Skocz do zawartości

Złam swojego Classica. Czyli jak wgrać hacka i odpalić każdą grę.


devilbot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

POMOCY: do dzisiaj wszystko mi pięknie śmigało na calssicu z Autobleemem. Dzisiaj coś się zj.. Konsola uruchamia się normalnie i wyświetla się menu emulatora. Natomiast jak daje start to zamiast przełączać mnie do autobleema, włącza mi normalne menu z Classica. Gry, które wgrałem na pendriva są ale nie korzystają  np. z ulepszeń graficznych. Czy da się to jakoś naprawić bez utraty savów?

 

W trakcie gry jak dam select + trójkąt to niby otwiera mi menu emulatora, ale nic to nie daje bo nie mogę wejść w żadne ustawienia po za grą:(

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, devilbot said:

Ja wciąż twardo siedzę na retrobootcie z retroarchem, ale mam podpięty 1tb dysk to żaden inny frontend by mi nie pociągnął kilku tysięcy gier.

 

No mi się marzy coś takiego zrobić z rasberry pi, retro konsola obudowa, 8bitdo pady i kilka tysięcy gier, samemu wszystko od gruntu porządnie wybrać i złożyć 

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 24.10.2020 o 12:29, devilbot napisał:

Jedyna wada mojego setupu(i to duża wada dla niektórych) to to, że nie ma okładek bo musiałbym ręcznie je ustawiać więc olałem. Muszą być tak samo nazwane jak romy.

Czołem.

 

Czy jest jakiś automatyczny (albo chociaż półautomatyczny) sposób na dodawanie okładek w PSC? Używam Autobleema, ale nie chce się człowiekowi dodawać kilkuset plików.

Edytowane przez lysy0800
Odnośnik do komentarza

Wymiękam...

 

Pendrive 128 GB sformatowany pod FAT32, wrzucony Autobleem i od wuja gier.

Konsola mruga, mruga i nie widzi. Wczoraj, gdy odpaliłem, żeby sprawdzić czy jest git, było git.

 

Dziś już ani z USB player 2, ani z OTG.

 

Kolejna sprawa- mam 2 adaptery, robię wszystko tak, jak w instrukcji, i nic. Nie chce za wuja sparować.

Czyli robię przerwę nr 2, może za rok mi się zechce znowu uruchomić to @#$@!.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, grzybiarz napisał:

@lysy0800 pierw wrzuć z 5 gier, a nie od razu tyle. Pierwsze uruchomienie trwa długo bo tam okładki muszą się wypakować z jednego pliku który ma bodajże 400 MB. 
Ja mam pena SanDisk Cruzer Blade 64 GB i jest gites ale na 128, albo uszkodziłem konsolką, albo od początku był uszkodzony.

OK, dzięki. Tak zrobię. Wrzucę najpierw parę gier.

Odnośnik do komentarza

W czasach, gdy jeszcze bawiłem się z PSC używałem tego pendrajwa: Patriot 128GB SuperSonic RAGE 180MB/50MB (oczyt/zapis) - Pendrive (pamięci USB) - Sklep komputerowy - x-kom.pl (x-kom.pl)

Potem odechciało mi się bawić z tym sprzętem, sprzedałem go @Hoipolloi z całym dobrodziejstwem jakie do niego miałem i do dziś dzień chłopak giercuje z tego pena bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

W czasach, gdy jeszcze bawiłem się z PSC używałem tego pendrajwa: Patriot 128GB SuperSonic RAGE 180MB/50MB (oczyt/zapis) - Pendrive (pamięci USB) - Sklep komputerowy - x-kom.pl (x-kom.pl)

Potem odechciało mi się bawić z tym sprzętem, sprzedałem go @Hoipolloi z całym dobrodziejstwem jakie do niego miałem i do dziś dzień chłopak giercuje z tego pena bez żadnych problemów.

Orzesz, cena takiego pena to stówka...

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, grzybiarz napisał:

SanDisk Cruzer Blade 64 GB

też działa, tu ktoś polecał, kupiłem w ciemno w Media Expert i sobie czasem pykam w Mario, czy Contrę, albo Crasha :)

Ot, na PSC mam kolekcję retro do PSXa - same stacjonarki + trochę arcade

A na N3DS mam kolekcję retro handheldów. Może dlatego nie ciągnie mnie do dzisiejszych open worldów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Bzduras napisał:

W czasach, gdy jeszcze bawiłem się z PSC używałem tego pendrajwa: Patriot 128GB SuperSonic RAGE 180MB/50MB (oczyt/zapis) - Pendrive (pamięci USB) - Sklep komputerowy - x-kom.pl (x-kom.pl)

Potem odechciało mi się bawić z tym sprzętem, sprzedałem go @Hoipolloi z całym dobrodziejstwem jakie do niego miałem i do dziś dzień chłopak giercuje z tego pena bez żadnych problemów.

Na stronce jest info, że produkt wycofany.

Na Allegro znalazłem to:

https://allegro.pl/oferta/pendrive-patriot-rage-elite-128gb-usb-3-1-9941673799

 

Jak myślicie, to samo?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...