Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ten sezon barbem, na razie 61lv, gra się fajnie

 

Jak przed sezonem4 gra była banalna to teraz to jest funky mode. Z drugiej strony podobno powyżej 100lv jak już się zacznie wchodzić na Pity to jest najtrudniej w całej historii tej części więc widocznie taki mieli zamysł na pogodzenie casuali i hardcorow czyli do 100lv spacer, potem schody

 

@Fakazmiany ze złotem mega na plus, nareszcie człowiek je potrzebuje. Zadania do drzewa szeptów polecam robić. Tak samo nie mogę się nachwalić tymi aspektami z kodeksu, dość trzymania pierdyliona itemow w skrzyni i zastanawiania się czy teraz to dobry moment by przetopić aspekt i dodać go do czegoś nowego co wydropilo 

Odnośnik do komentarza

Dobra pogralem troche i pass. Wszyscy zajarani zmianami tylko po tygodniu nuda. Dalej nie ma sensu inwestowac w ubery i ekscytacji z wydropionych przedmiotow nie ma, brak endgame nic co mogloby utrzymac do nastepnego sezonu. Podstawy tej gry sa zjebane i po ograniu 500h odpuszczam nawet nie bede bral dodatku bo szkoda czasu i pieniedzy. Po tym czasie d4 to takie 6/10 fajna na raz.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KOMARZYSKO napisał(a):

A zrobiłeś ND46+?


No raczej, bo to odblokowuje wtedy doły. Dziwię się czemu nie mogę udoskonalić sprzętu, którego cały czas używam, a nowych po raz kolejny zdobywać to mi się nie uśmiecha. 

Odnośnik do komentarza

Nie no, mam 15 mln złota, a dalej nie mogę ulepszyć żadnego przedmiotu. Albo ja czegoś po prostu nie rozumiem, albo coś spierdolone jest. Nie widzę sensu grania w pity jak nie mogę ulepszać przedmiotów. Chuj mnie strzela. 
 

 

IMG_0040.jpeg
 

Takie coś mi się wyświetla i chuj.

Odnośnik do komentarza

Dobra widzę że masz to odblokowane tylko rozchodzi się o to że żaden niby przedmiot się nie kwalifikuje i masz komunikat że musi być w pełni zahartowany....hmmm...a przez hartowanie dodałeś do tych co masz w ekwipunku po dwa afiksy?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daffy napisał(a):

Dobra widzę że masz to odblokowane tylko rozchodzi się o to że żaden niby przedmiot się nie kwalifikuje i masz komunikat że musi być w pełni zahartowany....hmmm...a przez hartowanie dodałeś do tych co masz w ekwipunku po dwa afiksy?


Ta było brak jednego afiksa więc w gruncie rzeczy jeździłem cały czas po jednym afiksie.

Odnośnik do komentarza

Ten sezon powinien się nazywać Diablo IV: helltide albo Diablo IV: krwawa pannica

 

Po 35h w tym sezonie odblokowałem właśnie Doły, podziemia koszmaru poziomu 46 pyknalem moim barbem na 78lv 

 

Gra się mega przyjemnie ale balans obecnie nie istnieje. Kampania po patchu wygląda tak że w 3akcie podobno można już mieć postać na lv50 i po prostu zanudzi się człowiek na śmierć bo niektóre aktywności czy zmiana tier świata są zablokowane aż się ukończy część fabularna gry 

 

Obecny sezon to gdzieś do 70lv tylko i wyłącznie bieganie po helltide (nawet nie tyle bieganie co stanie przy tych trzech posągach gdzie ludzie wzywają krwawą pannicę), nic innego nie opłaca się robić. W okolicach wspomnianego levelu można się zastanowić czy chcemy grać na pitach czy nie. Jeśli "nie" to do 100lv zostajemy dalej na helltide, jeśli "tak" to parę razy wybierzemy się do podziemi koszmarów by nabić lv glifom z tablicy mistrzowskiej

 

Wszystko inne co ta gra oferuje, a jest tego nawet trochę w chwili obecnej jest nieopłacalne zupelnie

 

Na koniec posta dla zwiększenia zasięgu fotka mojego Barba z tego sezonu

 

pobrane - 2024-06-01T142239.326.jpeg

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jest jeden błąd w tej grze. Nie wiem po, co zablokowali tablicę umiejętności na 100 lvl, trochę to po prostu traci cel ogrywania, no bo jednak itemy i ulepszanie to trochę żmudna zabawa, która powoli zniechęca. A tak jakby nadal wpadały sp do boardu to jakoś dalej miałbyś ochotę farmić. Już w D3 było to spoko zrobione z paragonami, które po prostu ulepszało z automatu statystyki. Imo powinno odblokować tablicę umiejętności po setce. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Sedrak napisał(a):

Mi mega brakuje gotowych loadatow w grze. Chce teraz zmienić build i układanie całego paragonu od nowa to masakra.

