Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

To po cholerę o tym wspomina się tutaj, a nie w dziale PC?
Yebie mnie ten cały "ekosystem", skoro na XBOXie tego nie dostanę - tak tutaj, jak i w CW, powinno się pisać tylko w kontekście XBOXa, a nie "ekosystemu Microsoftu", bo to tylko marketingowy bełkot, nie mający żadnego przełożenia na posiadaczy konsol.

Odnośnik do komentarza

XBOX to jest TYLKO KONSOLA, PRowcu MS - tak jak zawsze toleruję Twoje pseudoobiektywne podejście, często broniące (z niewiadomych przyczyn) korporacji z Redmond, tak teraz to już przeszedłeś samego siebie.
Nie-tylko-konsola to jest Gamepass, ale XBOX to jest konsola i nie wiem, po co te dziwne zakrzywianie rzeczywistości :dunno:

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Skoro wiesz lepiej niż sam Xbox, to nie będę się kłócił :reggie:

1606454629_xbox-gaming-ecosystem.jpg

Konsola jest tylko jednym z elementów Xboxa, tak jak PC czy granie w chmurze. 

 

 

Mogę się zgodzić że niepotrzebnie ludzie wrzucają tu info o AoE w tym temacie jeśli gra nie wychodzi na XSX, ale generalnie jest to gra Xboxa, robiona przez Xbox Game Studios przy współpracy z Relic.

 

Co prawda raczej nie wyjdzie na pc bo to stricte pecetowa produkcja ale nie ma się denerwować, bo przecież możesz ją ograć na pc w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, izon napisał:

Kochani od jakiegoś czasu kusi mnie aby w końcu zapoznać się z serią Fable. Czy te gry zostały jakoś spcjalnie zoptymalizowane pod XSX? Bo zastanawiam się czy brać teraz Anniversary w promce na Steamie, czy ogrywać na Xie?

Spróbowałem Anniversary na XSX i odbiłem się. Input lag jak cholera, 30 klatek i szczerze ten "remake" jest brzydki, zresztą Fable zawsze było brzydkie. Niemniej Fable: Lost Chapters czyli pierwowzór w wersji PC zapamiętałem lepiej.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Spróbowałem Anniversary na XSX i odbiłem się. Input lag jak cholera, 30 klatek i szczerze ten "remake" jest brzydki, zresztą Fable zawsze było brzydkie. Niemniej Fable: Lost Chapters czyli pierwowzór w wersji PC zapamiętałem lepiej.

Rozumiem, że Anniversary to z założenia, ta sama tylko zremasterowana gra. To w sumie trochę dziwne żeby było brzydziej:)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
Cytat

Po prostu już drażni mnie to przypisywanie PeCetowych gierek do działu XBOXa

Ciekawe jakie to gry, może niech Wredny rzuci tytułami, bo poza AOE  które może po czasie wyjdzie na Xa nic chyba MS nie ma co ominie Xa.

 

Fable mocno się zestarzało jak ktoś dziś chce zaczynać przygodę z serią, lepiej poczekać na F4 od PGG.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, izon napisał:

Rozumiem, że Anniversary to z założenia, ta sama tylko zremasterowana gra. To w sumie trochę dziwne żeby było brzydziej:)

Pod pewnymi względami ta gra była od samego początku nadmuchanym balonikiem Petera Molyneuxa. Lokacje są klaustrofobiczne a między nimi mamy loadingi do następnych. Najbardziej w tym remaku (to remake bo na innym silniku - Unrealu 3) bolą mnie modele postaci, no są po prostu paskudne a lokacje pustawe.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Wredny napisał:

XBOX to jest TYLKO KONSOLA, PRowcu MS - tak jak zawsze toleruję Twoje pseudoobiektywne podejście, często broniące (z niewiadomych przyczyn) korporacji z Redmond, tak teraz to już przeszedłeś samego siebie.
Nie-tylko-konsola to jest Gamepass, ale XBOX to jest konsola i nie wiem, po co te dziwne zakrzywianie rzeczywistości :dunno:

Wredny jaka agresja dzisiaj. Wyluzuj bad MF. 

A tak w ogóle to mogliby dać tego aoe do gpu w steamie na xboxie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...