Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, danielskii napisał:

Dobra fajnie sie bawie ale chyba robie cos zle bo dosc wolno leci mi lvl. Gdzie najszybciej wbije go - wydarzenia legionowe? Koszmarne podziemia? Teraz mam 78 i chcialbym doelciec do tego 85

Koszmarne podziemia. Wybieraj któreś z tych blind burrows, aldurwood, guulhran, Onyx hold, abandoned mineworks z mobkami kilka leveli wyżej od twojego. Więcej dobrych dungeonow możesz znajsc na necie

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, El Loco Chocko napisał:

Ja to juz nawet tych bossow nie robie, bo strata czasu. Wiecej zajmuje dojazd, niz sama walka, bo zazwyczaj padaja w 30 sekund a i tak nic z nich nie leci.

 

Jednak zgadzam sie ze powinno byc wiecej okazji by z nimi walczyc.

Wczoraj robilem to 19 sekund i po sprawie a wpadly 3 legendy, imo dobry deal

Odnośnik do komentarza

@danielskiiTak jak wyzej ale jest jedno "ale". Jesli masz builda nie do konca dopracowanego i masz problemy, to imo szybciej jest robic na swoim levelu i czyscic w 5 minut, niz sie meczyc 15-20. Edit: ewentualnie jak chcesz to moge cie wziac na NMD L90+ to sobie szybko levele wbijesz

 

@Shen gdyby tak bylo zawsze, to bym sam tak robil :( a zazwyczaj to jeden przedmiot dropnie, czasem dwa i tyle

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

No tak, pewnie dlatego, ze do 50 levelu tego expa wystarczy naprawde malo, zreszta sam ostatnio sobie porobilem dodatkowe postacie to pierwsze 20 leveli wlecialo zanim sie zdazylem zorientowac. 

 

Co do koszmaru to swoja postacia odblokowalem go dosc szybko, ale juz wrocilem na Tier 3, bo tak jak ktos tutaj pisal, lepiej ubijac elity w 30 sekund niz 4 minuty. Dojde do tego 70 levelu to przestawie...

Odnośnik do komentarza
Teraz, number_nine napisał:

Jaki jest sens farmienia w trakcie przypływów, skoro wymieniając te "punkty" za broń dostaje jakieś legendarne (pipi) -300 do dmg? I to w porównaniu do broni na niższym lvlu o jakieś 6-7. Chyba jeszcze nic ciekawego mi nie wypadło z tych skrzynek

Otwieraj tylko te ukryte skrzynie, które kosztują 175 tamtejszej waluty. Inne skrzynie kompletnie olej - lokalizację skrzyń masz na stronce, która tu niejednokrotnie była podawana (helltides.com) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z mojego doświadczenia wynika że jak mam obecnie dobry gear, apgrejdowany prawie na max i powsadzane aspekty to nie ma się co nastawiać że co chwilę będzie wypadać coś lepszego. Laskę np mam ponad 10lvli i nic lepszego nie ma, a póki ekrany się same czyszczą to nie ma się czym przejmować. Wczoraj mi wypadł fajny unikacik z dobrymi perkami pod build i takie coś cieszy. 

 

Ja powolutku gram i dopiero 63 lvl ale chyba sprawdzę ten Dungeon na T4. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...