Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, lpcl napisał:

Spencer to raczej w death standing 2 i 5 godz. misji polegających na noszeniu pizzy i cheesburgerów. Jakoś te masę trzeba utrzymać nawet w post apo. 

Już widzę ten product placement w postaci Pringelsów :obama: 

 

Sam będzie mógł wziąć puszkę do ręki, obrócić, a pod spodem kod na 7 dni GPU :banderas:

  • Lubię! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Czoperrr napisał:

Niestety promka na kody z pringlesów już się skończyła z tego co widzę :frog:

Możesz sobie kupić te kody ;)

https://lowcygier.pl/subskrypcje/nowy-sposob-na-tani-xbox-game-pass-ultimate-28-dni-abonamentu-dla-nowych-i-aktywnych-uzytkownikow-za-14-zlotych/

Odnośnik do komentarza

Death Stranding był dla MNIE o wiele lepszy od TLOU2, RDR2 i CP2077. Żadnej z tych gier nie skończyłem, bo mnie zmulily po środku. A DS mimo w sumie prostej fabuły i powtarzalnych misji to było coś pięknego. Platynka jako przyjemność weszła. MGS 5 był po prostu niedokończony.

Rozumiem inny gust, ale już twierdzenie, że konami takie dobre to jakaś aberracja umysłowa.

 

Tak czy siak wisi mi czy Kojima wyda nowa grę na xsx czy ps5. Oby była równie dobra jak bie lepsza. Horror od Hideo - mniam :banderas:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeff Grubb odnośnie tego Kojimy powiedział że umowa z Microsoftem jest teraz na etapie uzgadniania prawnych szczegłów i zajmują się nią prawnicy 

 

ciekawe czy jeżeli umowa dojdzie do skutku to microsoft żeby uciąć spekulacje wypuści filmik w tym stylu?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie czytam, że Outriders mimo iż są w GP w tym momencie są jedną z najlepiej sprzedawanych gier cyfrowo, czyli jak widać to nie jest tak, że wszyscy czekają aż coś sie pojawi w GP tylko traktują to GP jako opcję sprawdzenia gry i jak widzą, że ma to sens to sobie ją po prostu kupują, wiem nic odkrywczego ale co jeśli deal na gry z GP polega na tym, że w momencie kiedy osoba, która najpierw sprawdziła grę w GP później zdecydowała się na zakup to taki zakup nie jest jakoś w ramach umowy wspólnie rozliczany hmmm może to na tym wszystko polega 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Soul napisał:

Właśnie czytam, że Outriders mimo iż są w GP w tym momencie są jedną z najlepiej sprzedawanych gier cyfrowo, czyli jak widać to nie jest tak, że wszyscy czekają aż coś sie pojawi w GP tylko traktują to GP jako opcję sprawdzenia gry i jak widzą, że ma to sens to sobie ją po prostu kupują, wiem nic odkrywczego ale co jeśli deal na gry z GP polega na tym, że w momencie kiedy osoba, która najpierw sprawdziła grę w GP później zdecydowała się na zakup to taki zakup nie jest jakoś w ramach umowy wspólnie rozliczany hmmm może to na tym wszystko polega 

Zaraz się okaże, że wydawcy dopłacają ms aby ich gry były w gpu. xd

Nie no trochę przesadzasz ale taka wzajemna symbioza jest pewnie brana pod uwagę, choćby przy dlc i dodatkach typu zbroja dla konia. 

 Btw outriders to 3 najpopularniejsza gierka na xbox live obecnie więc zdobycie dużej bazy graczy dla tego typu gry to też był dobry deal dla square. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
żeby przekonać się jak to gamepass zabija sprzedaż gier wystarczy popatrzeć na zestawienie najlepiej sprzedających się gier na Steam 
 
 
9 na 20 najlepiej sprzedających gieię gier to obecnie gry XGS dostępne w passie 



Miałoby to sens co mówisz, jakby gamepass był na steam, a tak niewiele to jednak mówi. Steam na PC to świętość i ludzie wolą kupić grę tam, niż grać z apki Microsoftu z gamepassa smile.gif



A czy ten projekt czasami nie umarł? Zapowiedź była z 3-4 lata temu, a ostatnio nic nie słyszałem o tym. 



Niby ciągle gra powstaje.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, izon napisał:

Kochani od jakiegoś czasu kusi mnie aby w końcu zapoznać się z serią Fable. Czy te gry zostały jakoś spcjalnie zoptymalizowane pod XSX? Bo zastanawiam się czy brać teraz Anniversary w promce na Steamie, czy ogrywać na Xie?

Były optymalizowane pod xox, tekstury w 4k.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...