Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie doświadczenia ze sklepem x-kom.pl? Opłaca się u nich zamawiać?

Wszystko bardzo dobrze. Pomogą, doradza (nie zawsze spoko :D). Zamawiałem cały sprzęt u nich - osobno każda część. Złożenie i kurier w cenie. Elegancko zapakowane, zabezpieczone. Trochę się spóźnili, ale wybaczam. Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza

Jak się składa to nigdzie nie ma problemów. Po raz kolejny odradzam morele za ich chamskie podejście do klienta . Gdyby nie telefony i upominanie się pewnie przez pół roku by kartę trzymali. Xkom nie wiem jak z serwisem ale Agito zawsze miło i sprawnie wszystko załatwiało.

Odnośnik do komentarza

Z morele mam klawiaturę i oddałem na.gwarancji to mega sprawnie i.szybko odpisywali oraz odeslali nowa.

W xkom wiele rzeczy kupowałem pojedynczo i też nie było problemów. Co prawda zawsze w salonie kupowałem bo blisko domu ale ogólnie obsługa git, przez tel również. Nie mam im nic do zarzucenia.

Będę oddawał kilka rzeczy na gwarancji bo chyba błędy fabryczne są to dam znać :)

Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza

Lepiej poczekac i troche dolozyc (2500-3000) do pieca niz pchac sie w ps4. Taka moja opinia, mialem wszystkie konsole sony poczynajac od psx i o ile przy ps3 bawilem sie dobrze to ps4 to padaka nie tylko pod wzgledem gier ale i wykonania technicznego, do tego haracz za granie online.

 

Mialem to od premiery i serio, lepiej kupic PC. Mozesz probowac celowac w uzywane gpu lub czesci i troche przyciac na kasie.

 

PC tez ma swoje problemy( launchery, niekiedy slabe porty z konsol) ale daje w zamian duza biblioteke, darmowe online, fajne community, mase roznych gatunkow gier, emulacje starszych konsol, mody, wsteczna kompatybilnosc, nie jestes zdany na łaske serwisu jak cos padnie, sales i gierki za dolara, 60 fps kanapowe granie...no co tu mowic jest lepiej.

 

P.s. Tylko na PC mozesz spotkac takie sławy i z nimi pograc jak DaveCzezky :reggie:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ehh głupi ja.

 

wpadłem na pomysł kupienia sobie PS4 w najbliższym czasie ale dziś kupiłem używane ps3 żeby ograć zaległe tytuły, już wiem, że konsola nie postoi u mnie dłużej jak miesiąc. ogram uncharted, killzone i TLoU i sprzedam to bo (pipi) mnie strzela kiedy mam pobrać jakiś plik z tego yebanego psn. więc Dahaka przyjacielu kup nowy komputer.

 

sprawa wygląda tak, zostaje z PC, bo tu się wychowałem i tu jest najlepsze granie.

w tej chwili mój sprzęt wygląda tak:

amd x4 955 + chłodzenie zalman performa cnps10x

hd7850 1gb gigabyte

płyta główna: gigabyte ga 970a ud3

8gb ramu

zasilacz ocz cxs500w

 

plan jest taki że sprzedaję kartę i procka i kupuje coś nowego, ale nie wiem co i jak. niektórzy mi mówili żebym zmienił samą kartę, procka podkręcił i jechał na tym co mam. Budżet załóżmy 1500 zł. Jest sens zostawać na prockach AMD czy uciekać na intel'a?

Cel to gry, nie liczę na ultra, całe życie bieda więc grałem na średnich. Co możecie mi polecić za takie pieniądze? sprzęt używany oczywiście wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

e-koledzy potrzebuje pomocy. Szukam jakiegoś wygodnego i wytrzymałego taboretu bo mój wczoraj postanowił się zepsuć a gwarancji już nie mam. Możecie coś polecić? Na czym siedzicie przed biurkiem?

piłka rehabilitacyjna 75cm  :sweat:

Odnośnik do komentarza

Jakiś fotel prezesa z praktikera. Nie polecę konkretnego przejdź się do praktikera czy jakiegoś innego sklepu i usiądź na kilku wybierz ten co ci pasi. Ja miałem wziąć tani za 200 ale jak usiadłem na takim za 1000 zł to odlecialem. Od tamtej pory na nim nie tylko przed kompem ale często przed konsolą i tv bo wygodniejszy od kanapy;)

 

 

Za to odradzam ikee przereklamowana i wyboru krzeseł i foteli do kompa zbyt dużego nie ma a ceny wielkie.

Odnośnik do komentarza

Właśnie szukam czegoś sprawdzonego bo nie chcę w ciemno kupić jakiejś tandety. Miałem w domu oprócz swojego fotela inny z Jyska za który zapłaciłem chyba coś koło 300 zł i po mniej więcej roku pękł plastik w podłokietniku a że podłokietniki były przykręcane do oparcia to nie dało się go już używać.

Odnośnik do komentarza

Ja mam future 3, ergonomiczne krzesło. Inaczej się na takich siedzi niż na zwykłych co nie każdemu odpowiada. najlepiej pojedz gdzieś i przetestuj.

 

http://m.ceneo.pl/2150081

już wiele lat uzytkuje i mogę polecić bo wygoda jest, ale zastanawiam się nad zmianą. Już chyba za długo mam to krzesło :D

Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza

nie ma tanich, dobrych i wygodnych krzeseł pod biurko.

 

ostatnio się przymierzałem do zmiany, mam krzesło biurowe za 100 zł z JYSKA. Znalazłem w jakimś większym sklepie za 300 zł, na zdjęciu fajnie wyglądało, w sieci kilka pozytywnych opinii, nic tylko brać, problem w tym, że siedzisko było za krótki i nie wygodne, wykonanie też pozostawiało wiele do życzenia, obok stały fotele za 600 i droższe, tutaj już wszystko było si, wygodne i porządnie wykonane. ale to nie na moją kieszeń i od jakiegoś czasu siedzę na krześle z ikeji, o takim  xd

Odnośnik do komentarza

GTX 960 nie ma sensu moim zdaniem, pieniadze w błoto.

 

Juz lepiej kupic uzywanego GTX 770 albo sie wstrzymac i polowac na uzywke gtx 970 i jakos do niej dozbierac.

 

Ja mam na sprzedaz gtx 670 jakby Cie interesowalo. Asus GTX 670 Direct CU II. Gram obecnie na nim w rozdzielczosci 1440p i daje ladnie rade, wiec 1080p tym bardziej. Bede zmienial na inna karte wiec ta moge ulotnic po korzystnej cenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...