Skocz do zawartości

The Boys - 2019 - Amazon Prime


Farmer

Rekomendowane odpowiedzi

2 sezon meh. Wciąż gdzieś tam świerzbią zmiany względem komiksu (czy raczej popieprzona chronologia wydarzeń) ale ogólny problem 2 sezonu jest to, że nie trzyma się zbytnio kupy i co chwilę zapychany jest pierdołami (Deep, Kościół, dupa Maeve, Maeve też, A-Train, synek, przylep-mazgaj Petit Hughie, starzy Butchera (plus za Walternate'a, minus też bo z niego to byłby dopiero Stillwell :obama:,itd.). No i niejako 2 sezon kończy się tak jak zaczynają się The Boys

Spoiler

Becca umiera, a Malory i Butcher zakładają specjalną jednostkę ds. Supków. Do pełni szczęścia brakowało by H spóźnił się jakąś minutę. Butcher definitywnie zrobiłby użytek z brechy.

Obowiązkowo w 3 muszą zażyć V bo te dramy z wiecznym wpierdolem i uciekaniem męczą. 

Oczywiście zmarnowany potencjał z ośrodkiem

Spoiler

produkującym supki

, Stormfront jako uber-nazi (jakie czasy takie butowanie na plaży) i wątek Lamplightera. Mocny, karny "Love Sausage" za właśnie czas antenowy pana Vasa i Terrora (chcecie mocno wiedzieć co się działo gdy Butcher wydawał komendę Terrorowi jeżeli chodzi o "ulepszonych"). Black Noir też beka.

Spoiler

Będzie akuratny komiksowi ale dla beki wystosują, że to tylko mała różnica w DNA.

 

Plusy właściwie za Starra i Esposito (ten uczuć kiedy Edgar jest lepszym Stillwellem niż sama Stillwell :banderas:).

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • Odpowiedzi 268
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

jezuuuu wymęczyłem to wreszcie. No nie wiem, co tak słabo w tym 2 sezonie?

 

Ogólnie jak już łykniesz koncept, że bohaterowie to wcale nie są tacy dobrzy to ten serial już niczym nie zaskakuje i strasznie smęci. Obejrzałem jeden odcinek, drugi przespałem, o trzecim zapomniałem, 4 przewinąłem, 5 i 6 ominąłem, bo w sumie zapomniałem gdzie skończyłem oglądać. Włączyłem na finał i w sumie był o niczym i nic wnosi. No słabo. 4 miesiące to "oglądałem"

 

Buczer w 2 sezonie? No strasznie mnie wkurwaił a lubię Urbana. Coś tam nie pykło

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Ale ten serial jest dobry. Wczoraj wmłuciłem 4 odcinki, a zaraz jadę z kolejnymi. Świetni bohaterowie i ugruntowanie supków w korpo-realiach to strzał w dziesiątkę, bo tak by to pewnie wyglądało w naszym świecie. Cały serial jest strasznie cyniczny, ale nadal jest tu miejsce na prawdziwe emocje i na szczęście unika marvelowskich śmieszków i ironii. Tych supków to aż z radością się nienawidzi, szczególnie Homelandera, wyrachowanego sku*wla.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dodam, że na 3 sezon złożyć ma się 8 odcinków, które będą przedstawiane odbiorcom co tydzień. Warto zaznaczyć, że w dniu premiery, na dzień dobry, miłośnicy Chłopców (kurde, dziwnie to brzmi) będą mogli obejrzeć aż 3 odcinki.

Ja już jakiś czas temu przeczytałem wszystkie tomy The Boys (kapitalna sprawa, polecam :lapka:). Tak jak było wspominane w temacie - różnic pomiędzy komiksem, a serialem jest od groma. Sam jestem ciekaw jak twórcy przedstawią dalsze losy bohaterów (na "Herogasm" jednak bym nie liczył :kaz:), bo jednak finał w wersji papierowej był .... :obama:
 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Cytat

Watch the official trailer for The Boys Presents: Diabolical. The eight-episode animated anthology series set in the universe of The Boys will premiere all episodes on March 4 exclusively on Prime Video in more than 240 countries and territories worldwide. The fun-size episodes, running 12-14 minutes and each with its own animation style, will reveal unseen stories within The Boys universe, dreamt up by some of the most creative and bloody brilliant minds in entertainment today.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.