Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie mam dużych oczekiwań, przede wszystkim za 10 dni chciałbym zobaczyć dużo gameplayów gier, w które będę mógł zagrać w tym i przyszłym roku. Nie interesują mnie jakieś gry widmo, które wyjdą za kilka lat, nowe pady (no chyba że będzie to Elite 3 z haptycznymi wibracjami) czy  przejęcia których owoce zobaczymy za bardzo długi czas bo studia które kupili muszą najpierw dokończyć aktualne projekty, czy inne tego typu bzdury. 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy oni mają świadomość jak bardzo zjebali tymi przesunięciami. Gamepass jakkolwiek nie byłby zajebisty, sam tego nie pociągnie. Muszą być duże tytuły które przyciągną ludzi. 

Fakt, całkiem niedawno mieliśmy gry ekskluzywne. A teraz nie wiadomo ile poczekamy na kolejne. Tu nie ma miejsca na potknięcia, Sony konsekwentnie idzie w exy, każda premiera jest marketingowo napompowana. Teraz doszedł abonament, całkiem atrakcyjny dla nowych użytkowników. 

 

Uważam że jeśli Microsoft chce jeszcze zawalczyć, to na przyszły rok to ze cztery duże premiery muszą mieć. Zobaczymy co to za tydzień pokażą 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, drozdu7 napisał:

Ciekawe czy oni mają świadomość jak bardzo zjebali tymi przesunięciami.

Jeszcze bardziej by zjebali wydając niedorobione gry. Ja nie chcę na premierę tytułów na które czekam przeżyć tego, co ludzie najarani na Battlefielda, Cyberpunka itd. No ale rozumiem z drugiej strony frustrację graczy, którzy grają tylko na X albo mają czas na ogrywanie nowości, ja bardzo rzadko odpalam najnowsze tytuły więc trochę inna perspektywa. Ale jak już odpalam coś day one, to chce mieć doświadczenie jak choćby przy Tsushimie, gdzie wsiąkłem i dopiero po kilku dniach uświadomiłem sobie, że nie zauważyłem żadnego buga.

Edytowane przez number_nine
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak piszesz, wiadomo że opóźnienia gier które powinny wyjść niedługo to słaba sprawa. Ake lepiej dostać dopracowaną grę, niż ledwo co działający i zabugowany produkt wypchnięty wypchnięty pod presją, byle coś wyszło, bo inaczej liczba subskrybentów gamepassa spadnie. 

Odnośnik do komentarza

Realistycznie nie nastawiam się na żadną konkretną grę, chcę po prostu gameplaye i daty premier, jak u Sonki wczoraj. Życzeniowo i odpływając cwałem w krainę wyobraźni natomiast chciałbym zobaczyć taką czarną planszę z napisem "Ninja Gaiden 4" :fsg:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...