Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba mi padl prawy analog. Nie da sie grac w zadne gierke wykorzystujaca te galke jak np. Elden bo sciaga kamere w dol prawie caly czas. W ogole jest jakies ekstremalnie czuly bo nawet jak sie na moment ustabilizuje to wystarczy lekko przylozyc palec do galki i juz leci w dol (event) mimo ze sama sie nie porusza. 

Czy to jakas znana usterka? Da sie naprawic domowym sposobem czy juz mam zamawiac nowego?

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.03.2022 o 16:31, Il Brutto napisał:

Chyba mi padl prawy analog. Nie da sie grac w zadne gierke wykorzystujaca te galke jak np. Elden bo sciaga kamere w dol prawie caly czas. W ogole jest jakies ekstremalnie czuly bo nawet jak sie na moment ustabilizuje to wystarczy lekko przylozyc palec do galki i juz leci w dol (event) mimo ze sama sie nie porusza. 

Czy to jakas znana usterka? Da sie naprawic domowym sposobem czy juz mam zamawiac nowego?

Ktory model? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

chyba się szykuje jakieś oficjalne wsparcie Sony dla Dualsensa na PC, przez chwilę na ofi stronei był dostępny regulamin apki do aktualizacji kontrolera na PC i macu

 

tutaj kopia

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:lDIbugevi08J:https://www.playstation.com/en-us/legal/eula-firmware-updater/+&cd=10&hl=en&ct=clnk&gl=us

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, ASX napisał:

to pewnie dla tych którzy nie mają PS5, a grają na PC za pomocą DualSensa.

 

Sam się zastanawiam czy aby sobie nie sprawić tego pada i na własnej skórze doświadczyć tej słynnej  h a p t y k i

Chyba tylko Metro Exodus w pełni wspiera DS na PC ale tylko po kablu z tego co mi wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Czy ktos mi pomoze rozwiazac temat z podswietleniem pada?

Mianowicie grajac w fife 22 na dwa pady zaden nie podswietlal sie na niebiesko lub czerwono (tak jak bylo to w ps4). Kilka dni temu jeden zaczal swieci na niebiesko a drugi nie swieci sie na czerwono (obydwa sa sprawne bo na innych grach swieca plus podczas grania w fife22 swieca sie na bialo lekkim swiatelkiem nad przyciskem PS).

W ustawieniach Playstation sa wlaczone w ustawieniach ze maja swiecic najjasniej

Odnośnik do komentarza

 

10 godzin temu, kziele napisał:

Witam.

Czy ktos mi pomoze rozwiazac temat z podswietleniem pada?

Mianowicie grajac w fife 22 na dwa pady zaden nie podswietlal sie na niebiesko lub czerwono (tak jak bylo to w ps4). Kilka dni temu jeden zaczal swieci na niebiesko a drugi nie swieci sie na czerwono (obydwa sa sprawne bo na innych grach swieca plus podczas grania w fife22 swieca sie na bialo lekkim swiatelkiem nad przyciskem PS).

W ustawieniach Playstation sa wlaczone w ustawieniach ze maja swiecic najjasniej

Jak grasz na dwa pady to na pierwszym świeci jedna kropka na drugim dwie kropki. Jakbyś grał na 3 i 4 pady to odpowiednio będą się świecić trzy kropki i cztery. Nad głośniczkiem są te kropki (światełka).

Edytowane przez mitra
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2022 o 21:15, mitra napisał:

 

Jak grasz na dwa pady to na pierwszym świeci jedna kropka na drugim dwie kropki. Jakbyś grał na 3 i 4 pady to odpowiednio będą się świecić trzy kropki i cztery. Nad głośniczkiem są te kropki (światełka).

Dzieki za odpowiedz.

To porownujac do ps4 to gorzej to rozwiazali. Ale skoro kropki sie maja swiecic to czemu jeden pad swieci na niebiesko?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie, to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. 

 

Kupiłem kilka dni temu ps5 z 2 padami. O ile pad biały jest okey, to zaniepokoił mnie drugi pad niebieski, otóż przycisk dotykowy-panel dotykowy jest luźny, bardziej się rusza i jest głośniejszy przy wciskaniu, ale działa okey w porównaniu do białego pada, porównując oba pady niby jest tak samo wszystko  spasowane, tyle samo odstaje Czy wystaje. Ale jest głośniejszy i bardziej się rusza przy delikatnym dotknięciu palcem. Czy to jakiś błąd fabryczny? Czy to normalne?  Ma ktoś podobnie?

Edytowane przez megaKONSOLA
Bardziej szczegółowo opisałem
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...