Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Bo tylko Sony wykupuję czasową ekskluzywność XD

Już nie róbcie takiego Jezusa zbawiciela z MSu bo dwa najświeższe przykłady wykupionej czasowej ekskluzywności przez MS takie jak  Medium czy nextgenowa Yakuza już jest ok.

 

Narracja pięknie pokazuje jak się sytuacja obróciła o 180 stopni w porównaniu do sytuacji z 2013 roku.

 

 

Tak Ryan jest krótkowzrocznym imbecylem po którym sony długo może się czkać.

2 minuty temu, k0zz napisał:

Czy warto kupić XSS do TV 4K z myślą o graniu na tej konsoli w gry ze wstecznej?

Tak, warto :lapka:

Odnośnik do komentarza

Znaczy się to nie jest tak, że na XSS gry ze wstecznej będą źle wyglądały. Ostatnio tylko w takie gram, ale jednak na monitorze 1080p. W przypadku np. Oriego źle nie będzie, bo na obu platformach działa w natywnym 4K, ale z drugiej strony są tytuły, które na XSX korzystają z profilu One X-a, podczas gdy na XSS działają w bieda wersji z One. Przykład Hellblade'a, którego ostanio odpaliłem i okazało się, że działa w 30 klatkach i bodajże 900p. Wygląda słabo. Na TV z 4K zapewne jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, k0zz napisał:

Mam już PS5 i jedyne czego mi brakuje to ta wsteczna od Xa.

Szkoda, żeby się moc XSX marnowała przy graniu w starocie, no chyba że się nie marnuje.

Ale na xss masz wsteczną jak na xone s i nie będziesz miał enhanced z xone x w gierkach jak np. splinter cell więc imo duża różnica. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Czoperrr napisał:

Z tymi grami, że kiedyś tam wyjdą bo długi czas developingu to jest zwykłe pier*olenie.

:dafuq: Ghost of tsushima i the last of us 2 powstawały ~6 lat. W jaki sposób studia kupione w 2019 miały wydać gry o podobnym kalibrze na launch konsoli? Bo jak wiemy, gry AA według tego forum to gówna i nie ma sensu, żeby takie robili. Jak ktoś ma trochę rozumu, to po dodaniu 2 do 2 powinien wiedzieć, że po skończeniu poprzednich zleceń na multiplatformy zrobienie gier tylko dla MS zajmie im trochę czasu.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, k0zz napisał:

A jak wyglada kwestia gwarancji elektronicznej? Niektórzy sprzedajacy właśnie o takiej wspominaja w swoich ogloszeniach. Czy to czasem nie jest tak, ze taka gwarancja jest przypisana do konta MS i dla kolejnego wlasciciela ta gwarancja jest nic nie warta? 

Nie sądzę, ostatnio zgrywałem jakieś gry kuzynowi ze swojego konta i przypisało mi jego konsole do konta. Zresztą można każdy sprzęt usunąć z konta. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Aleks napisał:

W teorii ten Series S powinien sprzedawać się dużo lepiej. Jako maszynka do GamePassa, dla mniej wymagających, to złoto. Marketingowo w tej materii MS jeszcze musi sporo popracować. Nie wiem, czy to moje wrażenie, ale tym XSS interesują się głównie core gamers. A chyba nie taki był zamysł?

core gamers z ciekawości albo jako tani dodatek do PS5

 

z tego co wiem to Microsoft ma ostro ruszyć z marketingiem właśnie Series S i gamepassem

 

z czasem wyprzedzi Series X i może nie tylko mocniejszego Xboxa :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...