Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

 

Za 1700 to kupisz płytę główną+kartę graficzną. Także ps4 :czesc:

A czy każdy musi składać zestaw z 970?

Da się złożyć budżetowy zestaw za 1800-2000 z tym że nowe gry będą na nim działać jak na PS4 lub minimalnie lepiej/gorzej zależnie od gry (bez monitora, myszy i klawy rzecz jasna).

Jak możesz Standby to odłóż zakup jeszcze na chwilę i dozbieraj kilka stówek bo pakowanie się w konsolowy gaming w tej chwili to trochę pomyłka wg mnie, wystarczy poczytać CW :newell:

 

 

Tia zwłaszcze że optymalizacja gier na PC jest coraz lepsza :mocking:   :starwars: T

Odnośnik do komentarza

Mam G1 GTX 970 i mogę polecić, ale pod warunkiem że zmodyfikujesz sobie jej bios tak że będzie chodziła na mniejszych obrotach (no chyba że coś poprawili w 980ti). W innym przypadku tylko smok. :reggie:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Smok to po prostu dobrze wykonana karta z polpasywnym chłodzeniem w odróżnieniu od trochę zbyt głośnego Gigabyte. Każdy ma swojego faworyta, a prawda jest taka że każda z tych kart jest dobra. Wybierajcie wg uznania.

 

Gigabyte jest głośniejszy ale chłodniejszy, natomiast MSI jest cichszy ale trochę cieplejszy. Z tym że trzeba brać pod uwagę że tu i tu temperatury są w jak najlepszej normie.

 

Ja do tej pory miałem tylko karty Msi ale z 970 postanowiłem sobie odmienić. Tyle.

Odnośnik do komentarza

Ale tak całkiem serio to SMOK lepszy od Gigabyte? Posiadam 780 (wczesniej 660) od Gigusia na Windforcie i jestem zadowolony z tej grafiki. Napewno bede chcial zmieniac grafe pozniej na jakiegos GTX980 ale wtedy mam brac dalej Gigabyte czy Smoka?

 

MSI bywa troche drozsze, i tak jak irena napisala, jest cichsze a lekko cieplejsze. MSI teraz daje za free kod na Phantom Pain na pc wiec oplaca sie brac smoka, pograsz w gre lub sprzedaz kod na allegro.

Odnośnik do komentarza

 

Ja od 3 tygodni smigam na

 

I5-4690k

Gigabyte GA-Z97-HD3

MSI GTX 970 

8gb Ram

256 ssd crucial

1TB Samsung

 

ale najlepszy wybór to monitor 144hz Benq 2430t.Płynność poezja :)

 

Nie pogada ile ten komp kosztował :) ? 7 tyś 

 

z klawiaturą Tesoro durandal i myszką zowie fk2 wyszlo ponad 6k ale jak odpalilem bf4 w 144hz to OMG :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...