Skocz do zawartości

FIFA 20 ULTIMATE TEAM


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram 4-4-2

A wiec Thiago dobrze ogarnia na obronie.

Na lewym skrzydle też bym chciał mieć Naymar ale raczej zawsze będzie poza zasięgiem. U siebie na LP mam Atal, daje radę.

 

 

Co do tempa gry jak i samego gameplayu, to różnie z tym jest po aktualizacji.

Na YT widać, że wiara podobnie jak ja, ma tempo i fizykę zwaloną i wszystko zasuwa jak szalone a zawodnicy nie maja ciężaru. Animacje u nich też wyglądają kiepsko.

 

No nic, usunąłem grę i jutro będę instalować z nadzieją, że wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza

dobre LW ligue1 to IFy Atal albo Ninga, obaj robią krzywdę i cośtam strzelą czasem, lepsi niż Felipe Anderson który mi zepsuł cały skład i musiałem iść w Martiala w kolejnej fifce z rzędu :/ a chciałem nowe twarze tym razem, nie udało się :] 

 

gameplay niby poprawili te wypluwanie bramkarzy, ale gole zdu.py wpadają mniej tylko dlatego że kombinuję z taktykami żeby wyeliminować tracone bramki z kontry - no to teraz dałem taktę drop back, depth na 1 i cała drużyna siedzi w polu karnym, 3 z przodu stay forward - i nikt nie skontruje ;p i to ja czekam na L1+/\ na Martiala/Saint Maximina...śmieszne jak to mi poprawiło wyniki nagle 

Odnośnik do komentarza

@bartiz - chyba złapałeś nieciekawego buga, na reddit trochę o tym pisali ale fixa nie znam

 

co do serwerów, sprawdziłem z ciekawości jak to wygląda o 7 rano - zero lagów miód malina, łątwo poznać bo przełączanie w musach trwa  błyskawicznie, wszystko chodzi praktycznie jak offline i można pograć sensownie, porównanie z zalagowanymi serwerami (co trwa od soboty) to niebo i ziemia. od razu podreperowałem punkty w division rivals i czekam na nagrody o 9tej :] 

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Nie trzeba dawac fitnessu narazie bo jest jakis blad i w grze wszyscy pilkarze maja max kondycje, nawet mimo tego ze na karcie wygladaja na zmeczonych. Nie naprawili tego tym nowym patchem.

 

 

No ja pyerdole jak mi nic nie leci w tym roku z paczek. Sprzedalem wszystkich w piz,du i sie zaladowalem inwestycjami zeby cos zarobic jak nie bede gral ligi weekendowej. Na przyszyly tydzien powinien Neymar wjechac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...