Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Kompa mam z morele, GPU i chyba dysk dokupowałem w X-KOM.

 

Tak z innej beczki: musiałbym wreszcie sobie drukarkę kupić. Laserowa to pewnie dużo za duży wydatek, więc co polecacie z takich zwyklejszych modeli? Muszę tylko od czasu do czasu jakieś notatki czy dokument wydrukować, żadnych zdjęć czy coś profesjonalnego. Od ilu zł zaczynają się jakieś sensowne modele?

Odnośnik do komentarza

Laserowa drukarka godna polecenia to Borther 2135w - ma wifi oraz tonery bez chipow. Nawet nie trzeba kupowac zamiennika tylko proszek i sypac do tonera startowego. Jest to jedyna drukarka obecnie na rynku, ktorej tonery nie sa jeszcze chipowane. A toner startowy mozna resetowac dowolnie uzywajac menu serwisowego w drukarce gdzie mozna zrobic praktycznie wszystko.

 

Ja zamowilem wlasnie Brothera ale laserowke kolorowa z wifi - wyszlo 680 zł. Oczywiscie tonery bez chipow i bedzie mozna sypac sam proszek do woli jak sie startowe pokoncza.

Z prostych laserowek to mialem 2 samsungi takie w okolicy 300zl i byly jaja z tonerami (chipy) - nie zawsze byly wykrywane. Zamienniki kupowalem z mediamarktu i producent w ramach gwarancji dosylal mi nowe chipy. Przesiadka na Brothera i od 3 lat zero problemu. Zamienniki tanie jak barsz, a sam proszek jak ktos lubi sypac praktycznie za darmoche.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam hp 1102 z wifi. Byla to jedyna drukarka swego czasu w pracy ktorej nie bylo trzeba ciagle reklamowac wiec i taka kupilem do domu. Sluzy juz ponad rok, zona ostro drukuje na potege. Zuzylismy w ciagu roku dwa tonery i trzeci obecnie w srodku, koszt jednego okolo 80-100zl. Cena drukarki 320-390zl.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Brothera mozesz jeszcze taniej wyrwac, ja akurat polecam model z wifi bo jest duzo wygodniejszy niz po kablu. Najtanszy Borther kosztuje ~220 zł już

 

http://www.agito.pl/drukarki-laserowe/brother/sort-priceasc/c

 

Polecam tego s(pipi)iela, tonery po 25 zl :pawel:

Lece juz rok i zero problemow.

Wczesniej mialem 2 brothery z wifi i niestety permanentnie to wifi sie yebalo.

Nie polecam.

Odnośnik do komentarza

Wymieniłem za dopłatą 3-4 stówek 970 g1 na 980 g1 . Jak ukręciłem 980 tóż to potwór wiedźmin 3 z hairwork działa dużo szybciej niż na 970 ukręconej bez HW. Miód na moje oczy , z tym że 980 ukręciłem odrazu na 2000mhz pamięci i 1500 mhz na rdzeniu , gdzie moja sztuka 970 się dławiła. Wygrałem życie za parę stówek 

Odnośnik do komentarza

SSD na system i najczesciej uzywane programy to must have. A czy potrzebujesz drugiego dysku na inne dane to juz zalezy od ciebie i tego jak duzy ssd kupisz. Ja od wielu lat w laptopach zawsze wyciagam fabryczny dvd romu, kupuje ramke na dysk i wsadzam do lapka drugi hdd zamiast dvd romu. Nie uzylem plyty od  Od 2007 roku nie uzylem ani razu cd/dvd w komputerze.

 

Aktualnie w lapku mam combo Samsung 850 Pro 256GB + Hitachi 1TB 720rpm i można komfortowo pracowac i gromadzic dane na drugim dysku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem video z Wiedźmina3 na PS4 i XO, obejrzałem też materiały z kompów zbliżonych do mojego i zapadąla decyzja, ze ogram W3 na kompie.

Moja karta to gtx 660 2gb OC ver.

port HDMI jest używany przez monitor, a chciałbym bez bawienia się w przełączanie kabli podłaczyć też pieca do TV. Jak to najkorzystniej zrobić?

 

 

Druga sprawa to pad - jaki polecacie do grania? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...