Skocz do zawartości

Project Resistance


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Za łatwo przekreślacie ten projekt.

 

Nie ma co liczyć na metrodvaniową eksploracje, jak w RE1-3, czy nawet podejście, jak w oryginalnych Outbreakach. Z drugiej strony, jesli gameplay bedzie w stylu np. horrorowych chaptherów z pierwszych Girsów, jestem jak nabardziej w kupiony i szczerze wali mnie wiek postaci (bezpiecznie zakładam że wzorem O1&2, to tylko 1/2 wszystkich dostępnych postaci).

 

Najwazniejsze już zostało odrobione, wraz z RE7 i REmake2, marka pozbyła się w końcu ciężaru pierdów pod 13-latków, w rodzaju epickich rail shooterów, terrorystów mutantów z uzi i innych zombiaków z bronią palną, więc z cynicznym hejterkowaniem wolę jednak poczekać. Po RE5&6 może być tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, YETI napisał:

Dobrych gier do co-opa nigdy za wiele, więc jestem na tak. Może wyjdzie sztos na poziomie L4D? 

 

To bierz World War Z w takim razie - bardzo spoko gierka.

Od RE oczekuję czegos więcej i jeśli to będzie coś w tym stylu to niech się bujają - ma być co najmniej Outbreak.

Odnośnik do komentarza

Widac, że ten multiplayer wciąż kusi Capcom i nie daje im spać.

 

W sumie jakby wyszła gra na miarę Left 4 Dead to bym brał. Uniwersum jest bogate w rozne stwory, ktore fajnie by sie ubijalo w co-opie. Ale wątpie by jakis duzy budzet przeznaczyli na ten projekt (jak na Monster Hunter), wiec pewnie wyjdzie gierka na 6/10.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, suteq napisał:

Ja tam nie skreślam ale też nie jestem jakoś szczególnie zaintrygowany. Poczekam spokojnie na rozgrywkę, jak się okaże że to kolejny MGS Survive to się zignoruje i tyle. 

Dokładnie, a tutaj już oczywiście lamentowanie... niech to stoi dobrze gameplayem i w miarę klimatem, to będzie świetna gierka do co-opa ...

 

Spoiler

Jak RE5 :shotgun:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...