Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Mała dygresja ale muszę to przyznać że podoba mi się sposób w jaki $ony promuje swoje gry, odpuścili sobie duże imprezy, konferencje itd. a w zamian tego robią regularne i proste w formie streamy State of Play gdzie skupiają się na tym co najważniejsze czyli pokazywaniu gier, gameplayow itd. 

Znacznie bardziej podoba mi się to podejście niż to co robi Xbox czyli kumulowaniu wszystkiego na kilka imprez w roku jak E3 czy XO, oczywiście takie konferencje też mają swój niepowtarzalny klimat i robią bardzo duże wrażenie szczególnie jeśli uczestniczy się w nich osobiście, ale xboxowi brakuje jakiegoś formatu pomiędzy kiedy mogliby pokazywać i promować swoje gry pomiędzy dużymi imprezami. 

Więc mam nadzieję że pójdą w kierunku Sony i Nintendo i też kiedyś będą robić coś w tym stylu

To tyle bez odbioru :asax:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Dobrze, że zdechł. I zgadzam się Asax, Sony ma spoko rozplanowane te swoje sop, mam nadzieję, że przy takim wzroście ilości dewów u MS, w pewnym momencie też się ogarną z czymś podobnym. Nawet już mieli fajna nazwę, Inside Xbox xD Tylko forma zła. A Sony poraz kolejny pokazuje jak się buduje hajpik na ich gierki.

Odnośnik do komentarza

No nie dokonać tak wezyr, taki Returnal nie jest jakimś mega hitem(sprzedażowo) jak na standardy Sony. Po tym co mówił były kreatywny od Days Gone, Sony jest bardzo wymagające. Returnal ma to szczęście, że cyferki się zgadzają.na metacriticu, więc może nie zaorają IP.

 

Edit:chyba, że mówisz o samej konsoli, to zgoda. To co Asax napisał poniżej plus siła marki, jakkolwiek to dziwnie nie brzmi po wylewach z CW, to jest prawdą

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza

Nawiązując do state of Play i Nintendo Direct jako 31 latek z rodziną i pracą stwierdzam, że tak się powinno w dzisiejszych czasach pokazywać gry. Szybkie max 30minut skondensowane pokazy, bez zbędnego pierdolenia. Ms mógłby też tak zrobić i było by dla mnie idealnie. Teraz nie zawsze mam czas czy nawet mi się chce wejść codziennie na forum czy poczytać newsy, a co dopiero jak jest wysyp tego podczas takiego E3. A te 20-30 minutek co jakiś czas spokojnie można wygospodarować.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

Ja tam tez lubię duze show, siądzie się raz konkretnie, zobaczy, nic nie pominie, dopiero po takim show mogliby wypuszczać kolejne krótkie wideo z większa ilością informacji co do danej produkcji.

to moim zdaniem byłoby najlepsze wyjście

 

duże show zwłaszcza te z publicznością, kiedy słychać odgłosy zaskoczenia mają swój niepowtarzalny urok

 

i lubie sobie odpalić od czasu do czasu takie filmiki

 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...