Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No, promocje są, ale dobór gier w tych promocjach nie jest najlepszy, prawdopodobnie za sprawą game passa.

 

Game pass też raczej nie jest usługą, w której dostajesz gry wysokiej jakości, a jak już się pojawią (np. Persona 5 Royal), to po takim czasie, że już dawno ograne lub szybko znikają. Raczej wpadają tam generyczne gierki jak Planet of Lana czy FIST Forged in Shadow Torch czy Tunic lub eksperymentalne np. The Wandering Village czy Venba. Jak gra wpada do game pass, to dla mnie jest to znak ostrzegawczy, że niekoniecznie reprezentuje dobrą jakość.

 

Może sytuacja poprawi się w przyszłości np. jak wyjdzie Starfield czy nowa Forza.

Edytowane przez beardo0
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sebas napisał:

Wolałbym model, gdzie płacę za czas spędzony na gierkach zamiast klasycznego abonamentu bo nie lubię czuć presji, że muszę grać więcej

przecież nikt do tego nie zmusza i to chyba sprowadza się do kwestii, czy Ci sie to opłaca, czy nie. Ja przy obecnej kwocie za abonament nie myślę nawet o jego wyłączeniu, bo nigdy nie wiem kiedy najdzie mnie ochota na rundkę w Forze albo inne zainstalowane gry, do których lubie wskoczyć randomowo. Płacę za to, że gram kiedy chce, podobnie jak z oglądaniem netflixa itp

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Sebas napisał:

DB pisze, że mało gra a ty dalej walisz konia do gamepassa i mu piszesz jak jest super xD

jezu jaki Ty głupi jesteś. Właśnie dlatego mu polecam game passa, bo za 60zł miesięcznie sprawdzi sobie duży katalog gier, jak mu sie jedna znudzi, to wrzuci inną, a jak nie będzie miał czasu, to nie przedłuży abo i wróci jak już ten czas będzie miał. Kolejna jebana maruda, zamiast cieszyć sie grami to wieczne stękanie bo coś nie tak XD Pewnie dupa boli, że już nie można cebulić za 4zł? 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Sebas ma dużo racji. 

Ja też po obecnych stawkach GP nie wykupię, bo zbyt mało bym z niego korzystał by to się opłaciło, a po drugie często tam wrzucają gry, które może i wg forumkowych wyjadaczy są sztosami, no ale ja czasy amigi mam już dawno za sobą by walić konia do tego typu oprawy :dynia:

 

Na chwilę obecną wolę czekać na jakieś promo i kupić konkretną grę, która mnie interesuje. 

GP to już tylko ostateczność jak wpadnie jakiś sztos - kupić na miesiąc, przejść i zapomnieć. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Michał102 napisał:

Sebas ma dużo racji. 

Ja też po obecnych stawkach GP nie wykupię, bo zbyt mało bym z niego korzystał by to się opłaciło, a po drugie często tam wrzucają gry, które może i wg forumkowych wyjadaczy są sztosami, no ale ja czasy amigi mam już dawno za sobą by walić konia do tego typu oprawy :dynia: 

Temat zaczął się od bycia casualowym graczem, który dopiero kupuje current gena, a nie wyjadaczem i chyba nie powiesz mi, że w tym przypadku gp jest złym dealem. Dla mnie aktualnie w GP też nie ma nowych "sztosów' ale to nie znaczy, że mam go jebać dla zasady, bo gierek AAA co miesiąc nie wrzucają. Wszystko zależy od perspektywy, ale niektórzy nie są w stanie tego zrozumieć, że ktoś może mieć inne spojrzenie na temat grania. i później taki Sebas prowadzi krucjatę, że gamepass zły ale i tak przedłuża bo Starfield i nie rozumie, że bez tego game passa musiałby wybulić ponad 300zł :v skończy Starfielda i przedłuży bo pojawią się inne argumenty, ale marudzenie pewnie zostanie XD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, D.B. Cooper napisał:

Chyba wezmę tą eskę. Za mało gram żeby inwestować w x, a wypada coś mieć, to taka eska wydaje się idealna dla mnie. Trochę te ceny cyfry są przegietę i brak możliwości odsprzedaży gry co zawsze robiłem, ale mówię mało gram to raz na jakiś czas dźwignę nawet większy tytuł.

 

Chyba taniej nie znajdę?

https://www.mediaexpert.pl/gaming/xbox-series-s/konsole-xbox-series-s/konsola-xbox-series-s-gra-just-dance-2023?gclid=Cj0KCQjwz8emBhDrARIsANNJjS4BSJmwm6k-fuZKT3v405zlx-2gidS7s0K-H8zmflfGHIChAxTarxcaAmYdEALw_wcB

 

W dodatku sprzedałem starego one za 370 zł, jeszcze pogonię eldena i eska wyjdzie mnie jakieś 6 stów. 

