Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

O kierwa! Tyle za sam monitor w życiu bym nie dał, ale szacun. Podobno LG niedługo też wypuści taki tzn. IPS, 27 cale i reszta tych wszystkich bajerów.

 

Ja kupię nowy dopiero wtedy jak mi obecny padnie, czyli pewnie za 10lat. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Za 3 latka to o serii 9xx i Tytanach na nich zbudowanych nikt nie będzie pamiętał. To już będzie 3 generacje w przód, wiec 4k powinno być w defaulcie w każdej kategorii cenowej. Zresztą już w przyszłym roku 4k powinno przeskoczyć z Tytanow na półkę średnią i wyższą, patrząc na tempo rozwoju tego wszystkiego. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Watpie zeby 4K bylo standardem w najblizszej przyszlosci, mi sie nie podoba za bardzo. Bardziej bym obstawial ultra wide 21:9, matryca IPS, 144hz jako standard. To jest znacznie wieksze "wow" niz monitor 4K w graniu.

 

Monitor 1440p starczy na dluzszy czas przeczuwam, jezeli oczywiscie ma g-sync i odswiezanie dobre. Pozatym zeby 4K mialo sens trzeba celowac w minimum 32-34 cale a ja za blisko monitora siedze zeby tak karkiem krecic.

 

Co kto woli.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

4k będzie standardem w niedalekiej przyszłości ale tylko jeżeli chodzi o karty graficzne, a dokładniej chodzi mi o to że będą już niedługo w stanie ciągnąć gry w 4k bez problemu i to niezależnie od kategorii cenowej. Monitory są na ten moment 1440p, ale to tylko stan przejściowy żeby mogły nadążyć za kartami. 4k to tylko kwestia czasu, bo technologia jest już dawno gotowa, podobnie jak standard 144hz czy gsync.

Odnośnik do komentarza

Dobra, to się dzieje naprawdę :obama:. Jestem gotowy wydać 1,5k zł na kartę graficzną, w domyśle GTX 970.

Zasilacz mam Corsair VS650, starczy?

 

Dwa proste pytania: gdzie kupować i czy w najbliższym czasie nie dzieje się coś, co obniży cenę w/w karty?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

 

Call of Duty: Ghosts - The Hunted
1920x1080 / Ultra / MSAA x4 / SSAO / Fur OFF
 
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
1178/7008 MHz, 4GB GDDR5 256-bit
 
46 fps srednia
 
 
W 1440p jest srednia 32fps. O czyms nie wiem dave ?

 

 

Moj GTX chodzi w 1500 mhz, co to za guwno dla peasantsow?

Odnośnik do komentarza

Dobra, to się dzieje naprawdę :obama:. Jestem gotowy wydać 1,5k zł na kartę graficzną, w domyśle GTX 970.

Zasilacz mam Corsair VS650, starczy?

 

Dwa proste pytania: gdzie kupować i czy w najbliższym czasie nie dzieje się coś, co obniży cenę w/w karty?

 

Bez problemu, 650W pozwoli Ci na dołożenie drugiej ewentualnie. 

 

W najbliższym czasie wychodzą grafiki od AMD - nie wiem czy to wpłynie na ewentualną obniżkę kart Nvidii, ale można poczekać. Kupuj tam, gdzie najtaniej ;) 

 

Możesz sprawdzić morele.net, techplanet.pl, albo esc.pl - mają dobre oferty zwykle.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...