssey i Origins. Ogólnie jestem fanem tego uniwersum. Najlepsza oczywiście dla mnie trylogia Ezia a najsłabsze Black Flag, Syndicate i Rogue ale tak naprawdę przy każdej dobrze się bawiłem.

michelangelo.jpg

 

Przecież to jedna z najlepszych części. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...