Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Totalnie się nie rozumiemy. Wziąłem i jestem bardzo zadowolony. Ale gram w „stare gry” na „lepszym komputerze”. To nie znaczy, że nie chce „nowych gier”, które pokazująca potencjał tylko na nowym sprzęcie bo pod niego zostały zaprojektowane. 
 

@LiŚciu ja nie mówię, ze wsteczna jest zła sama w sobie. Jest zajebista w ogólnym rozrachunku. Po prostu na tym etapie pozwoliła producentom na ubogi lineup, bo „i tak jest w co grać”. 
 

Edytowane przez bulgot72
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, bulgot72 napisał:

 

@LiŚciu ja nie mówię, ze wsteczna jest zła sama w sobie. Jest zajebista w ogólnym rozrachunku. Po prostu na tym etapie pozwoliła producentom na ubogi lineup, bo „i tak jest w co grać”. 
 

Ale producenci nowych gier nie patrzą na wsteczna mówiac "nie wydamy gry bo są inne z wstecznej" to że jest wsteczna to MS ma spokój bo właściciele konsol mają w co grać. Producenci gier i tak robią gry bo chcą zarobić. A na wstece nie zarabiają. 

Odnośnik do komentarza

Może jestem idealistą, ale wyobraźmy sobie taka sytuacje: cp2077 jest tytułem startowym xsx/ps5. W zwiazku z projektowaniem od początku do końca tylko pod to gra od debiutu jest perfekcyjna, cały świat się zachwyca jak to Polacy potrafią, PC wyjdzie za jakiś czas i wtedy to już w ogóle orgazmy razy siedem. Jak już wszyscy myśleli, że Polacy nic lepszego nie wymyśla to jeszcze Medium dorzucili, które okazało się lepsze niż się spodziewać mogło. 
 

Tak, że ten.... dobranoc, wracam do Medium właśnie, chce dzisiaj skończyć. Oby nam się wszystkim w dobre gry obrodziło. 

Edytowane przez bulgot72
Odnośnik do komentarza

W sumie to nie wiem o co chodzi z tymi sprzętami bo tak naprawdę każda kolejna konsola to wersja pro poprzedniej (no chyba, że nintendo bo ci to robią nawet downgrady w kolejnych konsolach). Po prostu chwilę trzeba zaczekać tym razem na dobre gierki. Ale tak naprawdę to poprzednia generacja dupy pod tym względem też nie urywała a nie było nawet tej wstecznej. A nie będę się cofał jeszcze dalej bo teraz bijatyki jak ttt czy doa to już nie są największe gierki na konsole jak kiedyś. 

 

Odnośnik do komentarza

Tu chyba ludzie zapomieli jakie byly slabe, juz na starcie ps4/xbox, wtedy to byl straszy zawod. Teraz to jest ogromny przeskok jak na zabawke za marne 2000zl, za tyle to sie kupuje dysk do komputera.

Z grami to wszystko byloby super jakby 343 dowiozlo halo, ale tu ms nawalil na calej lini. Powinni nakrecic film dokumentalny o tym jak do tego przekretu doszlo.

 

Odnośnik do komentarza

Wracajac do tematu wiatraka w konsoli. Czy jest jakieś ustawienie żeby konsola będą w stand by jednak tego wiatraka nie kręciła? Od wczoraj do teraz cały sie kręci - niepotrzebnie. Nie chce całkowicie konsol wyłączać bo mi to uśpienie pasuje tylko, raz że szkoda prądu na kręcenie wiatraka a dwa że pewnie jak się cały czas kreci to wpływa na jego żywotność. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, LiŚciu napisał:

Wracajac do tematu wiatraka w konsoli. Czy jest jakieś ustawienie żeby konsola będą w stand by jednak tego wiatraka nie kręciła? Od wczoraj do teraz cały sie kręci - niepotrzebnie. Nie chce całkowicie konsol wyłączać bo mi to uśpienie pasuje tylko, raz że szkoda prądu na kręcenie wiatraka a dwa że pewnie jak się cały czas kreci to wpływa na jego żywotność. 

To wyłącz całkowicie, konsola i tak odpala się błyskawicznie. Jak nic nie ściągasz to uśpienie jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości, po co włączacie instant on? Serio pytam, w poprzedniej generacji czas bootowania konsoli był długi i instant on miało dla mnie o wiele więcej sensu niż teraz, gdzie konsola wstaje w 15 sekund. Z tego co widzę to patche chyba w nocy też się pobierają, bo miałem ich kilka na liście, a rano wszystko już było poinstalowane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Instant on włączam tylko w celu ściągnięcia jakiejś dużej gry na noc, bo i tak wiadomo, że tak szybciej ściąga pliki, niż podczas grania. A te szybkie włączanie konsoli to dzięki dyskom i też jakoś nie widzę sensu używania instant to raz, dwa szkoda prądu, co ciagnie i jeszcze większy rachunek będzie, a my mamy najdroższe w Europie :pawel:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.01.2021 o 12:32, ASX napisał:
 
Przed premierą konsoli chwalili się ulepszonymi gierkami jak Gearsy UE i Falloutem 4. Potem gdzieś to zaginęło ale wygląda na to że w tym roku wreszcie pokażą tą ulepszoną wsteczną

jakos umknelo mi info o ulepszonej wstecznej. Kazda gra dostepna we stecznej bedzie dzialac w 60fps? Mam SC Blacklist do ogrania i jakby latal w 60 fps no to bajka :banderas:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, LiŚciu napisał:

Ale teraz jak patrzę w ustawienia to tryb instant on i tryb oszczędzania energii ma identyczne funkcje. Jedyna różnica to taka ze w trybie instant on jest funkcja żeby dysk zewnętrzny był włączony lub wyłączony. Trochę bez sensu to ze są dwa tryby skoro są identyczne. Funkcje od dysku można dać osobno. 

 

Instant On włącza konsolę w 4s, bez tego trybu konsola wstaje w jakieś 13-15s. Quick Resume działa nawet jak wyłączysz konsolę z prądu, bajka po prostu :banderas:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Szymek napisał:

jakos umknelo mi info o ulepszonej wstecznej. Kazda gra dostepna we stecznej bedzie dzialac w 60fps? Mam SC Blacklist do ogrania i jakby latal w 60 fps no to bajka :banderas:

Nie wszystkie na pewno, bo pisali że np. w niektórych grach framerate jest powiązany z fizyką. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Shago napisał:

 

Instant On włącza konsolę w 4s, bez tego trybu konsola wstaje w jakieś 13-15s. Quick Resume działa nawet jak wyłączysz konsolę z prądu, bajka po prostu :banderas:


Ten quick resume to nie sa zarty. Wczoraj odpalilem Ori po dwoch dniach, w tym czasie wylaczalem konsole kilkadziesiat razy, w tym tez calkowicie z pradu, odpalilem kilka innych gierek a Ori jak zabetonowane dokladnie w tym miejscu w ktorym przestalem grac. Dobra rzecz nie ma co gadac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...