Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Bardzo dobry felieton, ale też troszkę przerażające, bo pokazuje, że MS może wygrać wojną na wyniszczenie.

 

BTW zamiast jakiegoś ubi czy innego EA z chęcią zobaczyłbym Remedy w szeregach MS-u - w przeciwieństwie do ostatnich zakupów MS i Remedy łączy wieloletnia, owocna współpraca, a zieloni mieli by pod skrzydłami bardzo nietuzinkowe studio stawiające na single-player AAA.

 

Tak bardzo stawiające na singleplayer, że robią multiplayerową gierke. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, PanKamil napisał:

Ja bym chciał aby fb/amazon czy google wykupiły jakiegoś wielkiego wydawcę jak take two np. Może niektórzy wtedy przejrzą na oczy.

ale bełkot, przejrzyjcie na oko chłopaki bo będziemy zgubieni! Coś podobnego czytałem dwa lata temu przy XGP ''nie wspierajcie złego MS bo wszyscy będziemy żałować za 30 lat'' xd

 

Ja tu raczej widzę ból tyłka przez to że MS przygarnia pod swój dach devów i trochę gier ucieka z plejki/nintendo. 

MS poza kasą ma jeszcze większe pole manewru w postaci wydawania gier na Xa i PC niż tylko chmura w przeciwieństwie do fb/google/amazona.

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Cedric napisał:

Więc ja mam bardziej obawę, że agresywne działania Microsoftu zmotywują do tego samego Google/Amazon/Facebook i będzie lipa. :( 

To i tak nastąpi. Chyba, że google sie wycofa, tak jak ze wszystkiego innego. MS dobrze robi, ze kupuja teraz, zanim pozycja na rynku pozostałych firm się umocni.

1 minutę temu, PanKamil napisał:

No ale chyba w tym nie ma nic dobrego? Oczywiście, ze wielu będzie zawiedzionych, ze zostaną odcieci od gier jakiegoś wydawcy. Nie wiem gdzie tu szukać satysfakcji.

Przecież to jest zupełnie normalne, że kazda platforma ma swoje ekskluzywne tytuły. Kiedys final fantasy było na nintendo, a potem u sony. Nie licz na to, że całe życie będziesz dostawał to co chcesz i grał w każdy tytuł na sprzecie, ktory wybierzesz. Jak bedzie ci zalezec, to kupisz inny hardware, nikt ciebie smycza nie przywiazał do marki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lepiej że te duże przejęcia są robione przez micro siedzące w giereczkowie 20 lat niż właśnie amazony, google czy ryjoksiążki. Ostatni czas MS wyciągnął wnioski i nie ma co wieszczyć tragedii, będziesz chciał zagrać w coś czego nie będzie na Sonce czy nintedon't będziesz miał do wyboru chmurę na TV szajsunga na innych z czasem też powinna się pojawić taka możliwość, dwie opcje konsoli czy PC. Jak nie pasuje możecie kupić PS3 i ogrywać HAZE :lapka:

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, ASX napisał:

Jakiś czas temu te przepisy zostały złagodzone

 

No nie bardzo bo firma w której pracuje nie może sprzedać japońskiego oddziału, brak zgody xD No chyba ,że jakaś firma japońska by chciała kupić. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ukukuki napisał:

 

No nie bardzo bo firma w której pracuje nie może sprzedać japońskiego oddziału, brak zgody xD No chyba ,że jakaś firma japońska by chciała kupić. 

ano wiedziałem o tych regulacjach, ale ostatnio mignął mi jakiś artykuł na reuteres.com, gdzie pisano że trochę mieli złagodzić te przepisy. Ale jak mówie nie jestem ekspertem

Odnośnik do komentarza

Ostatnio gram w RDR 2 z płyty i QR działa tak w 95 procent uruchonień. Ze dwa razy mi się zdarzyło że gra się nie załadowała i trzeba było konsolę ponownie uruchomić.

Jest też Gears 5 którego chyba ze trzy tygodnie nie ruszałem i quick resume dalej aktywne.

Świetna opcja, często dłużej się na wyrku układam z padem niż konsola i gierka się ładują.

Edytowane przez Dalhi
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wiatrak chodzi przez jakiś czas po wyłączeniu jeśli po prostu układy tego wymagają. Jeśli temperatura spadnie i  tak sie wyłączą. Widocznie dawałeś z siebie wszystko żeby wykorzystać te 12 teraflopów mocy do napędzenia tetrisa. Wtedy wiadomo, ze Xbox nie może dojść do siebie dojść jeszcze długie godziny ;)))

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, bulgot72 napisał:

Wiatrak chodzi przez jakiś czas po wyłączeniu jeśli po prostu układy tego wymagają. Jeśli temperatura spadnie i  tak sie wyłączą. Widocznie dawałeś z siebie wszystko żeby wykorzystać te 12 teraflopów mocy do napędzenia tetrisa. Wtedy wiadomo, ze Xbox nie może dojść do siebie dojść jeszcze długie godziny ;)))

Nie do końca. Jak konsola się wyłączy a masz tryb instant on to wiatrak chodzi cały czas. Kilka h temu na chwile konsole włączyłem - sama się wyłączyła a waitrak cały czas działa do teraz. Zimne powietrze wylatuje. 

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, devilbot napisał:

Jak ma niby działać quick resume na płytach podbiegasz do półki z grami i szybko zmieniasz płyty? 

Heh, nie. Mam płyte w napędzie cały czas i liczyłem że będzie też naniej QR. Inna sprawa że ssd robi robote i odpalanie z colda idzie w mig. Ale QR jednak szybko przyzwyczaja do wygody. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...