Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

15 minutes ago, UberAdi said:

Wziąłem LE jakiś czas temu. Fajne pomysły ale sam gameplay jest najsłabszym punktem tej gry w tym momencie. Animacje i dźwięk mają mocny smród kickstartera nadal.

Z dzwiekiem to nie za bardzo czaje, ale animacje to niektore sa do poprawy. Dobre wiesci sa takie ze wraz z premiera bedzie update, ktory ma poprawic grafike (glownie oswietlenie) i zachowanie postaci i jest tam tez dosc sporo balansu itp. Anyway, ja nie mam kasy ze sprzedazy zeby nie bylo xd ale uwazam ze ta gierka bedzie dobra i moze sporo namieszac w arpg.

Odnośnik do komentarza

To jest jedyny powód dlaczego ta gra wchodzi do GP

Niezłą (pipi) nie odwalili,z przesunięciem tych rankingów, widać że na kolanie robią te sezony.

To z Uber unikatami,to jakiś żart gram od premiery i nigdy żadnego nie udało mi się wydropic,więc patch dla kogo?

To jakbyś bezdomnemu zaproponował,że może oddać 5 swoich luksusowych apartamentów w zamian dostanie jacht i odrzutowiec.:kekw:

 

Skiny na konia o wartości gry AAA oraz darmowe skorki które wyglądają przy płatnych jak (pipi).

 

8 raz już wolę kupić tlou2 od Sony niż dać zarobić tym łajzom z Microsoft Blizzard :kekw:

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ok, pograłem od czwartku do dziś ok 17h więc wrażenia na szybko choć pewnie nic odkrywczego nie napiszę, ale może komuś się przydada opinia totalnego casuala w gatunku (całe moje dotychczasowego doświadczenie w gatunku to po 10h w diablo2 i 3 i 5h w grim dawn XDD)

 

Plusy:

- świetny klimat, oprawa i wykonanie, do tego świetna optymalizacja, trójka designem mnie odrzucała, tutaj jest super, polski dubbing też robi wrażenie

- open world, bardzo podoba mi się wrzucenie wszystkiego na jedną mapę

- przez to co powyżej aktywności jest ogrom, można włączyć na 10min i też świetnie się bawić, obojętnie w którą stronę pójdziemy czeka nas jakieś zadanie, treści gra ma od groma

- przejrzyste i proste tworzenie buildu, praktycznie nic nie kosztujący reset zdolności przez co możemy kombinować jak chcemy

 

Minusy:

 

-Always online, może na stacjonarkach to tak nie przeszkadza ale grając przenośnie jest to przeszkoda bo jak uśpi się urządzenie to po przebudzeniu trzeba uruchomić grę od nowa, a to idealny typ grt pod przenosniaka. Do tego nie widzę sensu w tym rozwiązaniu poza jakimiś world boss I okresowymi aktywnościami 

 

- brak prawdziwej pauzy z powodu jak wyżej 

 

- wspomniany ogrom aktualności w plusach ma też minusy bo często to stworzone na odwal zadania jak np piwnice

 

- na obecny moment gry czyli mój 30lv w fabule na world1 kreacja buildu jest prostacka, wręcz totalnie prostacka. W takim grim dawn po 5h mogłem żonglować wróć mnóstwa skilla dwóch klas postaci, dawać żywioły pod bronie itp. jak się nic diametralnie to nie zmieni to się nie dziwię że ludzie co kupują grę z zamiarem spędzenia kilkuset godzin narzekają bo po prostu nie ma tu gdzie matury robić

 

- drop jest zwalony, za mało ciekawych atrybow w przedmiotach i za rzadko wypada tu coś ciekawego, nie twierdzę że legendy mają lecieć jak z karabinu ale marchewka powinna być bliżej przed graczem by częściej miał okazję to przemyśleń nad budowaniem wyposażenia

 

Neutralne:

 

- skalowanie świata, na razie nie mam zdania co do tego

- mikropłatności, totalne pierdoły na nic nie wpływające ale cenowo to ich pojebało srogo, skin na konia w cenie gierki xdddd

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Homelander napisał:

Te always online to patola. No nic, zostaje dwójeczka na Switchu

Może znowu dają okres darmowy to sobie sprawdź wtedy na decku bo działa gierka na nim wspaniałe. Uśpienie/wybudzanie jest zwalone bo po wybudzeniu gierka próbuje łączyć się na nowo z serwerami i to jej się nie udaje więc trzeba uruchomić na nowo ale ogółem myślałem że będzie to całościowo bardziej dokuczliwe. Aktywności na mapce jest tyle że nawet mając 10min coś wleci, jedynie wiadomo że grając poza domem musiałbyś się ratować netem mobilnym by wogole odpalić 

Odnośnik do komentarza

To Diablo jest dalej tak hooyowo nudne jak było rok temu w czasie testów kiedy pograłem dwie godziny?

Widzę że wpada do GP, ale chyba szkoda mi łącza na tyle GB. 

Najbardziej mnie wtedy poraziło jak biednie animowana jest nasza postać, takie ślizgające się po mapie drewno rodem z odnowionego D2.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

Wleciał patch poprawiający grafikę w grze, od teraz mamy Ray Tracing w D4

 

Niewiarygodne zmiany w oprawie !!!!

 

54IFFB0N4XP71710880839793(1).thumb.gif.f0e092451d4a5fa7238c713f460b0d15.gifScreenshot_2024-03-26-18-19-19-37_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.35d49c19ec6b424fdb0bd6290eb250a6.jpg3HVBH4RI7P8J1710880839025.thumb.gif.8014fbd7081eea15d5efface27a3d299.gif

 

Cena za to wszystko?

 

Lock na 30fps na konsolach jak to włączymy xdddd

Edytowane przez Daffy
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Ośmieszają się wrzucając to na siłę na konsole. Z RT wygląda lepiej, ale chyba raczej dla każdego oczywiste jest, że nie będzie poświęcał 60 fps tylko po to żeby mieć RT w 30 klatkach w takiej grze jak Diablo, gdzie raczej nie o to chodzi.

Takie coś to jest dodatek dla mocnych PC, gdzie przy 200 fpsach sobie to dorzucasz dla lepszego wyglądu nic nie tracąc.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
16 hours ago, Daffy said:

Może znowu dają okres darmowy to sobie sprawdź wtedy na decku bo działa gierka na nim wspaniałe. Uśpienie/wybudzanie jest zwalone bo po wybudzeniu gierka próbuje łączyć się na nowo z serwerami i to jej się nie udaje więc trzeba uruchomić na nowo ale ogółem myślałem że będzie to całościowo bardziej dokuczliwe. Aktywności na mapce jest tyle że nawet mając 10min coś wleci, jedynie wiadomo że grając poza domem musiałbyś się ratować netem mobilnym by wogole odpalić 

 

Dla mnie jest to absolutnie dyskwalifikujące. W Diablo chcę sobie popykać chwilę, uśpić, mam 10 min to znowu sobie pofarmię itd. Jak za każdym razem mam rozpoczynać nową sesję to jest to bezcelowe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...