Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, ASX napisał:

porażka lub chłodniejsze przyjęcie jednej gry nie sprawi że zawrócą z tej ścieżki.

 

Problemem Uncharted na PC była cena, trzeba być niespełna rozumu by sprzedawać grę z 2016 r. i dodatek z 2017 r. w cenie 220 zł. Widać że Sony jeszcze sporo musi się nauczyć jeśli chodzi o podejście do pecetowego rynku.


Z ciekawości, bo w ogóle nie śledzę gier na PC, w jakiej cenie startowały inny exy sonkowe na PC, typu kurier czy taki Days Gone?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ASX napisał:

pewnie to samo co Bethesde i Activsion

  Pokaż ukrytą zawartość

Money Money Money GIFs | Tenor

 

po tym jak wydali 70 miliardów na Sege moim zdaniem nie można już wykluczyć żadnej opcji.

 

Macie swoje potwierdzenie, że Asax pracuje w MS.

 

Nawet tajemnice korporacji ujawnia. :vegeta_smile:

Edytowane przez Bigby
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ASX napisał:

Problemem Uncharted na PC była cena, trzeba być niespełna rozumu by sprzedawać grę z 2016 r. i dodatek z 2017 r. w cenie 220 zł. Widać że Sony jeszcze sporo musi się nauczyć jeśli chodzi o podejście do pecetowego rynku.

to plus dużo ludzi narzeka że czemu bez pierwszych trzech części

Odnośnik do komentarza

Cała tajemnica jest taka, że ps4 to jedna z najpopularniejszych konsola a uncharted 4 to bestseller na tym ps4. Zwyczajnie nawet pctowcy już ograli tą grę i mieli na to 6 lat. Ze statystyk sony wynikało, że chyba ponad 36 milionów graczy zagrało w uncharted 4.

Edytowane przez PanKamil
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, PanKamil said:

Cała tajemnica jest taka, że ps4 to jedna z najpopularniejszych konsola a uncharted 4 to bestseller na tym ps4. Zwyczajnie nawet pctowcy już ograli tą grę i mieli na to 6 lat. Ze statystyk sony wynikało, że chyba ponad 36 milionów graczy zagrało w uncharted 4.

No nie wiem, na tym forum nawet byli posiadacze konsol Sony co w Uncharted 4 zagrali dopiero niedawno przy okazji wypuszczenia wersji PS5 :yao:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Czoperrr napisał:

No nie wiem, na tym forum nawet byli posiadacze konsol Sony co w Uncharted 4 zagrali dopiero niedawno przy okazji wypuszczenia wersji PS5 :yao:

To już chyba najzwyczajniej w świecie nie chcieli zagrać bo nie dość, że było w plusie to jeszcze w kolekcji plusa było/jest na ps5 :reggie:

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, SnoD napisał:

 

No jakoś mnie to nie dziwi skoro to samo zrobi aplikacja na TV.

No fajnie, ale pominie setki milionow telewizorów:) ja sam nie zamierzam zmieniać tv dla aplikacji i keyston za parę groszy jako dodatek do ps5 byłby naprawdę sztosem.

 

Chyba, że faktycznie samsung doda apke na mojego mu7000 ale jakoś w to nie wierzę.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Po wczorajszej wypowiedzi Spencera w tym wywiadzie jestem przekonany że raczej prędzej niż później podwyższą ceny za Game Passa lub gry (albo jedno i drugie).

Najpewniejsze wydaje się podniesienie ceny gier do nowego standardu cenowego czyli do słynnych trzech i pół bomby. Bo jak spojrzeć na dzisiejszą branżę to M$ pozostaje jednym z niewielu rodzynków którzy jeszcze tego nie zrobili. 2K, Ubisoft, Sony, Square Enix, EA wszyscy już podnieśli ceny gier i wydaje się że cena ponad 300 zł za grę stała się normalnością.

Z Game Passem też jest to możliwe, zwłaszcza jeśli spojrzymy na to co już oferuje i co zaoferuje w najbliższej przyszłości i jeśli porównamy go np. z Playstation Plus Premium, który jest droższy.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...