Skocz do zawartości

I, The Inquisitor


Plugawy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądałem tego filmiku, ale wiem, że to gówno prawda, bo gra w całokształcie jest sądząc po demku...zajebista! Zacząłem demo i chciałem tak sobie pyknąć pięć minut, przekonać się, że to wierutne krapsko i olać, a tymczasem gra mnie tak przecurewsko wciągnęła, że gdyby nie to, że muszę jutro wstać wcześnie do roboty to napierałbym dalej ;) Żeby nie było...gra może uchodzić za Wiedźmina dla ubogich z uwagi na przedpotopową grafikę rodem z PS4 (tak w porywach) , animacja momentami krztusi się niczym chory na koronkę w przedśmiertnych konwulsjach, ale jaki to ma KLIMAT, jak fajnie poprowadzono narrację, jaki ten świat jest w sumie spójny i w taki specyficzny sposób...plastyczny! Długo by pisać. Super główny bohater i nie tylko. Momentami setnie się też uśmiałem z niektórych tekstów :D Walka w sumie też niczego sobie i moim zdaniem jest na pewno lepsza niż w Kingdom Come. 

Mi się bardzo spodobało i pewnie bym z rozpędu kupił pełniaka, ale...nie jest jeszcze dostępny :( Aha, o książkach Piekary słyszałem, ale ich nie czytałem. Nie przeszkadzało mi to. 

Bardzo polecam obczaić to demko i samemu wyrobić sobie zdanie, a nie bezkrytycznie dawać wiary jakimś domorosłym hejterom.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, GSPdibbler napisał:

No właśnie tak oglądam i czytam   recenzje i mam wrażenie że dostaje najgorsze oceny bo Piekara. No widać że drewno, ale tak trochę z dupy uzasadnione tak słabe oceny. Jakby lewactwo miało ból dupy. 

Możesz recki czytać i oglądać do woli, ale skoro twórcy udostępnili demo to warto skorzystać z tej możliwości i samemu sprawdzić, bo a nóż widelec jak w moim przypadku zassie i nie puszcza ;) Demo jest w chuy długie do tego stopnia, że w pewnym momencie myślałem, że ktoś omyłkowo puścił fulla. Nawiasem mówiąc nie skończyłem go nawet. Ta akurat wersja demonstracyjna jest bardzo dobra, bo pozwala dość miarodajnie się zorientować z czym mamy do czynienia. Wczoraj ogrywałem również równie dłuuuugie demo Final Fantasy VII Rebirth, która jest rzecz jasna pierdyliard razy ładniejszą grą, w którą władowano galaktycznie więcej kasy, ale subiektywnie u mnie wygląda to tak:

Inkwizytor>FFVIIR

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...