Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Do drugiej wieży otoczonej kolcami wlazłem w tak parszywie koślawy sposób że aż wstyd było patrzeć, wieża oblężnicza z 5 desek po to by zrobić platformę pod wiatrak, a że wiatraka nie mogłem z góry chwycić to przykleiłem go na wystającą belkę i dopiero później przekleiłem na górę. Ile frajdy z takiej głupoty a tu przecież będzie tysiące sposobów.

Minusy?

- nie wiem gdzie oddać nasionka bo miejsca mało,

- dobrze że nie grałem w jedynkę 3 lata bo bym miał zamiast nostalgii frustrację że biegam znowu po tym samym terenie,

- podziemia w których byłem były obleśnie bylejakie, jak najgorsze plansze z dark soulsów.

 

Łączenie broni jest świetne, a dzieki doczepianiu elementów do strzał bardzo mocno zaczyna to być automatyczne w trakcie walki, wcześniej nie bawiłem się w podpalania i inne takie bo było to upierdliwe.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rtooj napisał:

Do drugiej wieży otoczonej kolcami wlazłem w tak parszywie koślawy sposób że aż wstyd było patrzeć, wieża oblężnicza z 5 desek po to by zrobić platformę pod wiatrak, a że wiatraka nie mogłem z góry chwycić to przykleiłem go na wystającą belkę i dopiero później przekleiłem na górę. Ile frajdy z takiej głupoty a tu przecież będzie tysiące sposobów.

Minusy?

- nie wiem gdzie oddać nasionka bo miejsca mało,

- dobrze że nie grałem w jedynkę 3 lata bo bym miał zamiast nostalgii frustrację że biegam znowu po tym samym terenie,

- podziemia w których byłem były obleśnie bylejakie, jak najgorsze plansze z dark soulsów.

 

Łączenie broni jest świetne, a dzieki doczepianiu elementów do strzał bardzo mocno zaczyna to być automatyczne w trakcie walki, wcześniej nie bawiłem się w podpalania i inne takie bo było to upierdliwe.

oj tak, tak byczq. W podziemiach co prawda strasznie długo nie byłem ale tam gdzie byłem to wyglądało jak jakieś losowo wygenerowane gówno xD 6 godzin roboty a nie 6 lat. Oddanie nasienia ( :) ) też by sie przydało, ciekawe gdzie jest kalafior :/  

Ja dzisiaj zająłem się robieniem wież i wspomnień :banderas:  obie rzeczy są milion razy lepiej zrobione niż w botw.

@Butt pytanie w sprawie misji od rybo ludzi

Spoiler

mam te yebane łuski i w sumie utknąłem :wujaszek: dobrze kombinuje że musze polecieć sobie jakoś na wyspe i tam coś z nimi zrobić? Wcześniej udało mi się dolecieć balonem na taką rybo wyspe ale w sumie chuja tam było. Chyba że błoto coś ważnego przykryło bo akurat nie miałem myjki pod ręką

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, tlas napisał:

Pierwszy kontra drugi projekt drezyny. Myślałem że tak obładowany nie pojedzie, ale jednak co 3 silniki to 3 silniki.

08A3CB2F-7640-4E10-A65E-F6CF8BFB5FAB.jpeg

9CCD40DC-DAC8-4C33-B3AF-ABB700F29FAA.jpeg

 

O widzę nie tylko ja zrobiłem pojazd do przejechania 50 metrów :D Chyba że tym dałeś radę zniszczyć przeszkodę.

Głupkowate na razie wyjaśnienia fabularne, 100% ludzi szuka Linka, a 90%  z nich jak go widzi to mówi że jest bardzo podobny do słynnego Linka. Te wieże przerobione na skan na kablu, co się stało w te parenaście godzin że przebudowano wszystkie wieże, nagle wszyscy ochoczo chodzą na wycieczki pod ziemię.

A najlepsze że bohater Hyruli po wyladowaniu ma 0 pieniędzy, i nikt nie ma zamiaru mu nawet ubrania dać za friko. Kolejna gra po horizonie gdzie widzę że będzie bieda, ale to fajnie.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GearsUp napisał:

Dla tych co grają pierwszy raz i nie wiedzą o tym, jak zrobicie jakąs świątynię to sprawdzajcie sobie jej ikonę na mapie później żeby mieć pewność, że wszystkie skrzyneczki w niej otworzyliście. Powinna być ikona zamkniętego chesta przy nazwie shrine'a jak wszystkie zostały otworzone.

