Skocz do zawartości

Złam swojego Classica. Czyli jak wgrać hacka i odpalić każdą grę.


devilbot

Rekomendowane odpowiedzi

Beka trochę, właczylem szybko  w biurze, nie bawiłem sie jeszcze w hacki, a rozgerałem turniej  a tekkena,  grand prix w ridge racera 4 , teraz slucham muzyczki ff7 i  już wiem ze (pipi)a warto wydac nawet na ten zestawik 20 gier te 130 zł.

 

Jednak sama konsolka, menu,  padziki robią mega kllimat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Rozi napisał:

Kurwa ale bym takie PS2 mini przytulił, o jezu.

 

Działa Ci @milan wszystko? Z tego poradnika od devilbota robiłeś?

Tak, działa. Prosta sprawa, pamietaj ze gry  w katalogu transfer wrzucasz bez folderów, same pliki. szkoda ze nie wszystkie rozszerzenia widzi, mam jakies bin.ecm i asp czy inne, trzeba szukać w necie odpowiednich.

Kupiłem pena 64gb quilive z auchan 2.0

 

Jeszcze nie ściągałem emulatorów, w domu mam jakieś huby wypróbuję czy działają.

Odnośnik do komentarza

ecm to spakowany obraz. pobierz to:

https://www.emuparadise.me/Sony_Playstation_ISOs/ecm_tools/36839

przeciągnij plik ecm na ikonke programu i zacznie sie rozpakowywanie :lapka:

ps. mam w chacie kolekcje chyba 70 best of psx, jak jakis tytul ktos chce i nie moze znalezc, to moge upnac na serwerek.

Edytowane przez grzybiarz
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, grzybiarz napisał:

ape to muza , na wav sie konwertuje (wpisz ape to wav w google), ale nie pamiętam jaki do tego ma być format obrazu.

Najlepiej pobierać BIN i CUE. Wiele śmieci napobierałem przez lata, ale ten format jest chyba najlepszy. Sprawdzę w domu, ale tak coś mi się kojarzy. 

 

moj błąd, to ecm wystarczy,

 

Odnośnik do komentarza

@Rozi Trójka bardzo fajna, ale już było widać różnice: nie było ludków z zadaniami jak na PS2, a był to dalej klasyczny Tony, typu znajdz literki SKATE, przegrinduj na śmigle, czy zrób backflipa nad czymś tam. Czwórka jeszcze bardziej oldschoolowa się wydaje względem PS2, no ale ja PS2 wtedy nie miałem i taki TH3 wydaje mi się tylko ciut gorszy niż kultowa dwójka.

Odnośnik do komentarza

Tony Hawk 3 na psxa jest prawie  taki sam jak na PS2 w trójce nie było jeszcze ludków i questów, a klasyczne zadania w czasie 2 min.

Czwórka już na ps2 to były ludki i questy od nich, a na PSXa dalej klasyczny gameplay. W sumie dobrze - więcej tego samego muzyka dobra, można pograć.

 

Ja wrzuciłem gry które chciałem 75 sztuk i są to:

 

 

  •  

 

Niestety mam bladą okładkę do Tonyego 2 i nie mogę spać przez to:( :

 

L6E4tLv.jpg

 

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...