Skocz do zawartości

Złam swojego Classica. Czyli jak wgrać hacka i odpalić każdą grę.


devilbot

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Meanthord napisał:

Zwłaszcza piracenie romów z Atari 65XE na pewno całkowicie załamie branżę współczesnego rynku gier konsolowych.

To nie tak...

Wrzuć na swój prywatny serwer romy od nintendo, to zobaczysz co się stanie. Dzięki sądowym bataliom big N, ich romy zniknęły z największej strony emuparadise, ale nie tylko. A wszystko po premierze miniklasykow, kiedy ludzie masowo przerabiali swoje konsole i wgrywali gierki.

ja w sumie mininesa przerabiam właśnie na maszynkę do gier 8.bit. Minisnesa do 16., a z PSC jeszcze nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, devilbot napisał:

Niestety ten retroarch w bleemsyncu ma (pipi)owy layout i skórkę, że tak powiem. Normalnie powienien wyglądać jak menu w sprzętach sony czyli poziomo o tak:

 

xretroarch-games.png.pagespeed.gp+jp+jw+

 

Ja sobie dograłem takiego jak w filmiku u Meanthorda czyli takiego jak mam sam na kompie od lat bo ten w bleeemsyncu ma opcje w pionie.

 

 

Co do bleemsynca to w przygotowaniu jest już obsługa folderów dla tej stockowej karuzeli np będzie można gatunkami gry sortować i uuchamiać z niej np gry ze snesa ze swoimi okładkami w osobnym folderze.

 

 

W jaki sposób można uzyskać takie menu jak ma Meathord ?

Edytowane przez blaze85
Odnośnik do komentarza

Czekam na tą przejscówkę otg, może wsadzenie pendrive'e z tyłu rozwiąze mój problem, ale na dzien dzisiejszy przy pendrive'ie w 2 porcie w menu działa tlyko jeden pad wpięty w port 1. Podpiecie padów przed huba działa dopiero jak się wybierze grę, po wyjsciu do menu hub powoduje ze żaden pad nie jest rozpoznawany.

Podobnie wpięcie pendrive'a do huba nic nie daje.

Ładowarkę kupiłem 3.1A.

No i przy 30 giga gier trzeba czasami czekać na włączenie się czarnego ekranu przed gra.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Kosmos napisał:

Czy każdy pendrive 2.0 nada się bez konieczności ładowarki. Ewentualnie może ktoś polecić coś sprawdzonego i dostępnego od ręki w media expert? Dziś biorę konsolkę :) 

Hakowałem na innym, a do użytkowania mam tego podpiętego pod przejściówkę otg. Co prawda jest oczo(pipi)ny i mocno wystaje, ale jest tani, działa i ma świetną przepustowość, więc gierki wrzuca się na niego szybciutko.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, milan napisał:

Czekam na tą przejscówkę otg, może wsadzenie pendrive'e z tyłu rozwiąze mój problem, ale na dzien dzisiejszy przy pendrive'ie w 2 porcie w menu działa tlyko jeden pad wpięty w port 1. Podpiecie padów przed huba działa dopiero jak się wybierze grę, po wyjsciu do menu hub powoduje ze żaden pad nie jest rozpoznawany.

Podobnie wpięcie pendrive'a do huba nic nie daje.

Ładowarkę kupiłem 3.1A.

No i przy 30 giga gier trzeba czasami czekać na włączenie się czarnego ekranu przed gra.

 

Ja mam prawie 300 GB i śmiga jak złoto. Hint - tego huba również musisz solidnie zasilić, nie tylko samą konsolę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...