Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

To porównywanie, że można wydać gierkę bez multi, bo inna tak wyszła. No można, ale to inny typ gierki. Bez sensu te porównania do tlou2 i rdr2, bo to jednak nie są fps. I w Halo jest tak, że gracze lubią gierkę z różnych powodów. Dla mnie kampania jest ważniejsza. Jeszcze w coopie z ziomeczkiem, mniam. Multi grałem krótko. Ale dla części dużej graczy jest to najistotniejsze. A rdr2 i tlou2 jednak stoi fabułą i jako historie się je sprzedaje.

 

W ogóle, że pokazali tylko logo starfielda i ludzie gadają i się jarają. No nic dziwnego. To wynika bezpośrednio z tego, że to gierka Bethesdy. A co by nie mówić jednak gierki się im sprzedają mimo ostatnich gorszych lat. Tak samo pokazanie loga metroid prime 4 powodowało orgazmy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, madhunt3r napisał:


I jak kolego jakie wnioski lepiej cold war działa na x w porównaniu do ps5?

W multi przy załączonym RT nie spowalnia jak na PS5, więc jest lepiej, choć ja i tak je wyłączam. 

Co do singla to się nie wypowiem, bo od wielu, wielu lat nawet go nie zaczynałem. 

No ale Xbox ma w końcu mocniejszy hardware więc musi być lepiej, a z czasem pewnie różnice będą bardziej widoczne... 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, ASX napisał:

Piękny propagandowy post jak widać zebrał spory poklask wśród kilku użytkowników.

A napisałem tylko że na 343 ciąży spora presja bo oczekiwania wobec ich gry są bardzo bardzo duże, a fakt że ostatni gameplay, tak jak napisałeś, graficznie wyglądał słabo tylko podbija te oczekiwania, bo wielu ludzi oczekuje  teraz, że grafika zostanie jeszcze naprawiona  :dunno:  

 

Co do drugiej części wypowiedzi, to niestety ale następnym razem gdy będziesz chciał "błysnąć" swoją wiedzą o tym czym zajmuje się studio, i ile innych ekip im pomaga, to proponuję zrobić minimalny research.

 

Więc pozwol że tak tylko informacyjnie napisze że:

-  to normalne że inne studia pomagają przy produkcji, nie znam ani jednej gry AAA która powstała od początku do końca w jednym studiu bez pomocy z zewnątrz, ale może ty znasz? oświeć mnie ;) gdy Turn10 i Coalition robiło swoje gry też pewnie dostawało pomoc z 343 i nikt nie robił z tego takiej sensacji.

 

- Prace na serialem trwają, właśnie krecą zdjęcia na Węgrzech, a produkcja zmierza ku końcowi

 

- a tego że niektóre rzeczy ogarnie pan Mietek nie będę komentował nawet.

Moja propaganda  :yao:

 

- ciąży spora presja bo zapowiadają grę na ślicznym ''engine trailer'' a później wygląda jak wygląda. Jak gra będzie tak wyglądać:

60ac817227782ba0780caa6d60ab21edc61a9c1c

To będę zadowolony jak i pewnie znaczna większość graczy

 

Coaltion potrafiło zrobić w tej generacji GOW4/5/Remake GOW1/ dodatek HB a to studio to połowa takiego 343 a również ogarniają książki, zabawki i inne pierdoły z wyjątkiem serialu i filmu którego od 10 lat nie ma. 343 zrobiło H5 i MCC.

Oczywiście że studia pomagają sobie nawzajem, np: splash damage i multi do gow3/4 ale przy Halo to prawdziwa armia ludzi jest zaciągnięta i efekt średni, zobaczymy co pokażą za 3 tygodnie.

 

Żeby nie było to Halo od 343 dużo bardziej mi podchodzi niż Halo od Bungie i nie chodzi mi tylko o wygląd przeciwników.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale Daddy spokojnie czy ja ich bronie? Czy napisałem że gra wyglądała na lipcowym gameplayu dobrze? Nie.

