Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

To jak odłączą 360 od kroplówki i odetną ludzi od całej cyfry będę pierwszym, który złapie za widły razem z Wami, obiecuję. Ale na razie się na to nie zanosi, a skoro nawet ułomne w kwestiach sieciowych Nintendo zadbało, by po zamknięciu sklepu 3DS ludzie dalej mieli dostęp do zakupionych tam treści to podejrzewam, że nie ma co się na razie martwić sytuacją X360.

 

Przepraszam pan Gifuś, już zmykam z tematu.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, LiŚciu said:

A tak apropo tej rozmowy o tym ze nawet jak usuną grę to jeśli ja wcześniej kupiles to pobierzesz. Ma ktoś SH Downpour kupiony w wersji cyfrowej i może teraz sobie pobrać ? Bo gra niestety nie jest już do kupienia. 

Tak. Możesz sobie dowolną grę poszukać przez aplikację Xbox na telefonie i zainstalować nawet jej nie posiadając

 

Screenshot_20240221_140638_com.microsoft.xboxone.smartglass.jpg

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, LiŚciu napisał:

Bo gra niestety nie jest już do kupienia. 

A wiesz mniej więcej po ile pudełko chodzi? Bo może to ten moment, w którym warto wystawić je na ryneczek wtórny :red:

Natomiast pobrać bez posiadania możesz wszystko, co znajdziesz w aplikacji na telefonie.

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Bzduras said:

A wiesz mniej więcej po ile pudełko chodzi? Bo może to ten moment, w którym warto wystawić je na ryneczek wtórny :red:

Natomiast pobrać bez posiadania możesz wszystko, co znajdziesz w aplikacji na telefonie.

Na angielskim eBay wersja X360 chodzi od 35-80 funtów. Sam mam wersję na PS3, praktycznie nówkę sztukę jeszcze pachnie :kaz:

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bzduras napisał:

A wiesz mniej więcej po ile pudełko chodzi? Bo może to ten moment, w którym warto wystawić je na ryneczek wtórny :red:

Natomiast pobrać bez posiadania możesz wszystko, co znajdziesz w aplikacji na telefonie.

Bardzo bym chciał mieć pudełko bo chodzą teraz po ponad 300 pln (no jest tez sporo za 250 pln wiec może coś zaczęło taniec) i na coś tańszego trzeba polować. Szukam jakiegoś rozwiązania żeby to taniej dorwać , myślałem żeby nawet konto z gra kupic ale właśnie chciałem się upewnić czy skoro jej nie ma w sklepie to nawet jak kupie konto z gra to będzie można pobrać. 
 

Trochę nie rozumiem czemu można pobrać grę nawet jej nie posiadając. To ze po ściągnięciu w nią i tak nie zagram to jasne wiec po co? Jako preload przed potencjalnym zakupem?

Edytowane przez LiŚciu
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, LiŚciu napisał:

Bardzo bym chciał mieć pudełko bo chodzą teraz po ponad 300 pln i na coś tańszego trzeba polować. Szukam jakiegoś rozwiązania żeby to taniej dorwać , myślałem żeby nawet konto z gra kupic ale właśnie chciałem się upewnić czy skoro jej nie ma w sklepie to nawet jak kupie konto z gra to będzie można pobrać. 

Jak chcesz to coś tam możemy ponegocjować, odezwij się na PW czy na discordzie.

1 minutę temu, LiŚciu napisał:

Trochę nie rozumiem czemu można pobrać grę nawet jej nie posiadając. To ze po ściągnięciu w nią i tak nie zagram to jasne wiec po co? Jako preload przed potencjalnym zakupem?

Sam sobie odpowiedziałeś, dokładnie tak. Jak kupowałem coś w pudle z wysyłką paczkomatem to cyk, pobieranie z apki na konsolę, a jak pudełeczko docierało to wkładałem i grałem (bez dociągania patchy, bo z neta zawsze leci najbardziej aktualna wersja).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tragiczna ta prezentacja Age of Mythology ale gierka będzie sztosik.

 

Trochę też w sumie smutne ,że kobita pracuje na monitorze Samsunga z serii S19 na matrycy TN. Gdzie ja go dwa lata temu kisiłem za 50 zł na OLX przez 2 miesiące aż go wyniosłem na śmietnik xd

No myślałem ,że przy gierkach to się lepsze warunki pracy ma, jakoś to studio nie wygląda na doinwestowane. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...