Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie za(pipi)istość qr to qr plus game pass. 11 z 12 pozycji na dysku to gpu. Tą 12. jest cp2k77. Czasem do niej wracam mimo 70h na liczniku i 3 zaliczonych zakończeń. I wtedy pach pach w sekundę mam do zrobienia jakiś rozbój albo inną poboczna aktywność. Zaliczę i wracam do innych gier. To, że cp jest na płycie nie zwalnia go z qr. Fakt - (pipi) to przyzwyczaja do dobrego. Na spółkę z ssd. Byłem u szwagra w weekend - ma PS4 pro i z politowaniem patrzyłem na czasy wczytywania. A jeszcze chwile temu to była dla mnie norma.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, 20inchDT napisał:

Tylko że główna zaleta QR to szybkie przełączanie gier. Nie wiem czy grając z płytek korzyści są aż tak znaczne, bo i tak musiałbyś ją zmienić.

No tak jak mówisz - z przełączania. Gry mam z dysku plus tez przełączasz się z gra płytowa. Ta moja gra pewnie qr po prostu nie obsługuje. 

Odnośnik do komentarza

Łopatki masz w elite. Ale jak jesteśmy w temacie to mnie osobiście wkurza, że wciąż większość serwisów / sklepów etc żyje poprzednia generacja. A w szczególności MS. W wielu miejscach jeszcze to ikonka z x one, to stare gadżety, gdzie jest elite 3 tylko na xsx, gdzie piloty, słuchawki i inne pierdy tylko na next geny, nie mówiąc już o grach... trochę to słabe.

Odnośnik do komentarza

Kwestia podejścia. Jeśli robimy nową generację to po to, żeby gracze nią żyli. Nie poprzednią. Teraz mamy bardzo specyficzna sytuację. Na x’a pojawił się dopiero teraz Medium, 2 miesiące po premierze. Na ps5 jest remake starej gry, pół gry o pająku i demo technologiczne. Z jednej strony wsteczna do błogosławieństwo, z drugiej przekleństwo. Bo nie zmusza do szybkiego generowania nowych treści. To samo w całej otoczce - fajnie ze „stary” sprzęt współgra z nowym. Ale chciałbym nowy. I wszystko dookoła tez nowe.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, 20inchDT napisał:Co do crossgenów - nikt rozsądny nie porzuci tak ogromnej bazy użytkowników dla miliona posiadaczy ps5 i drugiego miliona xboxa xd

Redzi zajebiscie na tym wyszli. Gdyby od początku skupili się na PC i next-genach to dzisiaj byśmy dalej szczęki zbierali z podłogi z wrażenia. 

Odnośnik do komentarza

Next genowej grafy, to raczej nie zobaczymy do końca generacji. 

Dodadzą jakiś efekt typu popłuczyny RT z pecetów, tu i ówdzie wrzucą ostrzejszą teksturke i tyle. Te sprzęty są za słabe by przeskok był wyraźny, szczególnie po takich graficznych kosiorach jak RDR2 czy FH4. 

Edytowane przez Michał102
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Raczej nie. Grafika nie jest problemem tej gry.

Jest najmniejszym problemem tej gry. Ale teraz dostaje niestabilne 30 fps we wstecznej i masę drobnych błędów na xsx. Mam wierzyć, że w jesiennej aktualizacji dostanę super stabilne 30 fps z rtx albo 60fps bez i z 4K? Niestety jak się robi grę na 15 różnych sprzętów w rozstrzale 1-12 teraflopów to nie może być dobrze.
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Michał102 napisał:

Next genowej grafy, to raczej nie zobaczymy do końca generacji. 

Dodadzą jakiś efekt typu popłuczyny RT z pecetów, tu i ówdzie wrzucą ostrzejszą teksturke i tyle. Te sprzęty są za słabe by przeskok był wyraźny, szczególnie po takich graficznych kosiorach jak RDR2 czy FH4. 

Mysle ze się zdziwisz, obecne gry tylko liznely potencjał nowych sprzętów

Odnośnik do komentarza
Mysle ze się zdziwisz, obecne gry tylko liznely potencjał nowych sprzętów

Ja wierze, że będzie dobrze. Że jeszcze będzie masa zapierających dech w piersiach gier. Ja tylko mówię, że nie ma ich teraz. I to jest wina wstecznej. Wyobrażasz sobie wydać xsx bez ani jednej gry na premierę? Zero...
Odnośnik do komentarza

Troche za szybko teraz mówić o tym czy wsteczna zabija nowe gry czy nie bo mamy jednej kwartał nowego generacji z series. Xone miał inne bolączki i to ze tam mniej wyszło nowych exów wcale nie była winna wsteczna kompatybilność. 

 

Jak MS dobrze to wykorzysta to będzie i biblioteka kilkanaście lat wstecz i nowe gry = pełne spektrum. Czy te gry trafią wszystkim to się okaże ale obwiniać wstęczna za brak gier na premiere to nie zgadzam się z tym. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...