Skocz do zawartości

Złam swojego Classica. Czyli jak wgrać hacka i odpalić każdą grę.


devilbot

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, grzybiarz napisał:

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/dyski-i-pamieci/pamieci-flash-pendrive/pamiec-sandisk-cruzer-blade-64-gb  ja polecam 64GB... albo może lepiej 2x 64? :)

Zadziałało Ci co tam nie działało, po tym jak zmniejszyłeś liczbę gier?

Dzięki za info. Jeszcze nie wiem, bo nie sprawdzałem. Dziś wieczorem podepnę pena pod kompa, wywalę parę gier i sprawdzę.

 

Tak czy siak- kupuję tego Cruzera.

 

Mogę dopytać, czym to formatujecie?

Edytowane przez lysy0800
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, a_team napisał:

Daj znać czy pendrive działa, jeśli tak, to może i ja kupię, bo u mnie nic nie działało i w końcu przesiadłem się na kartę SD :D

 

@a_team

pewnie, jak tylko dojdzie, to dam znaka.

 

2 godziny temu, grzybiarz napisał:

 

 

@grzybiarz

 

Właśnie tego pena nabyłem i czekam na pakę w paczkomacie.

Edytowane przez lysy0800
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.02.2021 o 11:53, grzybiarz napisał:

a gdzie zamawiałeś? sprzedawca nawet nie wygenerował etykiety? Bo możesz po prostu odebrać w sklepie, zamówić do sklepu i odebrać na drugi dzień.

Na Allegro mogą być podróbki.

 

W Media Expert Online. Ostatnio wysłali mi maila z przeprosinami, że kurier nawala.

Dzwoniłem do nich na infolinię, żeby zlokalizowali przesyłkę. Ale oni nic nie wiedzą (!).

Mam w apce Inpostu, że przesyłka jest "przygotowywana", ale to już od tygodnia. gdybym wiedział, że to tak będzie, to bym podjechał do stacjonarnego.

 

No nic. Czekam dalej.

Odnośnik do komentarza

I dziś odbieram pena w ME.

Okazało się, że kurier "zaginął" (czy to możliwe?)

 

W apce Inpostu straciłem kurieraa do śledzenia.

Zadzwoniłem i zaproszono mnie do sklepu po odbiór. Nie chciałem robić problemów, więc podjechałem i odebrałem.

 

Teraz formatuję i kopiuję cały dobytek.

Edytowane przez lysy0800
Odnośnik do komentarza

A więc, Panowie Mistrzowie, po wrzuceniu 10 gier na pena było wszystko OK.

Oprócz tego wszystkie tematy (themes) działają jak trza. Póki co sprawdzone na porcie Player 2, nie pod OTG. Ale podejrzewam, że pod OTG też będzie git i wtedy będę młócił 2P :)

 

Więc dorzucam resztę stuffu na pena.

 

Raz jeszcze dziękuję za polecenie pena.

 

 

Mam jeszcze pytanie: nie wiecie może, czemu w rogu ekranu mam widoczny jakby kursor myszy i  jak mogę go uniewidocznić?

W menu Autobleema go nie ma, pojawia się przy uruchomianiu gry i siedzi w rogu.

 

 

Jaram się swoim settingiem jak dziecko (moje już śpią ;) )

USB bangla pod OTG, 2x 8BITdo na pady DS4 z PS4 chula, oj boziu....

Edytowane przez lysy0800
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę że najlepiej zrobić sobie TOP gier np. 32 GB najlepszych gier. Naprawdę nie widzę sensu ładować 128GB gier, bo od przybytku nie gramy w nic. Chyba że chodzi o zaspokojenie potrzeby posiadania tego, czego kiedyś nie mieliśmy. Ja w sumie złapałem się na tym, że więcej godzin poświęciłem na robienie listy gier, okładek, ustawianie emulatorów, niż samo granie. 

Chyba jednak najlepiej odpalać te gierki za pomocą Launchboxa na PC, z podrasowaną grafa - dzisiaj na 60 calach krawędzie w gierkach PSX za bardzo dają po oczach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...