Skocz do zawartości

FIFA 20 ULTIMATE TEAM


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie? Ja używam sporadycznie na draft bo szkoda mi coinsów. 9.6 zł wychodzi za jeden draft. Grałem może z 5 razy.

 

Reszta za mecze i z paczek za nagrody w SB i Rivals. Trochę sbc.

 

Otwieranie paczek za coinsy albo points nie ma niestety żadnego sensu.

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Kolos28 napisał:

Sissco kupię i wymienię na Walker na LO.
Gomez nie chce wolę tego obrońcę co mam. Jest lepszy.

Nie chcę wymądrzać się bo są tu lepsi, ale Harry 50 pace to raczej nie jest najlepszy wybór na SO w fut. Ale szanuję wybór i upór do grania tą kartą. Na prawej obronie dałbym Walkera, Wan-Bissakę lub Perreirę z Lejczester, albo Yedlina że Srok.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, bartiz napisał:

No i jak tam Sarabia :kaz:?

 wrócił do punktu wyjścia :D ale zdążyłem na nim zarobić 100k, wiedziałem że to będzie IF jego albo Verrattiego, którego też mam kupionego za 9k ale jest grywalny to na razie sobie potrzymam

 

a zarabiam na meta piłkarzykach którzy drożeją teraz bo są pożądani pod WL (Varane, Semedo, Lenglet)

 

no ale trzeba iść w Lewego chociaż szkoda go teraz kupować bo drogi się zrobi zaraz =) parę dni temu był za bodajże 80k..

 

PS. co do tego składu wyżej, ładny ale bez tego Maguire, Ox też szału nie robi, no i ten twój defensywny pomocnik to trochę kołek, tutaj się gra szybkimi murzynami :p Sissoko, Ndombele, Gbamin, Ndidi...szanuję za Mahreza bo jak mu dasz hunter/engine to robi się strasznym kotem, to samo Davinson Sanchez z shadow, nie do przejścia :p 

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Kolos28 napisał:

Maguire już nie mam, teraz Sokratis, a na ławce Gomez. Ox, musi na razie wystarczyć i nawet daje radę..

 

Edit//

 

No to mam tak: Sissoko zmienię pozycje na ŚPD.d4317b3c54ef5fb15be03e659619a1dc.jpg

 

Po co chcesz zmieniac jak i tak ma full zgranie? Wy to juz czasami wymyslacie w tym fucie kwadratowe jaja

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, nero2082 napisał:

no dobra to w którego Icon Swapa idziecie? wiadomo że Didier najciekawszy ale tym Carlosem albo Crespo też bym nie pogardził 

 

qqitfzk2uyr31.png

 

Gerrard, Ferdinand albo Ballack. Ale mozna tez wziac Schmeichela + Guardiole + Okoche pod jakies ewentualne sbc w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza

Ja te wytyczne ustawiam ale nie wydaje mi się aby w ogóle działały xD

 

Dobra liga weekendowa zakończona bilansem 20-10. Cóż to był za weekend pełen wrażeń, nerwów, sypanych kurev i zniszczonych relacji rodzinnych xD w między czasie 6 razy zmieniana formacja, sprzedawanie i kupowanie zawodników i tak dalej. 

Odnośnik do komentarza

A ja miałem dostęp do apki i web appa i nagle szlag trafił dostęp. Komunikat mówi o tym żebym zalogował się do gry. Tak też zrobiłem, bo nadal mam dostęp do wersji testowej w ramach EAA, ale mimo rozegrania kilku meczy nadal to samo. Trochę słabo, że nie mogę mieć dostępu do apki nie posiadając samej gry... 

Odnośnik do komentarza

co do wytycznych to działają (stay back while attacking dla LB/RB) natomiast skuteczniejsze jest ustawienie w custom tactics depth 1 :p wtedy już rzeczywiście zostaną pod bramką na zawsze :] niestety tak się gra w WL, połowa moich wygranych była właśnie w takim stylu :< było kilka pysznych zwycięstw przez zamęczenie posiadaniem piłki i atak tylko jak gościu wściekły się rzuci :] a grałem kiepami z ligue 1 (no dobra Depay jest spoko) vs milionowe składy z Mbappe, Mane, Sane i całą możliwą metą więc było zabawnie 

 

generalnie 90% osób pcha się środkiem, więc można na bezczela po prostu stać CDMem przy dowolnym napadziorze i piłka sama przyjdzie, u mnie skrzydła działały od 60min jak już na te podmęczone szmaty wpuszczałem supersuby Gnabry/IF Bergwijn/IF Mahrez, wtedy cutbacki leciały nonstop. chociaż najlepszą radochę miałem na sam koniec jak sobie wpuściłem loan ikonę Garrinchy...co to jest za kosmiczny koleś to nie mam pytań, na lagu robił taki burdel że Depay miał tylko formalność dołożyć nogę..muszę go kiedyś mieć bo to był czysty fun 

 

moja gra nie istnieje bez skrzydłowych :]  więc raczej mety z klepaniem środkiem nie będę próbował, to już wolę wjeżdżać bokiem na lamkę :p 

 

pokombinuję jeszcze z taktami, bo interesuje mnie taka z wysoką linią obrony i ostrym pressem (constant pressure w customach), kilka meczy tak zagrałem jak szukałem wyrównania i wychodziło to nieźle (w sensie typ z milionowym składem nie mógł wyjść z połowy) ale to trzeba mieć jeszcze 3 nakoksowanych pomocników z wysokim aggression żeby to działało na serio, taki w typie Sissoko/Kante

 

jakich piłkarzyków bym wyróżnił? u mnie tylko Depay, Gnabry i Keylor na bramce dawał radę, reszta to szrot nie warty uwagi :p IF Mahrez na weekendowym lagu jest bezużyteczny, taki Saint Maximin 100x bardziej się przyda 

 

a u innych to koksami byli Ter Stegen (wyciąga setki), trudni do przejścia Ferland Mendy, Semedo, w pomocy irytował zazwyczaj Sissoko, aż musze sprawdzić ile ma siły bo rozbijał mi każdego jak w rugby, a w ataku mordował mnie najczęściej Rashford, w sensie odpuszczałem mu przy strzale z dystansu i "kilka" okienek dostałem, reszta była rozpracowana bo ludzie grają czytelnie...tzn np. mają Bale'a? to wszystkie akcje przez niego więc da radę pokryć..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...