Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się, bo w Zeldzie przez tryb dnia i nocy, pogodę i design, grafika się zmienia. Ten sam widok uchwycony minutę później może wyglądać inaczej. Gdy grałem w grę to trawa przez wschody i zachody mieniła się różnymi kolorami, nawet białym. Tylko rozi mógł wpaść na taki pomysł, żeby skopiować screen z CW i wrzucić go tu. Ano tak, wsadził kij w gówno dla beki, którym później sam się ubabrał, gdy mu żyłka strzeliła xD

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, GearsUp said:

Czy da się obiektywnie stwierdzić, że koleś na tym alt koncie to idiota bo próbuje porównać grafikę w grze, która jeszce nie wyszła na jednym (wiele wskazuje, na to że fejkowym screenie)?

 

Podczas gdy 1 minuta researchu na redditach wskazuje na to, że render distance został poprawiony.

 

Może fejk, może nie. Może poprawią, może nie. Wy macie mnóstwo wspaniałych teorii czego to w grze nie będzie, choć jeszcze nie wyszła.

 

A ja tylko zapytałem o to porównanie, a tu od razu od idiotów. Obiektywnie to nieeleganckie.

Edytowane przez jimmyyy8
Odnośnik do komentarza

Tylko zastanawia mnie czemu akurat osoby, którym nie siadła ta gra i mają o niej lekko mówiąc średnie zdanie podniecają się tym faktem. Szukacie złośliwości? 

 

Przyszedłeś tu specjalnie trollować ludzi czy o co chodzi? Najpierw próbujesz striggerować ludzi powtarzalnością mapy a teraz wracasz do screena sprzed kilku stron.

 

No to dla mnie jesteś idiotą. Obiektywnie oczwyiście mówiąc idiotą.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A Wy co, nie macie pracy? Co wychodze na szluga to nowa strona w temacie się pojawia, nie nadążam z czytaniem. Jak ma ta Polska wyglądać potem? 

 

Wracając, powiem tylko tyle, trzeba wykazać się naprawdę dużą dozą złej woli żeby negować wielkość Zeldy. Gra jest genialna pomimo tych wad o których tu się pisze. Można i jeszcze tysiąc wymienić, ale to niczego nie zmieni, BotW to wzór dla gier z otwartm światem i wszystko wskazuje na to że w przypadku TotK bedzie tylko lepiej. 

  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

No dobra ale możecie mi wytłumaczyć dwie rzeczy?

 

1. Czemu ta gra będzie miała ta sama mapę po 6 latach prac nad nią ale z dodanymi latającymi wysepkami?

2. Czemu ta gra wyglada gorzej niż poprzednia cześć? Bo nie trudno porównać ponieważ ta gra będzie miała ta same mapę?

 

I bez pierdolenia czerwonych fanatyków proszę, bo mamy 3msc do premiery i już widać co to będzie. 

  • beka z typa 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, LiŚciu napisał:

No dobra ale możecie mi wytłumaczyć dwie rzeczy?

 

1. Czemu ta gra będzie miała ta sama mapę po 6 latach prac nad nią ale z dodanymi latającymi wysepkami?

2. Czemu ta gra wyglada gorzej niż poprzednia cześć? Bo nie trudno porównać ponieważ ta gra będzie miała ta same mapę?

 

I bez pierdolenia czerwonych fanatyków proszę, bo mamy 3msc do premiery i już widać co to będzie. 

 

Trailery są skąpe, bo może nie chcą za dużo pokazać? A 12 maja wszystko się wyjaśni. Ja tam jestem bardzo pozytywnej myśli, że znowu dowiozą :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ta sama miejscówka w Zeldzie wygląda zupełnie inaczej w zależności od pory dnia, pogody itp. Więc takie porównania nie są zbyt wiarygodne. Oczywiście nie twierdzę, że nowa Zelda będzie ładniejsza, czy nie będzie wykorzystywać starej mapy. Po prostu sugeruję poczekać na premierę. Bo jak powiedziałem, do premiery dwa miesiące, a my chuja wiemy

Odnośnik do komentarza
Just now, LiŚciu said:

Te screeny są malutkie. Na tym co Rozi wrzucił dobrze widać chujowsze tekstury. Ale w graficzke grać nie będę. Tylko mam wrażenie ze lenie z N zrobiły jedna bardzo dobra grę a teraz chuje odcinają kupony. 

To znaczy którą? Majora wygląda jak dlc do Ocariny, a jest totalnie innym tytułem. Tak samo jak SMG i SMG2. Ani jedna ani druga to zdecydowanie nie jest odcinanie kuponów. 

Odnośnik do komentarza

W sumie jeśli chodzi o oprawe to jestem trochę zniesmaczony że tym razem robiąc gre na jeden sprzęt i do 6 lat po premierze sprzętu gra wygląda identycznie i kij wie czy będzie trzymać 30fps. Wiadomo że switch to gówno yebane ale chyba przez tyle lat powinni się nauczyć sztuczek które katują tego odpada do granic możliwości. Liczyłbym na przeskok w stylu z gowa 1 na 2 z ps2.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pupcio napisał:

W sumie jeśli chodzi o oprawe to jestem trochę zniesmaczony że tym razem robiąc gre na jeden sprzęt i do 6 lat po premierze sprzętu gra wygląda identycznie i kij wie czy będzie trzymać 30fps. Wiadomo że switch to gówno yebane ale chyba przez tyle lat powinni się nauczyć sztuczek które katują tego odpada do granic możliwości. Liczyłbym na przeskok w stylu z gowa 1 na 2 z ps2.

Też jestem zniesmaczony ale w chwili obecnej tłumacze się to tym, że tak dojebali wysp w powietrzu, chmur, draw dystansu, pogrzebali nad silnikiem by to wszystko horyzontalnie i wertykalnie doczytywalo się w locie, że na to ta cała nadwyżka mocy poszła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...