Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

W ogóle to co MS ma w planach wydać na Xboxa w pierwszej połowie 2022? CrossfireX na które liczyłem można dopisać do listy kapiszonów, a co dalej?

w spoilerze przedstawiam plan wydawniczy xboxa na pierwszą połowę roku:

Spoiler

Tips & Guides] Navigate the DESERT like a PRO ! | Black Desert SOUTHEAST  ASIA

 

znając życie to znowu wszystkie skumulują się w drugiej połowie roku jak w 2021 xd

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Well, mieli mieć tego STALKERa, ale jak widzę poszedł koniec roku (ciekawe którego?). Jeszcze tylko jedna, miesięczna obsuwa Starfielda i na 2022 MS zostaje z Redfallem.

 

Nieźle jak na największe 1st party na rynku, które od kilku lat produkuje mniej niż Sony z 3 studiami na krzyż. Ciekawe co Hellblade 2 oraz Everwild. Zwłaszcza tego ostatniego jestem ciekaw czy będzie to casus SoTa - czyli dobra gra bez contentu na start czy może jednak Halo Infinite, czyli "dobra panowie, spinamy dupy, sklejamy 1/3 gry do kupy i zobaczymy co to będzie". :rotfl:

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Well, mieli mieć tego STALKERa, ale jak widzę poszedł koniec roku (ciekawe którego?). Jeszcze tylko jedna, miesięczna obsuwa Starfielda i na 2022 MS zostaje z Redfallem.

 

Nieźle jak na największe 1st party na rynku, które od kilku lat produkuje mniej niż Sony z 3 studiami na krzyż. Ciekawe co Hellblade 2 oraz Everwild. Zwłaszcza tego ostatniego jestem ciekaw czy będzie to casus SoTa - czyli dobra gra bez contentu na start czy może jednak Halo Infinite, czyli "dobra panowie, spinamy dupy, sklejamy 1/3 gry do kupy i zobaczymy co to będzie". :rotfl:

 

To akurat świadczy o tym, że MS już niczego nie będzie wypychał na siłę aby wydać.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Square napisał:

Po osiągnięciach można często sprawdzić ile osób dotrwało do konkretnych momentów gry. Zawsze mnie rozwala jak np coś z samego początku wbilo np 94% graczy.

Desperados III? Bardzo dobra gra, ale ma ... demo 1h. Zaś najpopularniejsze osiągnięcie jest po 6 misjach. Kiedyś tak było w Hitmanie gdy początek był darmowy (nie tylko godzina) i tam ludzie mieli normalne osiągnięcia, zaś od następnego miasta tragedia.

 

Przejrzałem sobie najgorsze syfy, najniżej oceniane i np. 87% pierwsze osiągnięcie lub 51%, ale są też po 6% wymagające 5 minut od startu gry. Tak więc mało jest to związane z tym jak fatalna gra. Bardziej czy wpada automatycznie (Main Storyline) i szybko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...