Po prostu napisałem że im współczuje bo nie zazdroszczę im pracy pod taką presja i tyle :dunno: i nie chodzi nawet o grafikę, ale ogólnie o cały fandom Halo który jest w chuy toksyczny i non stop walczy sam ze sobą o takie rzeczy jak np. Czy w grze powinien być  sprint xd nie ma w świecie gier drugich takich fanow co jest jednocześnie plusem jak i ogromnym minusem tej serii

 

Odnośnik do komentarza

Witam,

Kupilem Xbox series X i mam pytanie czy gry same odpalają ten słynny ray tracing i czy same ustawiają 4K bo grając przykładowo w battlefield 5 nie ma możliwości wyboru między np. 120fps a 60 i żadnej opcji ray tracing tez nie można wybrać. Czy gra sama to ustawia?

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, eX4cT_PL napisał:

343 dla MSu jest tym czym Polyphony Digital dla Sony, i jedni i drudzy powinni zostać zutylizowani.

Gdyby Multi w H5 zawiodło to bym się pod tym podpisał obiema "ręcami", ale że okazało się najlepsze nie tylko w całej serii ( rzecz dla mnie bezdyskusyjna ) to jeszcze okazało się najlepsze ze wszystkich gier na konsole ever, tak tak... łącznie z CoD-ami (można dyskutować).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
32 minutes ago, Czezare said:

Gdyby Multi w H5 zawiodło to bym się pod tym podpisał obiema "ręcami", ale że okazało się najlepsze nie tylko w całej serii ( rzecz dla mnie bezdyskusyjna ) to jeszcze okazało się najlepsze ze wszystkich gier na konsole ever, tak tak... łącznie z CoD-ami (można dyskutować).

dwie różne gry ale tak Halo 5 to topka movement i strzelanie pierwsza klasa, no ale COD również jest zajebsity :lapka: nie mogę doczekać się multi w infitnite 

Odnośnik do komentarza

OK, jako że @Square (albo inny admin, ale to jemu pisałem) wywalił mój temat o padzie i bateryjkach (ch#j wie czemu - mógłby być przydatny), to zapytam tutaj.
Padł mi ten cały "Play & Charge Kit" i czytałem, że to niestety ich popularna przypadłość, więc teraz trzeba będzie przeprosić się z bateryjkami.
Jeśli o nie chodzi to sytuacja jest klarowna - IKEA LADDA 2450 - większość osób poleca właśnie te.
Ale w kwestii ładowarki do nich nie widziałem już takiej jednomyślności, więc zapytam, z jakich Wy korzystacie i jakie polecacie?
A może to bez znaczenia i wystarczy brać najtańszy szajs?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Wredny napisał:

Padł mi ten cały "Play & Charge Kit" i czytałem, że to niestety ich popularna przypadłość, więc teraz trzeba będzie przeprosić się z bateryjkami.

Ostrzegałem, ze za czasow 360 dwa mi sie zjebaly.

 

6 minut temu, Wredny napisał:

Ale w kwestii ładowarki do nich nie widziałem już takiej jednomyślności, więc zapytam, z jakich Wy korzystacie i jakie polecacie?

Ja przed zakupem zrobiłem maly research i wybrałem ladowarke everactive, a konkretnie model nc450

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No to chujowo zrobiłeś - jakoś w dziale PlayStation może być osobny temat o DualSense (zresztą dotychczas czy to w temacie o XONE, czy o PS4 też były), ale już pad od XSX nie jest godzien?
Gdybym chciał napisać komentarz w którymś z istniejących działów to bym to zrobił, ale dla mnie to była sprawa na osobny temat - nie jestem byle randomem z jednym postem, któremu trzeba pokazać, gdzie jego miejsce - nie zakładam tematów z dupy, więc proszę o poważne potraktowanie zarówno mnie, jak i problemu, który chciałem opisać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...