3-4 minuty i masz paragony ogarniete więc bez przesady.

Problem to znaleźć znow dobry gear do nowego builda. Miałem na sorce zmieniac na fireball shatter z nieskonczonym flameshieldem ale wyfarmienie gearu z odpowiednią redukcją cooldownow to by pewnie bylo kolejne 50h więc olałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 hours ago, UberAdi said:

3-4 minuty i masz paragony ogarniete więc bez przesady.

Problem to znaleźć znow dobry gear do nowego builda. Miałem na sorce zmieniac na fireball shatter z nieskonczonym flameshieldem ale wyfarmienie gearu z odpowiednią redukcją cooldownow to by pewnie bylo kolejne 50h więc olałem.

Mnie trochę irytuję, że itemow leci jak pojebane, ale większość to i tak syf, ale zdecydowanie gra powinna na premierę tak wyglądać.

 

21 minutes ago, KOMARZYSKO said:

Ja już powoli kończę ten sezon, mimo fajnych zmian to ciągle brakuje tych aktywności endgejmowych. Wszystkie 7 uber bossów ubitych, sprzęt ulepszony do +11, doły zrobiłem na 107 i dalej mi się nie chce, bo syf leci taki sam jak na Pit 1 :)
Zmiany w craftingu i kodeksie z aspektami bardzo na plus emoji106.png

Grałem chwilkę w W40K:IM i tam był fajny motyw z mapą do robienia w endgame. 

Odnośnik do komentarza

W Diablo 4 gralem na premiere, wiec postanowilem wrocic i sprawdzic nowy sezon. Z plusow nowe uber bossy, ktore nie sa tak irytujace jak Echo Lilith, uproszczony system zadawania obrazen zamiast "bonus do obrazen w czwartek" i ciekawy system ulepszania itemow. Wiem ze wiekszosci podobaja sie zmiany w Helltide, ale ja chyba wolalem te pogon za skrzynkami. Teraz Helltide to grind fest do lvl 75, gdzie pozniej farmisz pieczecie. Tyle chyba zmian na plus. Z minusow gra niestety na weekend, wszystko mozna zrobic w 3 dni jak sie czlowiek uprze. Gra jest bardzo uproszczona i zrobiona dla osob, ktore dopiero zaczynaja przygode z arpg, a jesli chodzi o sama gre jest mocno w cieniu konkurencji (Path of Exile i Last Epoch). Wydawalo mi sie, ze dluzej bawilem sie w EA No Rest for the Wicked, niz czwarty sezon Diablo 4. Grze brakuje przede wszystkim czegos do robienia po zabiciu Uberow oraz jakiegos wyzszego poziomu poziomu trudnosci, bo wiekszosc bossow mozna robic stojac w miejscu (fire shield sorc). Wroce na DLC, chociaz zmiany po roku od premiery nie wroza niczego przelomowego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Sedrak said:

Dobiłem 100 lvl I czy byłaby tutaj chętna ekipa, by porobić tormentet Duriela? 

 

Ja juz odinstalowalem, ale jak nie znajdziesz nikogo to moge ci go zabic jutro lub pojutrze kilka razy. Tylko nie mam skladnikow zeby go przywolac, bo wszystko rozdalem.

Musisz pofarmic to:
6x Sandscorched Shackles from Lord Zir
6x Pincushioned Doll from The Beast in the Ice
2x Stygian Stone from The Pit

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Tak, więc nie wiem o co kaman. Wypadły mi 4 jednakże za skończenie zadania od Wilków.

 

Ale szczerze nie wiem czy też nie pasuję z grą. Chciałem dzisiaj zrobić nowe itemy to wleciał brick i to kilkukrotnie i jak mam od nowa farmic to trochę się odechciało.

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...