Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, jimmyyy8 said:

Pierwszy raz robię nową postać, jak zobaczyłem wszystkie side questy zresetowane to śmiechłem, już coorwa lecę to robić :kekw:

 

 

Btw. itemy w skrzynce nie przechodzą na inne postacie? To po co wypadają ciuszki dla innych klas? A może zwykłe i sezonowe postacie nie mogą sobie przerzucać?

Sezony nie sa w Eternal Realm. Dopiero po sezonie bedziesz mogl przeniesc rzeczy.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, PanKamil said:

Ej, to jak nabije całego seasson passa i kosmetyki zdobędę to nie będę mógł ich założyć w przyszłym sezonie?

Nope, ale bedziesz mial tydzien w Eternal Realm pomiedzy sezonem zeby sie nimi nacieszyc /s

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

 

2 minutes ago, Shankor said:

Zanim mnie wywaliło, zrobiłem 2 dungeony i jako zadanie miałem dwa podpunkty: ukończ akt 1 sezonu oraz ukończ akt 2 sezonu. Brak innych wskazówek. Ciekawe czy bug, czy mam się bawić w zgadywanki.

Wejdź w karnet sezonowy.

Tam są rozpisane akty i przypominają daily questy 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak w końcu wszedłem do gry zacząłem robić questa, no i nie da się w pewnym momencie wejść na jakiś teren bo cały czas mi cofa postać do tyłu xD na reddicie widzę że każdy chyba tak ma. Próbowałem się wylogować i wejść jeszcze raz ale już wieczna kolejka mnie złapała. Do jutra xD 

Odnośnik do komentarza

Na spokojnie odpaliłem Diablo po 21 i bez żadnych problemów zalogowałem się do gry. Wbity 26 LVL, albo już nie pamiętam jak to było, albo wydaje mi się, że bossowie na końcu dungeonów są mocniejsi, a może to kwestia klasy i grania Nekro a nie Rougem:P

Ekwipunek już zajebany tymi sercami, to trochę średni prognostyk a sezon.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, ginn napisał:

W łotrze idę w sztylety bez używania kuszy. Mimo tego powinienem mieć coś na plecach, bo nawet nieużywana kusza/łuk dodaje mi różnych punktów? Tak na logikę sobie myślę. 


Pozwolę sobie rozwinąć odpowiedź, którą bartiz przedstawił. :lapka:

Warto z dwóch względów. Po pierwsze, tak jak zaznaczyłeś, obrażenia od kuszy, której nie używasz, nie interesują cię, ale już bonusy typu:
+84 do wszystkich współczynników, +143 do zręczności, +34 obrażeń zadanych wrogom, którzy są pod wpływem danego efektu, jak najbardziej.

Dodatkowo, co istotne, aspekty na broni dwuręcznej mają +100% mocy. Dlatego do kuszy warto dawać te najlepsze. Przy łotrze na sztylety rekomenduję

"Wirujący Aspekt Ofensywny", w którym powracające, wirujące ostrza zadają dodatkowe obrażenia i w zależności od drogi powrotnej, te obrażenia wzrastają do X wartości. Przy kuszy otrzymają one stosowny mnożnik.

Szukaj przedmiotów, które zapewniają ci bonus do umiejętności - główne/napaść/nasycalne. Takie wirujące ostrza powinny być twoim bazowym atakiem. Ma on 5/5 maks, ale przy udziale przedmiotów można tę wartość znacząco podbić o 3, bądź 4 poziomy - ja aktualnie mam 8/5.
Nasycenie też jest kapitalną opcją. Masz 3 rodzaje nasycenia - cieniem, trucizną, zimnem.

Przy zabawie sztyletami polecam również baczną uwagę zwrócić na umiejętności zwinności. Taki "pęd" to absolutna podstawa. Minimum jeden punkt powinien tam zostać rozdysponowywany, a w "mistrzostwo broni" ile tylko możesz.

Niezwykle przyjemna w prowadzeniu klasa. Miłej gry życzę. :touche:




 

Edytowane przez Sylvan Wielki
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...