Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra fabułka ukończona całkiem fajna, a no i trochę pobocznych porobionych. Trochę porobiłem jakichś rzeczy i jestem na Tier 3. Widzę na mapce Twierdze jakieś, " lochy itp. Mam 52lvl. I co teraz? Robić sobie te rzeczy po prostu i expic postać? Jaki jest max lvl?

To moje pierwsze Diablo więc normik jestem, a grać mi się jeszcze w to chce cały czas. Bo w sumie mam jakieś 27h dopiero.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.04.2024 o 19:14, Donatello1991 napisał:

No dobra fabułka ukończona całkiem fajna, a no i trochę pobocznych porobionych. Trochę porobiłem jakichś rzeczy i jestem na Tier 3. Widzę na mapce Twierdze jakieś, " lochy itp. Mam 52lvl. I co teraz? Robić sobie te rzeczy po prostu i expic postać? Jaki jest max lvl?

To moje pierwsze Diablo więc normik jestem, a grać mi się jeszcze w to chce cały czas. Bo w sumie mam jakieś 27h dopiero.

Masz to samo co ja bo to też pierwsze diablo tak na dobrą sprawę u mnie.

 

Proponuję pobawić się teraz z sezonowymi questami i aktywnościami bo one znikną wraz z końcem sezonu w połowie maja.

 

Prócz tego baw się w piekielnych przypływach i z zadaniami do drzewa bo tam wpadają itemki i szybko leci lv

 

Jak się skończy sezon to postać przejdzie do trybu wieczności i jak będziesz chciał uczestniczyć w nowym sezonie to będziesz musiał stworzyć nową postać.

 

Polecam też odkrywanie posągów Lilith bo one zostają niezależnie od sezonu, a dają bonusy do statsow

 

Po dobiciu do 100lv co raczej i tobie i mi nie grozi to widzę że wielu robi potem już tylko jedno i to samo czyli farmi itemki by odblokowywać starcia z Uber bossami które mają mikro szansę dropu najlepszych elementów ekwipunku w grze

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Daffy napisał:

Masz to samo co ja bo to też pierwsze diablo tak na dobrą sprawę u mnie.

 

Proponuję pobawić się teraz z sezonowymi questami i aktywnościami bo one znikną wraz z końcem sezonu w połowie maja.

 

Prócz tego baw się w piekielnych przypływach i z zadaniami do drzewa bo tam wpadają itemki i szybko leci lv

 

Jak się skończy sezon to postać przejdzie do trybu wieczności i jak będziesz chciał uczestniczyć w nowym sezonie to będziesz musiał stworzyć nową postać.

 

Polecam też odkrywanie posągów Lilith bo one zostają niezależnie od sezonu, a dają bonusy do statsow

 

Po dobiciu do 100lv co raczej i tobie i mi nie grozi to widzę że wielu robi potem już tylko jedno i to samo czyli farmi itemki by odblokowywać starcia z Uber bossami które mają mikro szansę dropu najlepszych elementów ekwipunku w grze

Tylko nie rozumiem czemu z nowym sezonem trzeba nowa postać stworzyć?

Odnośnik do komentarza
48 minutes ago, Donatello1991 said:

Tylko nie rozumiem czemu z nowym sezonem trzeba nowa postać stworzyć?

Nie trzeba. Można grać w nieskończoność dalej swoją.

 

A nowy sezon = nowa postać wprowadziło Path of Exile I okazało się, że bardzo dobrze to wpływa na żywotność gry. Przy każdym sezonie jest duży peak graczy, bo wszyscy czekają co nowego wprowadzą. Ja byłem przeciwnikiem takiego rozwiązania, ale teraz uważam, że jest bardzo dobre. Dzięki temu zamiast w nieskończoność grać nekromantą czy paladynem (jak w diablo 2) to co sezon gram nową klasą i dalej mam fun z gry. 

Odnośnik do komentarza

Namieszaliście.

Tworząc postać sezonową można nią przejść fabułę gry i zawartość sezonową.

Jeśli już raz przeszedłeś fabułę, możesz ją pominąć i wtedy masz dostęp do całej mapy, postać zaczyna od 1 lvl.

Po zakończeniu sezonu postać zostaje przekształcona na "zwykłą", niesezonową. Można nią dalej grać, ale nie ma już zawartości sezonowej.

Warto znaleźć wszystka ołtarze Lilith i odkryć całą mapę, bo to przechodzi na każdą kolejną postać.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Faka napisał:

Macie pojecie i czym to jest spowodowane te spierdolone i ciągle kasujące się zadania za szepty i sezonowe? Kurwica mnie łapie jak ujebię 100 potworów to nagle się kasuje, zanim dotrę do spierdolonego monumetu. 

Miałem tak na początku I też robiłem wtf. Teraz już jest Oki.  Nawet jak co innego zacznie naliczać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...