Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Ken Adams napisał:

Ja biegam do Hestu wymieniać ludki gałązki na miejsca na tarcze, żeby mieć jeszcze więcej rakiet.

Już pal licho oszukiwanie shrine'ów ale tak bardzo mi brakuje Revali's Gale zwyczajnie do eksploracji.

Staminy zawsze mało bo chcę wpierw pierwszy rząd serduszek uzupełnić.

A wspinać się trza.

 

Uwielbiam jak można się w gierce oderwać od lądu fabuły i poszybować w takie durnoty.

O to chodzi w grach telewizyjnych wideo jakie szanuję.

 

 

 

No ale przecież nie można używać części, które mamy przy sobie, oprócz tych, które leżą w świątyniach? O co chodzi z tymi rakietami? Jeśli można jakoś obejść dzięki nim zagadki w świątyniach to i tak mam to gdzieś, wszystkie świątynie ze skrzyniami zrobię uczciwie, bo są w pytę i trzeba pomyśleć :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, zdrowywariat napisał:

 

No ale przecież nie można używać części, które mamy przy sobie, oprócz tych, które leżą w świątyniach? O co chodzi z tymi rakietami? Jeśli można jakoś obejść dzięki nim zagadki w świątyniach to i tak mam to gdzieś, wszystkie świątynie ze skrzyniami zrobię uczciwie, bo są w pytę i trzeba pomyśleć :)

 

Spoiler

Pewnie chodzi o to, że możesz przyczepić do broni i tarczy

 

Odnośnik do komentarza

zdrowywariat można przypiąć rakietę do tarczy tym czarem łączenia i wtedy dziala to jak Revali’s Gale (po fakcie rakieta się niszczy a tarcza zostaje). Oczywiście można przypiąć tyle rakiet ile ma się tarcz w ekwipunku. A rakiety można uzupełniać z tych kulek z automatu ale często leżą sobie też gdzieś, np. u Goronów jest fajne jaskinia gdzie zawsze są

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ken Adams napisał:

zdrowywariat można przypiąć rakietę do tarczy tym czarem łączenia i wtedy dziala to jak Revali’s Gale (po fakcie rakieta się niszczy a tarcza zostaje). Oczywiście można przypiąć tyle rakiet ile ma się tarcz w ekwipunku. A rakiety można uzupełniać z tych kulek z automatu ale często leżą sobie też gdzieś, np. u Goronów jest fajne jaskinia gdzie zawsze są

 

Skoro nie można używać części z ekwipunku, czyli ultrahand zostało w świątyniach ograniczone do tego co tam akurat leży to fuse również powinni ograniczyć do tego co leży w świątyniach, a nie, że sobie wchodzimy z czym chcemy. Mam nadzieję, że to jednak szybko naprawią, choć prawdziwy zagrajmer i tak korzystał nie będzie.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, GearsUp napisał:

Dokładnie, w tej grze bawisz się jak chcesz, nie powinni tego blokować.

 

Może masz rację, zresztą nie we wszystkich ten myk przejdzie, ja na razie zrobiłem 15 po swojemu, choć chyba podobnie do tego jak devi chcieli, bo jeszcze ani razu nie poczułem, żebym oszukał system :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Basior napisał:

 

Słodki Jezu...

 

Also revealed today is that over four million copies were sold alone in the Americas. It’s the fastest-selling Switch game and the fastest-selling Nintendo game for any system in that territory. The same goes for Europe as well.

 

Another 2.24 million copies were sold in Japan. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...