Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba ten Indiana to będzie taki odpowiednik przygód drejka. 

Moim zdaniem też przydałoby się więcej tych "HEHE CINEMATIC EXPERIENCE" na xboxie, moim zdaniem takie days gone z nowych IP całkiem spoko wypadło. 

Nie mówię, żeby ich trzaskali jeden za drugim, ale chociaż coś. 

Z drugiej strony jak sobie myślę o tej ilości gier rpg, które nadciągają to się lekko pocę z wrażenia. 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Basior napisał:

No Gearsy to nie jest ala sony (takie lepsze ubisofciaki), ale rzeź i mięsko (btw dziabnąłbym w nextgenowego Gears 6, nawet trochę fabuła mnie ciekawi). Ale chyba są ploty o Indianie i Star Warsie jako exach?

 

Ale co to dokładnie znaczy "ala Sony"? Co te gry mają takiego, czego nie mają Gearsy?

Odnośnik do komentarza

Tu sytuację z przygodówkami podratować może Indiana Jones, swoją drogą za młodu uwielbiałem mini serial "Przygody młodego Indiany Jonesa" i bardzo lubię postać.

Tylko obawiam się że fabularnie to będzie cringe fhooy, grałem w ich ostatniego Wolfensteina i tam na przerywnikach filmowych trzeba było głowę odwracać. Do tego palce pcha tam Todd Howard.

Mimo tych obaw to gameplay powinien im wyjść dobry, strzelanie do nazistów zawsze sprawia przyjemność, doprawione uciekaniem przed tocząca się kulą... no tego nie da się spartolić

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

domyslam się że chodzi o element o tzw. element przygodowy, gearsy to przede wszystkim shooter (świetny swoją drogą) a w takim Uncharted mamy skakanko czy rozwiązywanie zagadek. To różni te gry. 

Dokładnie tak. Dla mnie Gearsy to bardziej tłuczenie wrogów i cyk lecimy dalej. Tomb raider był takim Uncharted w pewnym sensie (heh jak to brzmi). Ale jednak dla mnie gorzy. Plus open worldy ala Horizon, Ghost, czy Days Gone.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Basior napisał:

Plus open worldy ala Horizon, Ghost, czy Days Gone.

 

Proszę, nie. Jeszcze rozumiem, żeby celować w jakieś hubowe albo liniowe gierki jak Uncharted albo GoW 2018, ale naprawdę branża potrzebuje kolejnego open-worlda? Śmiem wątpić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Proszę, nie. Jeszcze rozumiem, żeby celować w jakieś hubowe albo liniowe gierki jak Uncharted albo GoW 2018, ale naprawdę branża potrzebuje kolejnego open-worlda? Śmiem wątpić.

No nie wiem. Z tej trójki, która podałem Ghost to dla mnie sztos a dwa pozostałe meh. Odpowiedni setting robi.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Basior napisał:

No nie wiem. Z tej trójki, która podałem Ghost to dla mnie sztos a dwa pozostałe meh. Odpowiedni setting robi.

 

Nie oceniamy tu jednak jakości samych gier, a jedynie ich forma i szczerze mówiąc to chciałbym zobaczyć znacznie więcej liniowych gier jak chociażby fenomenalne Shadow of the Damned które miałem przyjemność skończyć w tym roku niż kolejny open-world. To niestety moja zmora od czasu zakupu PS5 - jak myślę sobie co mam w backlogu (Spider-man MM, Death Stranding) i co zaraz będę ogrywał (Horizon FW) to mam lekkie mdłości. Po prostu za dużo otwartych światów. Kolejny z powodów dla którego omijam na razie Godrizona 5 i dość sceptycznie podchodzę do nowe Halo.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Square napisał:

Pytanie po co w takim razie w to grać skoro ani nie masz na to szczególnej ochoty, ani formuła nie zachęca.

 

Dlatego, że chcę. Chwilowy przesyt gaszę kończeniem gier liniowych jak Ratchet, Astro's Playroom czy Psychonauts 2. Teraz powrót do TLOU2.

Odnośnik do komentarza

Zapowiedź gry InXile nawet jeśli premiera planowana jest na 2023 lub 2024 r. ma sens, bo studio dynamicznie się rozrasta, przenieśli się niedawno do nowego biura, a przede wszystkim przerzuca się z robienia mniejszych kickstarterowych tytułów na wysokobudżetowe produkcje triple

 

 w związku z tym potrzebuje wielu nowych utalentowanych ludzi do zespołu. Oficjalna zapowiedź, nowego ambitnego, nextgenoweg rpga, mogłaby zachęcić wielu ludzi do dołączenia do Inxile. 

Więc myślę że są duże szanse że zobaczymy zapowiedź nowej gry Inxile albo na tegorocznym TGA albo na przyszłorocznym E3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...