Skocz do zawartości

FIFA 20 ULTIMATE TEAM


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

no faktycznie Di Maria to już nie taki wiatrak jak w 18 czy 19tce, ja ogólnie mam problem ze strzelaniem skrzydłowymi w 4-3-3(4) , gram po staremu (wjazdy bokami po wypieszczonym trójkącie albo dryblingu)  i nawet jak mają sam na sam na patelni po skosie to najczęściej pudła...rozważam inną formację (może 4-2-3-1(2) albo 4-3-2-1) albo zmianę ligi z jakimiś konkretami w ataku, lubię mieć skrzydłą bo w 20 mało mam z nich pożytuku bramkowego, najwięcej goli ma CAM i ST, a te pipy na bokach nawet asyst nie dają

 

inna sprawa, że meta tej gry to klepanie one-two między trzema piłkarzykami ataku, i tak gra 90% ludu, wystarczy odpalić Champions channel i dowolny meczyk żeby zobaczyć te schematy robione do porzygu

 

drop back, depth 1 i klepanie między CAM i 2oma ST = super kompetytywna gierka, dodaj do tego rozwalone serwery i masz grę-złom, WL odpuściłem jak zobaczyłem stan serwerów, musiałbym grać o 5 rano żeby było spoko komfortowe warunki

 

pogram sobie SB na spokojnie na razie i robię nowy team tylko nie wiem co to będzie, myślę nad Team Lewy :] coś jak u PLKD

 

 

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Boże, jak Ty płaczesz ciągle człowieku. Wszyscy grają i się dobrze bawią, a Ty rok w rok grasz i ciągle stękasz. Mam Cię na liście xbox i widzę

 

Jak mnie coś irytuje to tego nie używam, a już z pewnością nie kupuje rok w rok.

 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ölschmitz napisał:

to chemistry pilkarzy serio ma znaczenie? lepiej miec slabszego napadziora z 10tka czy wpuszczac troche lepszego (ma wtedy 5) z innej ligi itd.?

 

Po wejściu do gry, zatrzymaj i sprawdź se in-game stats jakie boosty dochodzą z 10 i 5 chem i porównaj

Odnośnik do komentarza
W dniu ‎2019‎-‎10‎-‎05 o 21:14, Kolos28 napisał:

serio bez płacenia prawdziwej kasy na paczki ciężko się zarabia. SBC nie potrafię niestety.

Gierka fajna, to mój pierwszy FUT i wciąga strasznie.

 

jak nabierzesz trochę obycia to będziesz trzepał coinsy że hoho ;)

 

sposoby są 2 : dużo grać albo handlować, najlepiej to i to 

 

a handlować można bardzo prosto, oczywiście jakaś wolna kwota na sam handel się przydaje żeby mieć czym obracać ale można zacząć od mniejszych profitów zawsze

 

Sarabia OTW - nakupowałem w weekend po 25k(miał 2 asysty i gola, na pewno będzie jutro w TOTW), schodzi teraz po 35k a może być i więcej jutro

IF Ndidi - nakupowany za 50k, teraz chodzi po 70k a będzie więcej 

OTW Joao Felix - kolejna kopalnia złota, nabrałem za 100k, już chodzi za 150k a nawet nie pojawił się w TOTW jeszcze :p 

nawet głupi Maguire do kupienia za 12k, jak trafi jedną główkę w meczu i będzie w TOTW to nagle wskoczy na jakieś 30-50k no bo fani Manu się rzucą..

 

także kasa czeka szczególnie na tych kolorowych kartach :] a to że squad fitness chodzi teraz po 600 to kolejna okazja na potencjalną mega kasę, bo jak tylko spaczują fitness to ta cena wskoczy na 1200-1500 spokojnie, przeczytajcie ten post po następnym pat.chu to sprawdzicie czy się pomyliłem :p

 

poza handlem kasę natrzepiesz w tygodniu na squad battles i division rivals, no i zawsze możesz próbować coś ugrać w weekend league, coinsy czekają do podniesienia, ja teraz zrobiłem z tego już rytuał że muszę jakiś Mega Pack z nagród wyłapać, bo wiem że tam ciekawe rzeczy mogą czekać w środku :D

 

także 1.3mln poszedł w inwestowanie a gram sobie ligue1 teamem z Depayem i mi styka na razie :] następny skład to już taki z CR7 jak dobrze pójdzie :]

Odnośnik do komentarza

Z tym schodzeniem kart to tak różnie...
Nawet jak kupiłeś Sarabia po 25k i teraz ceny są wyższe a nawet wysokie, nie oznacza że ludzie się na nie rzucą. Nawet jak Sarabia trafi do drużyny tygodnia - jego czarna karta zbyt dużo nie podniesie statystyk a wiec, moim zdaniem lepiej grać zwykłym złotym. Patrz na czarnego Thiago Silva, prawie niczym się nie różni od złotego.

Odnośnik do komentarza

nie gram Sarabią, to były przykłady na handel :] wolę Payeta/Draxlera - lepszy strzał

 

Sarabia jeśli dostanie TOTW to w momencie ogłoszenia drużyny tygodnia jeszcze cena podskoczy, ale o 19 (masowe otwieranie paczek, i każdy kto go trafi przytnie cenę w dół żeby tylko sprzedać, na karcie  OTW też się zacznie przycinka) cena poleci w dół. tak to działą, trzeba się wstrzelić w okienko do sprzedaży zawsze, albo sprzedawać na hypie jak ja zrobiłem, wcześniej :] 

 

z okazyjnym kupowaniem dobrych kart też jest dobry myk, np. na OTWy można się zaczaić w momencie kiedy dany piłkarz zagra kiepski mecz i nie ma szans na TOTW = ludzie tuż po meczu robią panic sell i cena ładnie leci na pysk ;) i myślę że z kilkoma kartami tak właśnie będzie, np. OTW Pepe na którego czekam aż wycrashuje do 100k i wtedy sobie nabiorę :p

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...