 

To jak mówicie, brać? Daje radę ten sprzęt na takie pieniądze?

Bierz. Gdybym wiedział, że taka będzie przyszłość xboxa w tej generacji ( 30fps itp) to też bym wziął eske.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, number_nine said:

Temat zaczął się od bycia casualowym graczem, który dopiero kupuje current gena, a nie wyjadaczem i chyba nie powiesz mi, że w tym przypadku gp jest złym dealem. Dla mnie aktualnie w GP też nie ma nowych "sztosów' ale to nie znaczy, że mam go jebać dla zasady, bo gierek AAA co miesiąc nie wrzucają. Wszystko zależy od perspektywy, ale niektórzy nie są w stanie tego zrozumieć, że ktoś może mieć inne spojrzenie na temat grania. i później taki Sebas prowadzi krucjatę, że gamepass zły ale i tak przedłuża bo Starfield i nie rozumie, że bez tego game passa musiałby wybulić ponad 300zł :v skończy Starfielda i przedłuży bo pojawią się inne argumenty, ale marudzenie pewnie zostanie XD

Tyle samo (300) wydałem na gamepassa. Miesiąc temu. I nie odpaliłem żadnej gry poza Planet of Lana, które mnie znudziło po godzinie.

A na starfielda będę potrzebował co najmniej 4 miesiące i jeżeli mi podejdzie prawdopodobnie będę musiał go kupić po wygaśnięciu gamepassa.

 

Wiem, że w pale ci sie nie mieści, że to może być fatalny deal dla niektórych za 60zł.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sebas napisał:

 

A na starfielda będę potrzebował co najmniej 4 miesiące i jeżeli mi podejdzie prawdopodobnie będę musiał go kupić po wygaśnięciu gamepassa.

 

Ta gra bedzie na konsoli grywalna pewno z jakiś rok po premierze jak ją jako tako załatają. 

Do tego czasu będzie w koszu przy kasie w biedronce za stówę xD

Odnośnik do komentarza

Tym sposobem wyszło mi 40zł za miesiąc zamiast 60 bo wiedziałem, że likwidują golda. Co w tym dziwnego?

 

 

Nawet za 40zł się nie opłaca

 

No tak. Mogłem poczekać 2 miesiące i płacić 60zł going forward. Jak ty liczyć nie umiesz to nie dziwię się, że gamepass to dla ciebie dobry deal :devil:

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Game Pass to wciąż dobry deal dla wielu osób bo wciąż opłaca się opłacić tańszy abonament by zagrać w takie gry jak Starfield, Forza, Lies of P, HiFi Rush czy Planet of Lana zamiast kupować je na własność. 

 

A że dla kogoś Game Pass się nie opłaca, bo trafia do niego zbyt mało gier, które go interesują i bardziej opłaca mu się kupić te kilka gier niż płacić abonament to też jest zrozmiałe. Nie wszystko musi się podobać wszystkim i nie wszystko jest dla wszystkich. A sam Game Pass nie jest przecież obowiązkowy do opłacenia przy zakupie Xboxa. Zresztą sam Spencer mówił że ich celem nie jest by wszyscy opłacali abonament i jak ktoś woli kupować gry to też spoko. 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Czoperrr napisał:

Oprócz Gamepassa są jeszcze tanie gierki na własność z Argentyny :potter:

 

Ciekawe jak długo one pozostaną na własność jak korporacja zacznie grzebać i szukać oszczędności. Bo, że kiedyś to nastąpi to jestem pewien tak samo jak tego, że w końcu poznikają wydania pudełkowe czy 95% promocje na cyfrowe gry.

 

Poprzedni xbox też miał wsteczną kompatybilność ale dopiero na XSX w większości co chyba grałem to gry z x360. Na żadnej innej generacji nie grałem tyle we wstecznej co w tej. Bardzo fajnie grało się w pierwszego RDR czy gry z serii AC albo inne tytuły z x360. Oczywiście też produkcje z xone, coś tam z GP. Nie kojarzę żadnych nowości dla których warto by było kupować obecne next geny. To samo tyczy się PS5 w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Gość MacLSkr

Kurde, fajna cena na tą eSkę, chyba też się skuszę, bo na Series X jakoś nie mam parcia, a "Starfielda" chciałbym ograć. Też mało gram, w sumie głownie piątek-sobota i to tyle. Jedna/dwie gierki to maks jaki jednocześnie cisnę. Będzie Pająk, Starfield, jeszcze Metroid na Switchu zaczęty i w sumie starczy. No a jak się już ten X-klocek rozkręci, to przy kolejnej generacji pomyśli się o silniejszym sprzęcie. W sumie i tak tylko do exów bym to wziął. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...