Skocz do zawartości

Złam swojego Classica. Czyli jak wgrać hacka i odpalić każdą grę.


devilbot

Rekomendowane odpowiedzi

W czwórce na PSXie też już chyba były jakieś zadania, tylko zamiast ludków były jakieś punkty do których się podjeżdżało i odpalało misję. Tak to zapamiętałem. A trójka to na bank była klasyczna, oj czesało się rekordy przy Ace of Spade.

Edytowane przez Butt
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2019 o 18:14, Meanthord napisał:

 

Chłopie, jestem jednym z pierwszych zarejestrowanych użytkowników na tym forum od blisko 20 lat, przyszedłem jeszcze z TEKKENOWEGO FORUM MURZYNA z usersnethit, a Ty piszesz żebym udowodnił, że nie kłamię... ja (pipi)ę, ogarnij się trochę :facepalm:.

 

 

Działa dzieki, nawet Policenauts ruszyło, chociaz nie jest to takie ładne i wygodne jak bleemsync gdzie mam wszystkie pozostałe gry.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

To sobie zrób ręcznie playlistę i będziesz je miał. ;) Z tego co kojarzę, są w "/playlists/<nazwa platformy pasująca do nazwy w bazach danych>.lpl". Format tekstowy, o taki (forum rozwaliło formatowanie tekstu, nie może być odstępów pomiędzy wierszami...):


<bezwzględna ścieżka do pliku>/<nazwa pliku>.<format>

<nazwa wyświetlana w menu>

<rdzeń>

potem dwa entery i schemat powtarzasz

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Nie mogę edytować poprzedniego postu przez te gówniane grasujące java skrypty, więc post pod postem...

 

Przykład z PSTV, gdzie też robiłem to ręcznie. Dostosuj pod siebie. Podejrzewam, że całe środowisko jest zapięte pod root, więc startujesz pewnie z "/" (tak samo ze ścieżką do rdzenia retroarch, app0 to punkt montowania pfs cache w Vitach, więc na PSC będzie pewnie coś podobnego do "/game/usr/share/bin/retroarch/cores/nazwardzenia" (raczej bez rozszerzenia)). Mam nadzieję, że wszystko jest jasne. Ścieżki musisz sam rozkminić bo ja nie mam tej konsoli.

 

ur0:/retro/NES/Adventure Island Classic (Europe).7z
Adventure Island (Europe)
app0:/fceumm_libretro.self
FCEUmm

 

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Niestety ten retroarch w bleemsyncu ma (pipi)owy layout i skórkę, że tak powiem. Normalnie powienien wyglądać jak menu w sprzętach sony czyli poziomo o tak:

 

xretroarch-games.png.pagespeed.gp+jp+jw+

 

Ja sobie dograłem takiego jak w filmiku u Meanthorda czyli takiego jak mam sam na kompie od lat bo ten w bleeemsyncu ma opcje w pionie.

 

 

Co do bleemsynca to w przygotowaniu jest już obsługa folderów dla tej stockowej karuzeli np będzie można gatunkami gry sortować i uuchamiać z niej np gry ze snesa ze swoimi okładkami w osobnym folderze.

 

 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, devilbot napisał:

Tony Hawk 3 na psxa jest prawie  taki sam jak na PS2 w trójce nie było jeszcze ludków i questów, a klasyczne zadania w czasie 2 min.

Czwórka już na ps2 to były ludki i questy od nich, a na PSXa dalej klasyczny gameplay. W sumie dobrze - więcej tego samego muzyka dobra, można pograć.

 

Ja wrzuciłem gry które chciałem 75 sztuk i są to:

 

 

  •  

 

Niestety mam bladą okładkę do Tonyego 2 i nie mogę spać przez to:( :

 

L6E4tLv.jpg

 

Brak Primal Rage :P

Odnośnik do komentarza

@Alastor84

Nie wrzuciłem bo chyba kiepski port. Za to na początku wrzuciłem wszystkie versusy od Capcomu na PSXa - Marvel vs Capcom, XvsSF itp. Nigdy w to nie grałem na szaraku tylko na DC i co się okazało są wykastrowane z klatek animacji (co da się jeszcze przeżyć), w(pipi) długie loadingi ( i tak krótsze niż współczesne mordobicia xD) i co najgorsze żadna z nich nie ma trybu TAG tzn wybiera się 2 postacie ale nie da rady zmienić podczas walki na tę drugą. Ta druga działa tylko jak asysta. Chyba ramu nie starczyło czy coś. Bieda panie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, devilbot napisał:

@Alastor84

Nie wrzuciłem bo chyba kiepski port. Za to na początku wrzuciłem wszystkie versusy od Capcomu na PSXa - Marvel vs Capcom, XvsSF itp. Nigdy w to nie grałem na szaraku tylko na DC i co się okazało są wykastrowane z klatek animacji (co da się jeszcze przeżyć), w(pipi) długie loadingi ( i tak krótsze niż współczesne mordobicia xD) i co najgorsze żadna z nich nie ma trybu TAG tzn wybiera się 2 postacie ale nie da rady zmienić podczas walki na tę drugą. Ta druga działa tylko jak asysta. Chyba ramu nie starczyło czy coś. Bieda panie.

 

W Secret Service sprzed 20-kilku lat Gulash pisał, że wersja na PSX Primal Rage odpowiada wersji 8 MB na PC (na płycie PC były 3 wersje dla 4, 8 i 16 MB pamięci - potwierdzam, bo miałem oryginał). Zatem chyba zła nie jest, skoro PSX ma 2 MB, a i tak jest to odpowiednik "średniej" wersji z PC. Zresztą i tak lepszego portu konsolowego, niż PSX i tak nie znajdziesz.

Co do Retroarcha, to nie rozumiem narzekań. Emulator jak każdy inny, można wrzucić swoje skórki, są normalne opcje jak w każdym innym emu, czego więcej chcieć? Za to np. karuzela to dla mnie totalny obciach i bezguście. Co kto lubi.

Edytowane przez Meanthord
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Dave Czezky napisał:

i co? Mowilem, ze zayebista konsola.

Wydrukuj 1 post i dolacz go do zestawu z konsola, albo wlicz wgrywanie hacka w cene + dodatkowe koszta za pamiec i juz masz czysty biznes. Mam Cie uczyc? Zobaczysz jak sie rzuca! 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...