Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Nienawidza mnie, bo wiedza ze bez prywaciarzy byliby bezrobotni :( Pewnie musza lizac dupe jakiemus obszczymurowi sredniego szczebla, ktory nic nie moze oprocz zjebania ich od gory do dolu. Takie rzeczy bola, ego cierpi.

Rozi, wizir, spojrzcie na to tak - dzieki nam mozecie grac w gry wideo zamiast czekac az ktos zrobi pilke ze starych majtek i propagandowej gazety.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś prowadzi sklep to nie może mieć swojej opinii na temat danej gry, bo zaraz ktoś mu zarzuci, że ją reklamuje, a za chwilę złoży u niego preorder.

 

Jeśli prowadzisz zbiórkę, bo potrzebujesz na rehabilitację dziecka to nie powinieneś się chwalić w zakupach growych, że kupiłeś sobie grę, bo zaraz cię pojadą, że tobie się nic od życia nie należy.

 

A mówią, że to ja jestem pierdolnięty na tym forum, no i niech tak zostanie :banderas:

Edytowane przez zdrowywariat
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Mit, dalbym wiele zeby niektorzy u nas nie kupowali.

Cebulaki, drobne cwaniaczki, roszczeniowcy, ludzie naduzywajacy zwrotow, testerzy sprzetu, paolo wizir, etc - sporo jest takich.

 

Od zawsze jak moj prywaciarski zmysl sie odpala, to prosze niektorych klientow, zeby u nas nie kupowali, bo nie beda zadowoleni.

Tak naprawde, to ja nie bede zadowolony.

 

Np kiedys, pamietam jakby to bylo wczoraj, mimo ze bylo to 10 lat temu, zadzwonil do mnie Pan Bohdan z Plocka pytajac czy moje ledowe zarowki gu5.3 beda dzialac z jego zasilaczem od tradycyjnych halogenow. Powiedzialem ze nie, beda sie szybko przepalac i grzecznie poprosilem zeby u mnie nie kupowal albo kupil z dedykowanym zasilaczem.

 

Po 2 minutach od rozmowy przyszedl mail z gratulacjami od allegro, ze Pan Bohdan z Plocka kupil 20 zarowek. Bez zasilacza.

I tak kurwa odsylal po jednej zarowce miesiac w miesiac, przez 2 lata, a ja mu je wymienialem :)

 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Jeszcze chuj, gdyby to było w temacie jakiegoś średniaka, choć ja takiego głupiego pierdolenia, że ktoś coś, nie popieram, ale czy Zelda potrzebuje reklamy? :banderas:

 

3 minuty temu, ASX napisał:

Będzie tryb 60 fpsow w nowej Zeldzie?

 

Nie będzie - nie kupuj, bo cała para pójdzie w widok po horyzont i „vertyzont”, no i w fizykę :obama:

Edytowane przez zdrowywariat
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

W MGSV jak koń zdefekował, to pojazdy mogły wpaść w poślizg. Czy to nie jest zarówno najbardziej piękne i praktyczne zastosowanie ekskrementów w grze? Oddajcie cesarzowi, co cesarskie, a Bogu, to co boskie. Pieczone jabłka od biedy mogą być, ale do balasów, to im jednak daleko. Jak dziwnie by to nie zabrzmiało.

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, SlimShady said:

W MGSV jak koń zdefekował, to pojazdy mogły wpaść w poślizg. Czy to nie jest zarówno najbardziej piękne i praktyczne zastosowanie ekskrementów w grze? Oddajcie cesarzowi, co cesarskie, a Bogu, to co boskie. Pieczone jabłka od biedy mogą być, ale do balasów, to im jednak daleko. Jak dziwnie by to nie zabrzmiało.

Uu rzeczywiście kupsko jak malowane. Ciekawe jak to w Zeldzie rozwiążą (horyzontalnie jak i wertykalnie).

Odnośnik do komentarza

 

Obudźcie mnie jak wyjdzie gra, która będzie zawierała w sobie wszystkie te elementy:

 

 

 

- zdolność magnetyzmu (możliwość manipulowania wszystkimi metalowymi obiektami w okolicy i używania ich do walki)

 

- tworzenie lodowych platform na wodzie w celu przedostania się dalej/wyżej

 

- możliwość pływania w górę wodospadu :banderas:

 

- podpalanie trawy a następnie tworzenie podmuchów wiatru za pomocą wielkiego liścia aby ogień rozprzestrzenił się w kierunku, w którym MY chcemy a nie tak jak w innych grach, że coś podpalimy, załączy się skrypt i spali wszystko dookoła

 

- surfowanie na tarczy

 

- rozpalenie wielu ognisk w jednym miejscu i otworzenie nad nimi paralotni w celu uniesienia się wysoko nad ziemią

 

- zamiast konia możliwość ujeżdżania niedźwiedzia :banderas:

 

- kiedy enemy nie może cię dosięgnąć to zaczyna rzucać kamieniami, można wtedy wyciągnąć jakąś blunt weapon np pochodnię i odbijać te kamienie w nich niczym w baseballu

 

- możliwość odbijania pocisków tarczą na ryj przeciwnika

 

- wyposażenie się w ogniowe strzały pozwala na przemierzanie zimnych rejonów i odwrotnie z lodowymi strzałami

 

- możliwość ścięcia drzewa i przy jego spadaniu zatrzymać je w czasie aby wystrzelić nim gdzieś daleko

 

- możliwość przerabiania zardzewiałych broni w pełni sprawne

 

- możliwość sfotografowania każdego itemu w grze i stworzenie in-game własnej encyklopedii bez potrzeby zaglądania na jakieś wiki strony jak to ma miejsce w innych grach

 

 

 

 

Wszystko to i więcej zna każdy kto zagrał w tę grę i za taką dbałośc do detali ją pokochał.

 

 

 

 

 

 

Ale każdy kto wypiera tę grę powie ci tylko jedno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Super gra bo można strącić w niej japko 

image.jpeg.7b2aa1fa7dd149e221a0348f1041e0d8.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

  • This 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To się nie dzieje naprawdę. 

Gość opisał Zeldę i chce żebyśmy mu dali przykład innej gry która jest Zeldą. W przeciwnym razie Zelda jest best game ever.

 

Ej a obudź mnie jak wyjdzie gra, która będzie zawierać w sobie wszystkie te elementy:

- latanie na miotle

- chodzenie po Hogwarcie w czwartek wieczorem

- łapanie zwierzątek do magicznej walizki

 

Hogwart Legacy mesjaszem gamingu.

 

  • Plusik 1
  • Haha 2
  • This 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Daffy napisał:

Paulo jeszcze jedno głupie słowo twoje o tej gierce i nie ma cię w rodzinie. Tata podejmuje kroki, koniec dnia dziecka.


Skończyło się pobłażanie Nintendo, udawanie, że to jakiś peak gamingu i że inflacja ocen nie osiągnęła już absurdu.

 

Jeszcze kiedy była to egzotyka i na forum było 3 fagów na krzyż to można było przymknąć na to oko, ale krucjata girywdupie i zdrowegojehowego przelała czarę goryczy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...