Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

@LiŚciu
No był, pamiętam i gdzie tego szukać?
Bo na pewno nie w temacie o padzie do XSS|X, który wciąż nie istnieje :dunno:
Właśnie dlatego chciałem, żeby powstał, bo miałbym te informacje pod ręką, jak i każdy świeży gracz, dla którego bateryjki w padzie to nowość - tak to powinno wyglądać na forum, porządek i takie tam...

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Wredny napisał:

Gra-usługa, trzy samochody na start i "please be excited" na dziesięcioletnie wsparcie :xboxssie:

Forza Horizon 4 i 3 to jedne z najlepszych przykładów gier usług  :xboss:mnóstwo zawartości na start a potem świetne wieloletnie wsparcie 

Odnośnik do komentarza

Wiesz o co chodzi - skrót myślowy w sensie "chuj do dupy na start, a później może jakoś to połatamy i dodamy zawartość".
Ja wiem, że dla Ciebie wszystko, co dostaje jakiekolwiek DLC na przestrzeni lat to "gra usługa", ale dla mnie to określenie pejoratywne, opisujące właśnie takie patologiczne trendy w branży.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wredny napisał:

Ja wiem, że dla Ciebie wszystko, co dostaje jakiekolwiek DLC na przestrzeni lat to "gra usługa",

Nie dla mnie, tylko taka jest ogólna definicja. 

no ale spoko jeśli chcesz ignorować pozytywne przykłady gier usług i pamiętać tylko negatywne przypadki to nic mi do tego :dunno:

Odnośnik do komentarza

Nie dziwię się, bo GAAS też kojarzy się z grą wymagającą stałego dostępu do online, najczęściej ze szczątkową zawartością na start, łatane (jeśli w ogóle). Ktoś mógłbym triumfalnie powiedzieć "patrzcie, po 2-3 latach jest content", ale nie chce mi się tyle czekać. Często nie było warto. :reggie: 

Aczkolwiek o magików z Playground jestem spokojny, bo to perła w koronie MSu i studio do którego względem jakości i dopracowania powinny równać również inne zespoły, prawdziwa pierwsza liga. :xboss: 

Odnośnik do komentarza

Ech, wiedziałem, że ASX znów mi odpisze takim PRowym tekstem...
Tak, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jaka jest definicja itp.
I tak, wiem, że są przykłady (nieliczne) GAASów, oferujących pełny produkt już w dniu premiery (np The Division 2), ale w większości przypadków ten model to zło i obietnice, że kiedyś będzie lepiej.
I tak - w temacie nadchodzącego FH tylko żartowałem - wierzę, że akurat oni dowiozą.

Odnośnik do komentarza

Po prostu ktoś musi was tutaj prostować jak wypisujcie bzdury i oczerniacie Godrizony:kaz:

 

Co do piątej części,  to liczę oczywiście na premierę w tym roku, inaczej będę musiał zniknąć z forum :obama:

2 minuty temu, balon napisał:

Co do tej Forzy Horizon to nawet nie straszcie Panowie z takim modelem gajsu, srasy itp.

Następny xd

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kubson napisał:

kolejne 100h w scigalce nie mogę się doczekać, mam nadzieje ze wrócą do systemu z FH2

No tego chyba każdy by chciał oprócz ASXa. Oprawa ad 2021 + kariera jak w dwójce :obama:

Jednak boje  się, że szybciej pójdą w gass srass niż wrócą do systemu z FH2. Czwórka już miała w huuu niepotrzebnego syfu. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

Ale akurat Xbox Game Studios, a już zwłaszcza Playground Games twórcy Godrizona, dostarczają tych pozytywnych przykładów, więc sorry ale będę ich bronił :asax:

 

oj mordziaty, ale nikt nie szkaluje Godrizona, bo wiemy że nic lepszego na razie na Xboxie i tak nie ma :kaz: 

Odnośnik do komentarza

Też mi się najbardziej podobał system progresu w jedynce.

Ale wtedy seria nie była jeszcze tą złowrogą grą usługą, niestety model GAAS zakłada żeby w  grę dało się grać nieskonczonisc, żeby zawsze było coś do roboty i to czuć w następnych odslonach

 

Odnośnik do komentarza

No jedynka naj naj (jednak się nie łudzę, że mogliby w czasach gimbo wow lol i żółtych kaloszków wrócić do takiej kariery), ale potem dwójka, następnie 3 i na końcu 4. 
 

@Wredny a co tam z dwójką było nie tak? Dawno temu już ją męczyłem i nie przypominam sobie aby mnie czymś odrzuciła i była jakaś rozwleczona. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie to, że jest rozwleczona - najebali milion klas i podklas pojazdów, a później sobie wymyślili, że w każdym z sześciu regionów masz zaliczyć po 28 mistrzostw, 4 wyścigi w każdym.
Pomiędzy jeszcze ten wkurzający Road trip i mamy idealny przykład ubisoftowego przerostu formy nad treścią - wymiękłem chyba po 6 mistrzostwach w każdym z regionów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...