Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

podobno mają pokazac grę arkane austin. Moze wolf 3? Starfield w jakiejś formie to pewniak.

Raczej nie te gierki na czasową wyłączność na sonkę to oprócz tego Starfielda coś muszą mieć. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Może sobie dopowiadam, ale ta dolna część planety na grafice to wygląda  jak ta z loga Starfielda. Myślę, że na pewno coś z niego pokażą, tak jak piszecie zresztą.

Wygląda jak okrągłe logo od Xa ale jak tak się bawimy to prawa strona jest w kolorze okładki Wasteland 3

13 minut temu, ASX napisał:

będzie 30 min Halo, 30 min Forzy i 30 min Gearsów 

Brzmi jak marzenie.

Odnośnik do komentarza

MS musi dowalić co najmniej kilkoma potężnymi gameplayami i datami premiery na najbliższy rok. Mam też nadzieję, że te ich "games, games, games" to nie będzie 8-bitowy indyk, Halo Pops albo DLC do Forzy powstałe we współpracy z KFC. Konkrety panie Spencer, konkrety. Masz pan najpotężniejszą konsolę na rynku, ale potrzeba to pokazać w praktyce.

 

Zmotywuj mnie dziadzie do kupna Series X :xboxssie:

Odnośnik do komentarza

Już na dzień dzisiejszy wiadomym jest, że będzie Halo, Forza, Psychonauts 2, The Ascent. Spodziewam się też premiery mnóstwa japońszczyzny w XGP (może Personki?). Plan jest już w miarę znany, najważniejsze to żeby były też jakieś przyjemne niespodzianki z tych pokazów. :asax: 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

Dzisiaj dopiero na to zwróciłem uwagę ale w tym poprzednim pokazie halo nie widziałem, żeby MC stosował boosta. Mam nadzieję, że nadal będzie dostępny w mp bo jak ma być tak statecznie jak w poprzednich częściach to się wkurwię. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 minutę temu, ASX napisał:

myśle że jak na gameplayu z 2020 r. nie było to już raczej nie będzie, wygląda na to że ze wszystkich umiejętności spartan z piątki zostało tylko wspinanie się na obiekty

O kurwa, helena mam zawał. 

 

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, lpcl napisał:

Dzisiaj dopiero na to zwróciłem uwagę ale w tym poprzednim pokazie halo nie widziałem, żeby MC stosował boosta. Mam nadzieję, że nadal będzie dostępny w mp bo jak ma być tak statecznie jak w poprzednich częściach to się wkurwię. 

 

Jako, że mówili iż ma być to duchowy powrót do korzeni, to raczej papa wszystko co było od Halo 4 w górę, czyli sprint, doublejumpy i inne pierdoły tego typu. 

 

 

Jeszcze coś takiego plus daty 2002, 2003 i 2004 czyżby nowe BC? 

 

 

20210527_100624.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

Zobaczymy, ten mp ma być free to play więc może różnić się od kampanii. Akurat boost był chyba najlepszą modyfikacją imo więc bez niego gameplay bardzo dużo traci. W dupie z linkami, ground pound czy spartan charge. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ASX napisał:

myśle że jak na gameplayu z 2020 r. nie było to już raczej nie będzie, wygląda na to że ze wszystkich umiejętności spartan z piątki zostało tylko wspinanie się na obiekty

 

no i jest sprint, zobaczymy czy w multi nie umieszczą dodatków jak w H4

 

Swoją drogą obejrzałem na chłodno do 8 minutowe demo z E3 i ho lee fuk ależ mi się to podoba. Wizualnie jest dużo do nadrobienia, ale sama dynamika starć i strzelanko wygląda SOCZYŚCIE, z chęcią położyłbym na nim łapki.

9 minut temu, Lord Protector napisał:

eszcze coś takiego plus daty 2002, 2003 i 2004 czyżby nowe BC? 

 

a może powrót marek z X360? :obama: Nie powiem, sprawdziłbym takie doyebane Viva Pinata, Kameo czy nowe platformówkowe Banjo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...