A to takie istotne? 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Pupcio napisał:

 

@Butt pytanie w sprawie misji od rybo ludzi

  Ukryj zawartość

mam te yebane łuski i w sumie utknąłem :wujaszek: dobrze kombinuje że musze polecieć sobie jakoś na wyspe i tam coś z nimi zrobić? Wcześniej udało mi się dolecieć balonem na taką rybo wyspe ale w sumie chuja tam było. Chyba że błoto coś ważnego przykryło bo akurat nie miałem myjki pod ręką

 

Kurde źle trafiłeś z tym, bo tylko tego nie skończyłem. Utknąłem w tym samym miejscu co Ty. xd 

 

Ale

Spoiler

mam podobne odczucia, że trzeba polecieć na jakąś wysepkę i tam je wystrzelić. Też poleciałem do paru wysypek w okolicy, ale tam tylko shrine był i jakieś pierdoły. Jest taka wyspa która jest bardzo wysoko w tej okolicy i podejrzewam, że to tam trzeba, ale nie chcę mi się tam lecieć póki co.

 

Odnośnik do komentarza

Trochę pobiegałem po zmienionym Hyrule i w chooj brakuje paralotni, mam nadzieję że za chwilę ją dostanę.

 

Spoiler


W tym shrine np pewnie miałem upuścić ten wiatrak na ziemię i unieść się paralotnią ale, że jej nie mam to musiałem go przyczepić jakoś z boku do ściany i po nim się wspiąć dalej :sapek:

 

image.thumb.jpeg.b0ed1142aac25d97f5d90f2150de03cc.jpeg

 

 

Mega fajna sprawa z tymi podziemiami, między innymi studzienki nie są już tylko dla ozdoby jak w BOTW ale można do nich wchodzić 

 

image.thumb.jpeg.2bd29beaaee3b455a96affb26fa385dd.jpeg

 

 

Missing Zelda :)

 

image.thumb.jpeg.def8f32cfe4c3d7102db1e259fd55363.jpeg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, GearsUp napisał:
Spoiler

W tym shrine np pewnie miałem upuścić ten wiatrak na ziemię i unieść się paralotnią ale, że jej nie mam to musiałem go przyczepić jakoś z boku do ściany i po nim się wspiąć dalej :sapek:

Nawet nie pomyślałem, że paraglider jest potrzebny xd

Spoiler

Ustawiłem Ultrahandem wiatrak na górze, potem ściągnąłem go na dół, wskoczyłem na niego i dałem Recall, co podniosło mnie do góry.

Niby temat ten sam, a kombinacje widać idą srogie :obama:

A paraglider

Spoiler

dostajesz po questach od Purry, praktycznie sam początek na ziemi jeśli dasz się moment poprowadzić grze za rączkę i pokornie pójdziesz robić questa fabularnego

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale ta gra jest dobra :banderas: jeszcze lepsza niż BoTW. Dzisiaj grałem 10 godzin i gdyby nie to, że musiałem jechać odebrać żonę to grałbym dalej. Póki co 15 shrine’ów zaliczonych i oprócz tych, w których uczymy się konkretnych technik walki, co jeden to lepszy. 
 

Mógłby ktoś wrzucić w spoiler co muszę zrobić, żeby wyjść na powierzchnię ? Odblokowałem już pięć obszarów w podziemiach, ale żadnej umiejętności tam nie zdobyłem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, GearsUp napisał:

Trochę pobiegałem po zmienionym Hyrule i w chooj brakuje paralotni, mam nadzieję że za chwilę ją dostanę.

 

  Ukryj zawartość

 

 

W tym shrine np pewnie miałem upuścić ten wiatrak na ziemię i unieść się paralotnią ale, że jej nie mam to musiałem go przyczepić jakoś z boku do ściany i po nim się wspiąć dalej :sapek:

 

image.thumb.jpeg.b0ed1142aac25d97f5d90f2150de03cc.jpeg

 

 

Mega fajna sprawa z tymi podziemiami, między innymi studzienki nie są już tylko dla ozdoby jak w BOTW ale można do nich wchodzić 

 

image.thumb.jpeg.2bd29beaaee3b455a96affb26fa385dd.jpeg

 

 

Missing Zelda :)

 

image.thumb.jpeg.def8f32cfe4c3d7102db1e259fd55363.jpeg

 

 

 

Zrób parę misji fabularnych a będziesz content.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, funditto napisał:

Ale ta gra jest dobra :banderas: jeszcze lepsza niż BoTW. Dzisiaj grałem 10 godzin i gdyby nie to, że musiałem jechać odebrać żonę to grałbym dalej. Póki co 15 shrine’ów zaliczonych i oprócz tych, w których uczymy się konkretnych technik walki, co jeden to lepszy. 
 

Mógłby ktoś wrzucić w spoiler co muszę zrobić, żeby wyjść na powierzchnię ? Odblokowałem już pięć obszarów w podziemiach, ale żadnej umiejętności tam nie zdobyłem. 

Podążaj za posągami. A żeby wyjść na powierzchnię to wystarczy zrobić quick travel do shrina/wioski/wieży.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Pupcio napisał:

W jedynce o wiele trudniej było + się mapki nie znało, tutaj easy

Ja nawet jak już znałem mapkę, to nie mogłem dwóch znaleźć haha. Bo przedstawiały jakieś fotki czegoś podobnego zupełnie do niczego. Także wolę jednak to rozwiązanie. Pewnie dużo osób na to narzekało, dlatego zmienili na coś prostszego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...