Skocz do zawartości

FIFA 20 ULTIMATE TEAM


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zrezygnowałem z Angielskiej ligi i zacząłem budować Francuską ligę.
Nie ma tak potężnego składu jak co niektórzy tutaj ale mam Cavani, Depay, Verratti, Ander Herrera, Kościelny, Meunier, Bernat, Navas, a zaraz Thiego Silva wpadnie.
Większość jest z PSG, muszę jeszcze wymienić dwie pozycje LP i PP choć LP to najbardziej.

Gra się o wiele lepiej bo angielska liga strasznie droga, jak już wspominałem wcześniej i grałem grajkami z ovr maks 79

Odnośnik do komentarza

też D6 i dużo w dupę, ale też online wczoraj mało responsywny, nie czytało mi kiwek prawą gałką więc ich nie robiłem :/ takich lagów to spodziewałem się w Weekend League a nie w tygodniu, lipa na razie, podobno późną nocą da się pograć wygodnie ; bo na razie to oni mi wyprzedzają loan Van Dijka jakimś Grayem, a jak ja robię to samo to doganiają w sekundę...zresztą widzę jak gościu odpala 100 kiwek pod rząd i mu działają a mi nie zlicza inputu to słaba gra jest z tego 

 

dlatego też nie oceniam swoich teamów przez pryzmat tych zalagowanych meczów bo bym musiał zrobić ragesell x2 ;)

 

inna sprawa że mam 2 teamy, testuje te moje koksy KDB/Pogba/Firmino w PL składzie i ludzię tak się nastawiają na mnie jak widzą skład za 1mln że gra się trudniej o wiele :p chociaż KDB z dystansu to mogę hattricki finessami robić co mecz ; Pogba wiadomo że koks box to box ale największe zaskoczenie Saint Maximin, świetny wiatrak na skrzydło, robi niezły burdel ;  a mam też drugi team ligue 1 i nim mi idzie gładko, Depay i Cavani (wypadł mi niewymienny z jakiejś randomowej paczki z tych season objectives o Ndombele) ładują wszystko co się da, o niebo lepsi od Icardiego który będzie grzał ławę forever, Depay ma dobre finesse a Cavani lutuje siłowo albo driveny L1+R1+o i wchodzi tego sporo 

 

tak czy inaczej PL team pójdzie na handel/investy po lidze weekendowej a będę siedział na ligue1 bo mam tam bardziej kompletny team (Kimpembe, Thiago Mendes, Di Maria i Payet (strzelać nim finessy nie żałować bo wchodzą) godni polecenia, no i oczywiście Depay bo szybki i zwinny z dobrym strzałem do gry kombinacyjnej albo Cavani słup ale co ma strzelić to strzeli a czasem może zaskoczyć petardą z niczego

 

zrobiłem sobie to wyzwanie o OTW Ndombele - maxymalnie przehypowana karta, on nie ma nic poza pace, defensywa kiepska, pass kiepski, no Kante to to nie jest ale może dostanie TOTW w tym tygodniu to może będzie grywalny, na dzisiaj nie jest, wolę Gbamina albo Ndidi po 1000 każdy...

 

BTW powpadało mi trochę główek więc dzielę się sposobem - wrzucać tylko na gości którzy już wysuwają się do wrzutki - jak tego nie robią to nie ma co próbować nawet, samemu można ich triggerować L1 albo sami to zrobią, no i nie mogą mieć krycia bo szanse spadają do 3% ;P 

 

BTW2 podobno jakiś patch już na pc więc zaraz wszystko magicznie zacznie działać ;) słyszałem że podkręcili tempo gry, aż mi się wierzyć nie chce :] 

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza
Nie bardzo rozumiem, co znaczy obroty wokół własnej osi w biegu?
Że, biegnę w jednym kierunku i prawie zatrzymujęsie w miejscu robiąc obrót z piłką o 360 stopni.

---------------------------------------------------
Albo coś u mnie się zwaliło albo był to chwilowy kaprys gry - uwierzcie to była tragedia do 4tego meczu!

Rozegrałem 4 mecze po update. 3 z nich były tragiczne i wszystko działo się w zawrotnym tempie, bez fizyki z przed aktualizacji. Przyszedł czas na ten 4 mecz i jakby wszystko wróciło do normy.

Kolega pisał mi, że u niego i jego 3 znajomych tempo bez zmian...
Ty i jeden forumowicz to potwierdzają, a wiec zostaje mi ponowne włączenie gry a jak nie pomoże to reinstalacja.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...