Skocz do zawartości

FIFA 20 ULTIMATE TEAM


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadły jakies dzbany z anglii za division to nawet uzbieralo sie kolo 50k. Nawet nie pamiętam kto ale dobre ekrany po 83-84 overala. Poszli od ręki. Na środku nikogo nie mialem no i NEINgolan kupiony za 18k.

 

Szpakowski w trakcie meczu często podkreśla jego kreowanie akcji wiec chyba jest dobry. :ragus:

 

W ogóle podoba mi sie to ze można właśnie tymi kreatorami więcej pograc, podac, kiwnac bez mielenia gałek jak w fifa street.

 

Kurła nocke zaraz mam a bym poszpilał bo wciąga. 

 

@Yakubu znajde im tam miejsce. Ale póki co murzynki xD

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

o Murielu słyszałem same dobre rzeczy :] klasyczny fifowy napadzior, dać mu prostopadłą to każda jego :p 

 

Kobik co do tych kreatorów to jest jedna takta pod krzyżakiem że twój defensywny pomocnik wchodzi w środek linii obrony (!) i tam zaczyna rozgrywać, wzięte z rl meczów jak nic

 

skład robię jutro, zobaczę po ile będą chodziły OTWy które chcę (Pepe, Wan Bissaka, Joelinton, Maguire) a jak będzie za drogo to zaczynam od bundes z Lewym na pokładzie :nyam2:

Odnośnik do komentarza

no te wszystkie słupy typu Kroos, Busquets, James itp. fajnie jakby się do czegoś nadawały bo pace 45 to aż strach dotykać ;) ale też zauważyłem że obrońcy mają dużo spudłowanych podań (dużo podaję z R1+x bo szybciej dociera) a tutaj nagle te same zagrania gwaranty z 19stki już nie przechodzą...i to jest fajne bo bym ciągle grał schematami sprzed 5 lat :p 

 

na pewno R1+/\ rozrzucane na skrzydło jest nadal potężne, no i to latanie strafe z L1 na boki i do tyłu żeby wyciągnąć obrońcę trzeba używać na potęgę (dobre na skrzydle, przed polem karnym, wszędzie) bo jest OP

 

natomiast jak znajdziecie jakiś sposób na gola z główki albo z rożnego to dajcie znać :] na razie najtrudniejszy manewr w grze jak dla mnie ; wolej Payetem już wszedł , a główka może z raz i to fartem 

Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze podejście w życiu w FUT i głupi poszedłem na start w angielską Premier League...
Żeby tam coś mieć sensownego to trzeba być zamożnym człowiekiem

W sumie mam złotych zawodników i zgranie na 100% ale ovr maks 79. Oczywiście w Premier League, nawet moi zawodnicy mają w miarę statystyki ale kupno kogoś lepszego to wyczyn.
Mam 31k golda ale za tyle kupię maks 2zawodnikow...
Chyba przejdę na lige hiszpańską bo za tą kasę co mam złożę cały zespół.

Odnośnik do komentarza

za to 30k możesz porobić po kolei wszystkie możliwe SBC, polecam bo gwarantuję ze wyjdziesz na plus jeśli zrobisz je wszystkie (z naciskiem na te ostatnie, hybrid nations i hybrid leagues) 

 

ja od SBC zaczynam fifkę zawsze, potem te wyzwania drożeją i lepiej się zabrać za to szybko. gotowce masz na futbin.com, ale uważaj na pricefixy całych drużyn i pojedynczych graczy..

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To jak dobrze gra sie w defensywie to aż serduszko rośnie. 

Póki co najlepsza Fifa tej generacji. Po demku tego nie stwierdziłem. 

 

Jak tracę bramki to z wlasnej nie uwagi głównie. Świetna kontrola nad grajkami z LT. No bajka. 

 

Jak wpadają lepy finezyjne Batonellim to morda sama sie cieszy. 

 

Nadal sa wylewy, bramkarze ich animacje nadają sie do kibla ale w ogólnym rozrachunku po prostu czerpie frajde z samego grania. Juz nie pamiętam kiedy ostatnio mialem motyw "a jeszcze jeden meczyk" 

 

Sklad Narkomanów zasilił Bonaventura, Asamoah z jakiejś lipnej paczki oraz Lazaro. 

 

Takimi trampkarzami mi styka fajnie pykac. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...